Rzęsy Wrocław

684 wyniki

KASUN Twoje Centrum Piękna

Rzęsy

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4562 opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pierwszy raz byłam u Pani Kasi, wszystko było profesjonalne a samo założenie rzęs w krótkim czasie:) Niebawem zgłoszę się na uzupełnienie bo efekt jest wow:) Polecam!

Studio Browko

Rzęsy

Świeradowska 9/2, 50-559 Wrocław
4.9
256 opinii

cały zabieg założenia rzęs przebiegał jak w domowej atmosferze, wszystko precyzyjnie wyjaśnione i dopracowane … pełen profesjonalizm … polecam z całego serca ten salon również do innych zabiegów ...

Royal Studio

Rzęsy

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
105 opinii

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

ROYAL LASER

Rzęsy

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław
5.0
371 opinii

Każda wizyta w klinice jest czystą przyjemnością. Osoby tam pracujące, są zawsze uśmiechnięte, z cierpliwością odpowiadają na wszystkie pytani i wątpliwości. Sam zabieg według mnie jest prawie bezbolesny, a efekty są rewelacyjne. Pani Magda dba o komfort swoich klientów, ani przez moment nie czułam się skrępowana. Polecam w 100%. ;)

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Rzęsy

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
59 opinii

Ponownie bardzo profesjonalnie i miło, indywidualne dopasowanie do potrzeb. Pani Sylwia zawsze służy dobrą radą w doborze zabiegów a wykonanie jest bardzo dokładne. Bardzo polecam :)

Bellissima Atelier

Rzęsy

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
5.0
262 opinie

Bardzo przyjemna atmosfera, ogromna wiedza z zakresu kosmetologii, niezwykle uprzejme podejście do Klienta, bardzo dobrze dobrane kosmetyki użyte przy zabiegu - to tylko cześć pozytywów, które mogę stwierdzić po pierwszej wizycie w salonie. Pełen profesjonalizm, polecam w 100%!!

Beauty Boutique

Rzęsy

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław
5.0
38 opinii

Ania 😍Mega to że trafiłam w jej ręce dosłownie to jak wygrać w totka PRL a profesja niesamowita wiedZa pasja 😍😘pokonuje 50km żeby zrobić pazurki ale Warto poleca i zawsze będę Ja wspierać jest Najlepsza

Gabinet Marciniak

Rzęsy

Strońska 8b, 50-540 Wrocław
5.0
29 opinii

Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do klienta, do jego potrzeb i oczekiwań - to nam zapewnia przemiła Pani Kasia, dbająca również o to, by nasz czas spędzony w salonie był czasem wypoczynku i relaksu. Serdecznie pozdrawiam Pani Kasiu - tak trzymać :)

Rzęsy Wrocław 684 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł