Przejdź do głównej zawartości

Uzupełnienie rzęs

Długie rzęsy to prawdziwa dekoracja oczu, o czym wiedzą wszystkie kobiety. Dlatego zabiegi polegające na ich przedłużaniu są jednymi z najczęściej wykonywanych usług w gabinetach kosmetycznych. Przedłużone rzęsy nie wymagają malowania, co znacznie oszczędza czas. Co więcej, dzięki nim o każdej porze dnia i nocy wyglądamy pięknie.

Pokaż w mojej okolicy »
Uzupełnienie rzęs

Jakimi metodami możemy przedłużyć rzęsy?

  • Przedłużanie metodą 1:1 – zabieg polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy klientki sztucznego włoska. Ich nanoszenie odbywa się za pomocą niewielkich szczypiec i odpowiedniego kleju. Metoda ta jest bardzo czasochłonna. Aplikacja rzęs może trwać nawet kilka godzin. Przedłużone tą techniką rzęsy są pięknie podkręcone i wyglądają bardzo naturalnie. Efekt, jaki w ten sposób można uzyskać, jest spektakularny, dlatego metoda ta jest najczęściej wybierana przez Panie.

  • Metoda Blink&Go – technika ta pozwala w szybki sposób uzyskać efektowne rzęsy. Polega na doklejaniu za pomocą specjalnego, bezzapachowego kleju sztucznych rzęs, które można nosić przez dwa tygodnie. Ilość doklejanych włosków uzależniona jest od efektu, jaki chcemy uzyskać. Aplikacja trwa zaledwie 30 minut.

  • Kępki rzęs – sztuczne rzęsy w postaci kępek dokleja się w okolicach zewnętrznego kącika oka lub w kilku miejscach na całej linii rzęs. Rzęsy te można zdejmować i używać wielokrotnie. Przy odklejaniu należy zachować szczególną ostrożność.

  • Uzupełnianie rzęs

    Aby efekt przedłużonych metodą 1:1 rzęs utrzymał się przez długi czas, należy je regularnie uzupełniać. Zabieg uzupełniania rzęs powinien być przeprowadzany co 3 tygodnie. Dzięki takiej regularności Panie będą mogły cieszyć się efektem przedłużonych rzęs nawet do pół roku. Uzupełnianie rzęs, podobnie jak przedłużanie, wykonuje się w zakładzie kosmetycznym.

    Cena uzupełniania rzęs

    Koszt uzupełnienia rzęs oscyluje w okolicach 50 – 250 złotych. Cena uzależniona jest od ilości i rodzaju sztucznych rzęs, jakich trzeba użyć do zabiegu. Dlatego im mniej czasu minie pomiędzy przedłużaniem rzęs a ich uzupełnianiem, tym mniej włosków będzie potrzebnych do uzupełnienia, a tym samym cena usługi będzie niższa.