Rzęsy Wrocław

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Rzęsy

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław

Polecam usługi firmy Kasun- duża różnorodność usług, przyjemne miejsce, czyste, najlepsze na Maślicach. Polecam Panią Jolę - życzliwość, kultura osobista i pełen profesjonalizm.

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Rzęsy

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Moja pierwsza wizyta w salonie i jak najbardziej udana! Dostałam wiele cennych rad dotyczących pielęgnacji włosów, wizyta rozpoczęła się punktualnie. W końcu jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje włosy! Na pewno wrócę do salonu. Serdecznie polecam!

ROYAL LASER

ROYAL LASER

Rzęsy

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław

Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do klienta. Zabieg odbył sie bardzo dbale i precyzyjnie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione a wskazówki- przed, w trakcie i po zabiegu- udzielone przez Panią Agnieszkę - nie do ocenienia! Zdecydowanie polecam :)

Totalook

Totalook

Rzęsy

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
5.0

Pani Ola to profesjonalistka. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i starannie i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. Będąc pod jej opieką odpoczywam, bo wiem ze wszystko zrobi super!!!...a depilacja woskiem to w jej wykonaniu szybki i prawie bezbolesny zabieg :) Gorąco polecam!!!

Studio Urody Browko

Studio Urody Browko

Rzęsy

Świeradowska 9/2, 50-559 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów kosmetycznych, które wykonuje Pani Ania. Jest to osoba z ogromnym doświadczeniem. Swoją pracę wykonuje z wielką pasją. Pani Ania jest osobą odpowiedzialną i słowną, a wykonane zabiegi kosmetyczne zawsze skuteczne. Naprawdę warto.

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Rzęsy

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław

Już drugi raz byłam na zabiegu laminacja rzęs. Wszystko profesjonalnie, pani Kamil zawsze dba o to, by zabieg przebiegał w miłej atmosferze i klientka czuła się komfortowo. Po zabiegu rzęsy są mocno podkręcone, odżywione, optycznie większe. Gorąco polecam :-) !

Make Me Up by Adrianna Juncewicz

Make Me Up by Adrianna Juncewicz

Rzęsy

Borowska 264 lok.12, 50-558 Wrocław
5.0

Jak zawsze wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona. Bywałam u różnych stylistek, jednak dopiero wizyta u Moniki spełniła moje oczekiwania. Rzęsy są idealnie dobrane do długości i grubości moich własnych. Zależało mi na naturalnym efekcie i właśnie taki udało sie osiągnąć.

Rzęsy Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł