Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Warszawa Białołęka

Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Rzęsy

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
Bezpieczny salon

Polecam w 100%, efekt powalający, naturalnie pokręcone rzęsy, mile spędzony czas zleciał niezauważalnie, każdy etap zabiegu był szczegółowo tłumaczony, cenne uwagi dotyczące dalszej pielęgnacji, jestem mega zadowolona na pewno nie raz to powtórzę :)

Sprzedaż bonów
Studio Urody Beauty Room - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Beauty Room

Rzęsy

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
Bezpieczny salon

📌Najlepsza jakość usług, profesjonalna obsuga, najwyższa jakość produktów🏅🖒🖒 💋💅💄Od wielu lat korzystajac z różnych zabiegow w salonie niezmiennie twierdzę, że Pani Ela jest mistrzem w swym fachu, najlepsza na świecie, przemiła, delikatna, niezmiernie dokładna i niezwykle utalentowana 😊

Salony z tej samej miejscowości

Hair Styling Team Atelier - Odkryta - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Atelier - Odkryta

Fryzjer

Odkryta 4, 03-140 Warszawa
Bezpieczny salon

Najlepsza fryzura mojego syna jaką kiedykolwiek zrobiła fryzjerka. Pani fryzjerka wysłuchała dokładnie moich nieprofesjonalnych określeń po czym zabrała się do strzyżenia- oczekiwania spełnione w 100% A do tego Pani miała bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Polecam

Time for nails Galeria Północna - zarezerwuj wizytę

Time for nails Galeria Północna

Paznokcie

ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa
4.8
Bezpieczny salon

Pani Patrycja rewelacja. Delikatna, profesjonalna. Szkoda, że nie pracuje na stałe w salonie w Galerii Północnej bo z przyjemnością chodzilabym tylko do niej.

STUDIO  REA TETIS  - zarezerwuj wizytę

STUDIO REA TETIS

Fryzjer

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa
Bezpieczny salon

Było bardzo miło, sympatycznie i ze świetnym rezultatem ! Pani Kamila jest super profesjonalistką ! Dokładna, utalentowana i bardzo miła osoba. Posiada szeroką wiedzę z zakresu pielęgnacji włosów, farbowania, modelowania i innych zabiegów... Pełna satysfakcja !!