Uzupełnienie rzęs Kraków

PazuMalu Czyżyny

PazuMalu Czyżyny

Rzęsy

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków

Jako stała klientka studia Pazu Malu ,kolejny raz i tak jest zawsze kiedy odwiedzam to studio obsługa i wykonanie zabiegów na dłoniach czy oczach są na najwyszym poziomie ,atmosfera zawsze cudowna i ciepła ,Panie kosmetyczki są Cudowne ,zawsze uśmiechnięte .Zawsze wracam z najwiekszą przyjemnością .To jest Moje miejsce na ziemi .

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Rzęsy

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Profesjonalnie i dokładnie wykonana usługa w dodatku w miłej atmosferze, z zachowaniem najwyższych standardów higieny (narzędzia do wykonania usługi jednorazowe otwierane bezpośrednio przed zabiegiem) . Salon godny polecenia . Ja wrócę na pewno :)

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Rzęsy

ul. Wincentego Danka 8/U16, 31-223 Kraków

Pani Marta wie, jak nie przesadzić i zrobić piękne, naturalne rzęsy (Z takim planem przyszłam po raz pierwszy, na próbę już prawie półtora roku temu i przychodzę nadal). Jest przesympatyczna i profesjonalna. Polecam z czystym sumieniem.

Maripossa Styl

Maripossa Styl

Rzęsy

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków

Dziewczyny są naprawdę profesjonalistkami! Wiedzą co robią :) Zawsze jestem zadowolona z paznokci i rzęs oraz z obsługi. W salonie jest przytulnie i panuje domowa atmosfera. Do tego ciekawa lektura w postaci gazet i damskich poradników oraz aromatyczna kawka z ekspresu :) ahh.. to moja ucieczka od codziennych obowiązków! Wszystkim polecam :)

Alchemia Piękna

Alchemia Piękna

Rzęsy

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków

Po dłuższym okresie stosowania rzęsek 1:1 zdecydowałam się po raz pierwszy na 2:1 i efekt wspaniały + bardzo naturalny (na czym ogromnie mi zależało).

Martyna Banaś Lashes & Brows

Martyna Banaś Lashes & Brows

Rzęsy

ul. Rakowicka 65, 31-521 Kraków
5.0

Znalazłam się tutaj przypadkiem, a zostanę stałą klientką! Martyna ma wiedzę, pojęcie i robi piękne rzęski! Najpiękniejszy jest uśmiech, gdy zobaczy się je w lusterku „na świeżej rzynsie” :D po 5 latach znalazłam idealną stylistkę rzęs. Bardzo polecam!

Uzupełnienie rzęs Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł