Uzupełnienie rzęs Warszawa

ULALA DAY SPA

ULALA DAY SPA

Rzęsy

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa

Pani Ola jest profesjonalistką w tym co robi. Jestem bardzo zadowolona z rzęs. Wcześniej miałam założone zbyt grube i za długie rzęsy w stosunku do moich naturalnych dlatego bardzo szybko mi wypadały Pani Ola umie doradzić i wybrać odpowiednie rzęsy. Po założeniu efekt jest fenomenalny!! Będę teraz wracać tylko do Pani Oli.

Sprzedaż bonów
Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Rzęsy

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa

Przemiła atmosfera w całym salonie. Pani Kasia bardzo profesjonalna, troszczyła się o mój komfort i wygodę (jestem w 9 miesiącu ciąży) przez całą wizytę. Oczywiście z efektu jej pracy jestem bardzo zadowolona.

Sprzedaż bonów
AB STUDIO

AB STUDIO

Rzęsy

Łabiszyńska 21A/D, 03-204 Warszawa

Dzisiaj miałam przyjemność trafić do Pani Magdy. Jest to młoda osoba, która jest u progu kariery manicurzystki. Jestem miłe zaskoczona- skórki usunięte dokładnie i z dbałością. Paznokcie ładnie opiłowane i pomalowane dokładnie pod skórki( tak jak lubię). Rozmowa w trakcie przyjemna. Z przyjemnością znów skorzystam z usług Pani Magdy.

Sprzedaż bonów
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Royal Beauty Clinic

Royal Beauty Clinic

Rzęsy

Obywatelska 1 lok. U13, 02-409 Warszawa
5.0

Royal Beauty Clinic to miejsce, w którym znajdziesz wysoką jakość usług, wykwalifikowanych kosmetologów służących pomocą oraz bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów, które są podstawą zaufania. Dzięki doświadczeniu naszego personelu oraz indywidualnym i profesjonalnym podejściu do każdego Kl

Sprzedaż bonów
Uzupełnienie rzęs Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł