Przejdź do głównej zawartości

Uzupełnienie rzęs Wrocław

Wax! & the City - zarezerwuj wizytę

Wax! & the City

Rzęsy

Biskupia 6A, 50-148 Wrocław
Bezpieczny salon

Polecam! Jestem już uzależniona od tych dwóch zabiegów. Jak zawsze wykonane profesjonalnie i w miłej atmosferze. Mam pełne zaufanie do całego zespołu. Moje rzęsy i brwi nie potrzebują już codziennej stylizacji dzięki czemu rano mogę pospać chwile dłużej 😀

Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Rzęsy

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalna oraz przesympatyczna Pani Kasia, która dbała o to by już w momencie przekroczenia progu tego salonu ja czułam się komfortowo i bezpiecznie))) Teraz mam przepiękne paznokci i mniej tłusty brzuszek;) To już dopiero moja druga wizyta w tym salonie, ale ja będę i nadal wracać bo ufam tym dziewczynom!

Bellissima Atelier  - zarezerwuj wizytę

Bellissima Atelier

Rzęsy

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dziewczyny z Bellissimy bardzo dbają o klientów i utrzymują najwyższe środki ostrożności i higieny. Podczas wizyty czułam się bardzo bezpiecznie. Polecam wszystkim ten salon i pozdrawiam serdecznie

EYEBOX - zarezerwuj wizytę

EYEBOX

Rzęsy

Władysława Jagiełły 5a/u1, 50-201 Wrocław
4.93

Bardzo polecam profesjonalizm pań - henna budrowa wykonana starannie, bez przerysowania i przesady, kolor bardzo dobrze i naturalnie dobrany. Regulacja nitkami jest bardzo dokladna i efektywna i wcale az tak nie boli. Na pewno wrócę :)

Beauty Boutique - zarezerwuj wizytę

Beauty Boutique

Rzęsy

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław

Ania 😍Mega to że trafiłam w jej ręce dosłownie to jak wygrać w totka PRL a profesja niesamowita wiedZa pasja 😍😘pokonuje 50km żeby zrobić pazurki ale Warto poleca i zawsze będę Ja wspierać jest Najlepsza

Studio Urody Browko - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Browko

Rzęsy

Świeradowska 9/2, 50-559 Wrocław
4.96
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów kosmetycznych, które wykonuje Pani Ania. Jest to osoba z ogromnym doświadczeniem. Swoją pracę wykonuje z wielką pasją. Pani Ania jest osobą odpowiedzialną i słowną, a wykonane zabiegi kosmetyczne zawsze skuteczne. Naprawdę warto.

WOW! Beauty studio & school - zarezerwuj wizytę

WOW! Beauty studio & school

Rzęsy

Wyszyńskiego 108, 50-311 Wrocław

Obsługa przemiła, Panie bardzo dokładnie i delikatnie wykonują swoją prace, a czas tak szybko leci w akompanencie relaksującej muzyki, że nim się obejrzałam, a już był koniec. Efekt na rzęsach bardzo naturalny i ładny. 5 gwiazdek zdecydowanie zasłużone, polecam!

 KANDARA beauty - zarezerwuj wizytę

KANDARA beauty

Rzęsy

Zwycięska 9-23/7, 53-033 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Perfekcyjne strzyżenie. Pani fryzjerka wysłuchała na jakim efekcie mi zależy, doradziła kształt fryzury. Polecam serdecznie! Podczas całej wizyty czułam się komfortowo :) Plus dla salonu za wysoki poziom usług i trzymanie standardów sanitarnych w obecnych czasach pandemii. Na pewno wrócę, bo czułam się bezpiecznie!