Uzupełnienie rzęs Warszawa Śródmieście

1211 wyników

Homemade Lashes

Rzęsy

Batalionu AK Bałtyk 5 lok. U3 , 00-713 Warszawa
5.0
103 opinie

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona i nie oczekiwałam cudów, ale efekt - rewelacja ! nie spodziewałam się, że mam tak długie naturalne rzęsy:) Pani Dominika jest przeuroczą osobą :) bardzo przytulny salonik :) Na pewno wrócę i polecam :) ! cena mogłaby być trochę niższa...

Trzywiosny

Rzęsy

Skierniewicka 34/U6, 01-230 Warszawa
5.0
60 opinii

Bardzp dziękuje za profesjonalnie wykonany maniciure i pedicure hybrydowy! W bardzo przyjemnej atmosferze i klimatycznym miejscu, piękne ambiente. Mogłam również zakupić ekoligiczne kosmetyki ! Polecam! Super jakość i obsluga! Już cieszę się na następną wizytę! Pozdrawiam.

Lash Up! Lashes & Beauty

Rzęsy

Kazimierzowska 46/48, 02-546 Warszawa
4.8
134 opinie

Wszystko wspaniale!!! Pani Dorota bardzo profesjonalna i pomimo mojego spóźnienia, przyjęła mnie na uzupełnienie rzęs, skończyła przed czasem, a efekt doskonały. Dziękuję raz jeszcze:)

Naturallashes

Rzęsy

Nowolipki 13, 00-151 Warszawa
4.9
51 opinii

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i super podejście do klienta. Pani Kasia informowała mnie o wszystkich wykonywanych czynnościach oraz jak mam postępować po zabiegu. Efekt? Obawiałam się, ale wyszło super ! Idealnie dla osób, które nie lubią sztucznych rzęs i chcą uzyskać naturalny efekt.

Nail House

Rzęsy

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
4.8
153 opinie

Najmilsza osoba jaka miałam okazję poznać. Zawsze miła uśmiechnięta, Doradzi w wyborze kolorów . Zawsze jest miło wrócić do Nail Hous Pani z recepcji w czarnych włosach " zapomniałam "imienia bardzo bardzo miła! Dziewczyny się starają. Dlatego będę wracać. Polecam bardzo fajne miejsce w Warszawie.

Uzupełnienie rzęs Warszawa Śródmieście 1211 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł