Uzupełnienie rzęs Warszawa Śródmieście

Naturallashes

Naturallashes

Rzęsy

Nowolipki 13, 00-151 Warszawa

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i super podejście do klienta. Pani Kasia informowała mnie o wszystkich wykonywanych czynnościach oraz jak mam postępować po zabiegu. Efekt? Obawiałam się, ale wyszło super ! Idealnie dla osób, które nie lubią sztucznych rzęs i chcą uzyskać naturalny efekt.

Zuza Makeup Art

Zuza Makeup Art

Rzęsy

ul. Ptasia 2, 00-138 Warszawa
5.0

Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Widać zaangażowanie, staranność, dokładność i sumienność wykonywanej pracy, czego efektem są piękne, prawie nie wypadające po 3 tygodniach noszenia rzęski. Bardzo polecam i zachęcam do kontaktu z Zuzą i Olą ❤️

Salon Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej Elwira Jarosz

Salon Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej Elwira Jarosz

Rzęsy

Czerniakowska 155 , 00-453 Warszawa
5.0

Serdecznie polecam salon i panią Elwirę - zawsze profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Pani Elwira potrafi świetnie doradzić co dla nas w danym momencie najlepsze, obserwuje stan cery klientki i dobiera zabiegi w zależności od potrzeb. Korzystam z usług salonu regularnie od roku i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Mo's

Mo's

Rzęsy

Al. Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa
0.0
Brak opinii

MO`s to miejsce skupiające najlepszych specjalistów ds urody. Naszą filozofią jest podkreślanie naturalnego piękna bo zdaniem założyciela MO`s Beauty Academy- Mariusza Osińskiego właśnie takie kobiety są najpiękniejsze- naturalne, nieprzerysowane. MO's to najlepsi specjaliści ds urody! M

Salony z podobnych kategorii

BABINIEC Girl’s

BABINIEC Girl’s

Rzęsy

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa

Jedno z niewielu miejsc gdzie świeżo upieczona mama może w pełni zrelaksować się podczas aplikacji rzęs gdy tatuś w tym czasie w ciepłej i sympatycznej atmosferze salonu, przy pysznej kawie opiekuje się synkiem za ścianą. Polecam wszystkim bo każda mama zasługuje by być piękną i taka wychodzi spod rąk Kasi!

Uzupełnienie rzęs Warszawa Śródmieście

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł