Przejdź do głównej zawartości

Uzupełnienie rzęs Wrocław

Bezpieczny salon
Wax! & the City - zarezerwuj wizytę

Wax! & the City

Rzęsy

Biskupia 6A, 50-148 Wrocław
Bezpieczny salon

Polecam! Jestem już uzależniona od tych dwóch zabiegów. Jak zawsze wykonane profesjonalnie i w miłej atmosferze. Mam pełne zaufanie do całego zespołu. Moje rzęsy i brwi nie potrzebują już codziennej stylizacji dzięki czemu rano mogę pospać chwile dłużej 😀

Bezpieczny salon
Make Me Up by Adrianna Juncewicz - zarezerwuj wizytę

Make Me Up by Adrianna Juncewicz

Rzęsy

Borowska 264 lok.12, 50-558 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon

Usługa uzupełnienia rzęs jak zwykle perfekcyjna. Idealnie dobrane rzęsy do mojego oka. Monika zawsze odpowiada na moje pytania i rozwiewa moje obawy! Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze - zresztą jak zawsze. Świąteczne prezenty baaaardzo mnie rozczuliły! ❤

Płatności online
Bezpieczny salon
Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Rzęsy

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kolejna wizyta przebiegła w fantastycznej atmosferze. po pierwszej wizycie było widać wspaniałe efekty, także z usługi jak również z wizyty jestem zadowolona jak najbardziej.

Płatności online
EYEBOX - zarezerwuj wizytę

EYEBOX

Rzęsy

Władysława Jagiełły 5a/u1, 50-201 Wrocław
4.94
Płatności online

Bardzo polecam profesjonalizm pań - henna budrowa wykonana starannie, bez przerysowania i przesady, kolor bardzo dobrze i naturalnie dobrany. Regulacja nitkami jest bardzo dokladna i efektywna i wcale az tak nie boli. Na pewno wrócę :)

Bezpieczny salon
Bellissima Atelier  - zarezerwuj wizytę

Bellissima Atelier

Rzęsy

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon

Pani Agnieszka to przemiła osoba. Nie dość że paznokcie zostały zrobione perfekcyjnie to jeszcze miło spędziłam czas na rozmowie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia następnym razem.

Beauty Boutique - zarezerwuj wizytę

Beauty Boutique

Rzęsy

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław

Ania 😍Mega to że trafiłam w jej ręce dosłownie to jak wygrać w totka PRL a profesja niesamowita wiedZa pasja 😍😘pokonuje 50km żeby zrobić pazurki ale Warto poleca i zawsze będę Ja wspierać jest Najlepsza

True Beauty by Yuliia Lutsenko - zarezerwuj wizytę

True Beauty by Yuliia Lutsenko

Rzęsy

Szczęśliwa 42 1/2, 53-418 Wrocław
5.0

Pani Alona to mistrzyni rzęs. Efekt jej pracy zawsze zachwycający, rzęsy są trwałe, przy stylizacji 3 do 1, po 4 tygodniach wiele rzęs jest jeszcze na swoim miejscu :). polecam też regulacje brwi i farbke na nie. 3x P, profesjonalnie, perfekcyjnie i przemiło :).

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Browko - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Browko

Rzęsy

Zbigniewa Herberta 5a , 55-010 Radwanice
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów kosmetycznych, które wykonuje Pani Ania. Jest to osoba z ogromnym doświadczeniem. Swoją pracę wykonuje z wielką pasją. Pani Ania jest osobą odpowiedzialną i słowną, a wykonane zabiegi kosmetyczne zawsze skuteczne. Naprawdę warto.