Uzupełnienie rzęs Kraków Krowodrza

Alchemia Piękna

Rzęsy

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
423 opinie

Po dłuższym okresie stosowania rzęsek 1:1 zdecydowałam się po raz pierwszy na 2:1 i efekt wspaniały + bardzo naturalny (na czym ogromnie mi zależało).

Ambra Day SPA

Rzęsy

Królowej Jadwigi 100, 30 - 209 Kraków
5.0
190 opinii

Mega jazda !!!! Pani Marzenki ręcę to cud !!! Spodziewasz się normalnego masażu na ciele i na twarzy..a tu nagle.. czary-mary i odpływasz w nieznany świat .... Jak to się dzieje? Zapisz się do Pani Marzenki a przekonasz się o czym teraz piszę :)

Salon Kosmetyczny Lalash

Rzęsy

aleja Juliusza Słowackiego 11A, 31-159 Kraków
4.9
92 opinie

Rzęsy są jak zawsze piękne, zawsze wytrzymują długo, jestem bardzo zadowolona, Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczna, a przy tym w 100% profesjonalna, wizyta jest więc przyjemnością, bardzo serdecznie polecam! :)

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki

Rzęsy

ul. Sołtysa Dytmara3/U3, 30-126 Kraków
5.0
227 opinii

Cudowna Pani Monika, ze względu na to, że moja skóra nie lubi znieczulenia, zawsze robię bez i naprawdę nie boli! Poza tym efekty zabiegu są absolutnie fantastyczne, pani Monika jest prawdziwą dobrą wróżką, co zmienia pomarszczoną, choć sympatyczną żabkę w gładolicą księżniczkę :) dziękuję!

Gabinet kosmetyczny Mona Lisa Beauty & SPA

Rzęsy

Stradomska 7, 31-068 Kraków
4.9
50 opinii

Lifting rzęs wykonany przez Panią Wioletę daje super efekt - którego nie widziałam w innym salonie. A Pani Klaudia robi świetny pedicure! Dziewczyny bardzo miłe i profesjonalne. Na pewno wrócę :)

Skotii Lash Studio Stylizacji Rzęs i Paznokci

Rzęsy

Stanisława Konarskiego 5, 30-049 Kraków
5.0
17 opinii

Studio Stylizacji Rzęs i Paznokci Skotii Lash to nowoczesny salon stworzony dla Naszych klientów by każdy był zadowolony i usatysfakcjonowany z naszych usług. Dlaczego właśnie nasz salon? Szkolimy się tylko u najlepszych instruktorów i ekspertów w Polsce i zagranicą. Dla nas to nie tylko

Uzupełnienie rzęs Kraków Krowodrza

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł