Uzupełnienie rzęs Kraków

Blue Nails&Beauty

Blue Nails&Beauty

Rzęsy

Karola Bunscha 14, 30-392 Kraków
Bezpieczny salon

Jak zwykle świetnie, rzęsy super wyglądają bardzo naturalnie tak jak chciałam. Pani Pauliną słucha klientki i robi wszystko żeby rzeski wyglądały tak jak sobie klientka wymarzyła. Miła, sympatyczna atmosfera i bardzo duże, zadowolenie z efektów. Polecam serdecznie.

Business Nails

Business Nails

Rzęsy

al. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 25B, 31-418 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie Business Nails. Chyba nigdy nie spotkałam się z taką dokładnością, precyzją i starannością podczas pedicure, nigdy też nie uzyskałam tak świetnego efektu. Dodatkowo bardzo miła i przyjazna atmosfera to również duży atut - można się zrelaksować. To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! :)

PazuMalu Czyżyny

PazuMalu Czyżyny

Rzęsy

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
Bezpieczny salon

Jako stała klientka studia Pazu Malu ,kolejny raz i tak jest zawsze kiedy odwiedzam to studio obsługa i wykonanie zabiegów na dłoniach czy oczach są na najwyszym poziomie ,atmosfera zawsze cudowna i ciepła ,Panie kosmetyczki są Cudowne ,zawsze uśmiechnięte .Zawsze wracam z najwiekszą przyjemnością .To jest Moje miejsce na ziemi .

Moda na Sukces
Zyskaj
zniżkę płacąc

Moda na Sukces

Rzęsy

Tadeusza Romanowicza 5, 30-702 Kraków
Bezpieczny salon

Jestem zachwycona paznokciami które wykonała mi Anastazja! Byłam również tego dnia na rzęsach u Pani Nikol i także wszystko super. Jak najbardziej polecam usługi w tym salonie!

Sprzedaż bonów
Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Rzęsy

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Profesjonalnie i dokładnie wykonana usługa w dodatku w miłej atmosferze, z zachowaniem najwyższych standardów higieny (narzędzia do wykonania usługi jednorazowe otwierane bezpośrednio przed zabiegiem) . Salon godny polecenia . Ja wrócę na pewno :)

Uzupełnienie rzęs Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł