Rzęsy Warszawa Śródmieście

Her Eyes Studio

Rzęsy

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
865 opinii

Pani Nadya - podczas zabiegu zapadam w mikro drzemki:-). Zabieg wykonany w sposób bardzo delikatny, efekt bardzo naturalny, ale wyrazisty - pełen profesjonalizm. Wrócę Pani Ania - jestem bardzo zadowolona z efektu, pięknie dobrany odcień i szerokość brwi - pełen profesjonalizm. Wrócę

Fifty Fifty Concept

Rzęsy

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1825 opinii

Najlepsze wlosy, rzesy, brwi w Warszawie. Obsluga klienta na najwyzszym poziomie. Zawsze elastycznie i zawsze w kierunku klienta. Fryzjerzy i kosmetyczki bez focha i nadecia. Najlepszy zaklad W Warszawie.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Rzęsy

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
325 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Ce-Ce Beauty Clinic

Rzęsy

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15915 opinii

Witam, - jestem bardzo zadowolone z wizyty u p. Ani Kiełkiewicz - doskonale dobrała długość i kształt rzęs, bardzo sprawnie przeprowadziła całą usługę, a efekt bardzo mi się podoba. Będę wracać. - Anna Krychta - do Pani Ani wracam na stylizację włosów z wielką przyjemnością. Spektakularny efekt i długotrwały.

LE DESIR

Rzęsy

Jasna 19, 00-058 Warszawa
5.0
330 opinii

W salonie bardzo dbają o włosy i duży nacisk kładą na pielęgnacje; pani Kinga wysłuchała co bym chciała zrobić i zweryfikowała to z moim stanem włosów; mam piękny lekko rozjaśniony kolor i świetnie strzyżenie. Już się umówiłam na następna wizytę :-)

Klinika MezoSkin

Rzęsy

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa
5.0
230 opinii

Pierwszy raz w życiu przedłużałam rzęsy. Zdecydowałam się oddać je w ręce Pani Igi. Nie zawiodłam się. Rzęsy wyglądają mega naturalnie. Oko jest podkreślone, ale efekt końcowy nie jest przesadzony. Także polecam serdecznie. Na lato super sprawa. Można zapomnieć o maskarze :)

BABINIEC Girl’s

Rzęsy

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1334 opinie

Jedno z niewielu miejsc gdzie świeżo upieczona mama może w pełni zrelaksować się podczas aplikacji rzęs gdy tatuś w tym czasie w ciepłej i sympatycznej atmosferze salonu, przy pysznej kawie opiekuje się synkiem za ścianą. Polecam wszystkim bo każda mama zasługuje by być piękną i taka wychodzi spod rąk Kasi!

Rzęsy Warszawa Śródmieście

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł