Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Rzeszów

Płatności online
Bezpieczny salon
Ogólnopolska Akademia Kosmetologii | VIOLETA CZERWONKA - zarezerwuj wizytę

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii | VIOLETA CZERWONKA

Rzęsy

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 489, 35-304 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam na panią Wiolę, której wiedza oraz mega profesjonalne podejście ogromnie mnie zaskoczyły i zarazem zachwyciły. Super salon! Zasługuje na ocenę 5+

Płatności online
Bezpieczny salon
Kosmetolodzy Rzeszów - strefa beauty - zarezerwuj wizytę

Kosmetolodzy Rzeszów - strefa beauty

Rzęsy

Podwisłocze 2b/6, 35-309 Rzeszów
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle przepięknie zrobione rzęsy, Pani Klaudia jest mistrzem nad mistrze:) Przyjemna atmosfera, bezboleśnie, gorąco polecam. Nigdy mi się rzęsy nie trzymały tak długo, a tu 3 tygodnie i jak nowe.

Bezpieczny salon
Rzęsy Wilków  - zarezerwuj wizytę

Rzęsy Wilków

Rzęsy

Generała Jarosława Dąbrowskiego 60A, 35-036 Rzeszów
4.97
Bezpieczny salon

Pełen profesjonalizm, komfort podczas leżenia. Rzęsy dobierane indywidualnie pod dana osobę. Pewność że będą idealnie. Miła atmosfera. Jeden z lepszych salonów w Rzeszowie. Polecam samemu się przekonać. Kto raz przyjdzie będzie przychodził cały czas zapewniam i pozdrawiam Panią Ewę .

Wypisz Wymaluj - zarezerwuj wizytę

Wypisz Wymaluj

Rzęsy

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 414, 35-304 Rzeszów
4.99

Polecam! Naprawdę miła atmosfera. Polecam panią Kasie :) jestem mega zadowolona z pierwszej wizyty na ściąganiu rzęs :)) naprawdę nic nie piekło ani nic nie przesączyło się do oka i wgl nie było podrażnione jak w innych salonach. Napewno wrócę na aplikacje rzęs po krótkiej przerwie :)*

Płatności online
Bezpieczny salon
AnnEstetic - zarezerwuj wizytę

AnnEstetic

Rzęsy

Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Po każdej wizycie w Instytucie wychodzę bardzo zadowolona i wypoczęta. Usługi wykonywane zawsze na najwyższym poziomie. Gabinety bardzo czyste, zachowane wszystkie środki bezpieczeństwa w związku z panującą sytuacją na świecie. Panie jak zwykle bardzo uprzejme. Zapraszam wszystkich potrzebujących chwili relaksu i wytchnienia.

Płatności online
Bezpieczny salon
Natalia Baran Make up & Beauty Studio - zarezerwuj wizytę

Natalia Baran Make up & Beauty Studio

Rzęsy

Zamkowa 7, 35-032 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Natalia to bardzo miła osoba. Makijaż zgodnie z życzeniem bardzo delikatny, naturalny i bardzo trwały; Byłam bardzo zadowolona. Bardzo polecam usługi Pani Natalii.

Płatności online
Bezpieczny salon
Awangarda - zarezerwuj wizytę

Awangarda

Rzęsy

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Uslugi w Awangarda sa rewelacyjne Kosmetyczka p.Iza wie co robi doskonały serwis P.Marta stylistka jest bardzo kreatywna i spełniła moje oczekiwania Osobiście polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała - zarezerwuj wizytę

LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała

Rzęsy

Tadeusza Kościuszki 11/1, 35-030 Rzeszów
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salon znalazłam właśnie przy pomocy moment.pl. Wybrałam go za sprawą dobrych opinii i ja również taką dodam, gdyż wizyta spełniła w pełni moje oczekiwania. Począwszy od przemiłej obsługi, pięknego wnętrza, aż po finalny efekt końcowy. Polecam serdecznie!

Stylizacja rzęs to rozległy temat. Salony kosmetyczne oferują bogaty pakiet usług, który pozwala zadbać o wygląd i kondycję rzęs. Dzięki temu każda kobieta może poczuć się pięknie, niezależnie od tego, jak obdarzyła ją natura.

Zabiegi na rzęsy w Rzeszowie - rodzaje

Jednym z podstawowych zabiegów na rzęsy w Rzeszowie oferowanych w salonach kosmetycznych jest zagęszczanie rzęs. Najczęściej wybieraną techniką jest metoda 1:1, która polega na przyklejaniu jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej. Rzęsy za pomocą pensety nakładane są na naturalną rzęsę i mocowane specjalnym klejem. Dostępne są również metody 2:1, 3:1, metoda 3D czy Foconyes, gdzie można przykleić nawet sześć rzęs. Przebieg wszystkich technik jest podobny, różnią się tylko ilością przyklejanych włosków. Aby zabieg zakończył się sukcesem, niezbędna jest precyzja wykonania oraz dobrej jakości rzęsy.

Na co zwracają uwagę klientki przy wyborze gabinetu?

Pierwszym czynnikiem wyboru są kwalifikacje stylistki. Kosmetyczka powinna skończyć kurs przewidziany dla konkretnej techniki. Jakość i sposób prowadzenia kursu determinuje precyzję wykonywanych usług. Część placówek edukacyjnych oferuje niską jakość nauczania, która przekłada się później na umiejętności kosmetyczki. Warto, by stylistka podejmowała później jak najwięcej prób, również na manekinach. To właśnie od umiejętności stylisty zależy kondycja naturalnych rzęs klientek. Drugim, istotnym czynnikiem wyboru jest jakość produktów kosmetycznych. Znaczenie ma również komunikacja z kosmetyczką. Ważne, by słuchała klientki i dostosowała przebieg i metodę zabiegu do jej oczekiwań. Niektóre kobiety wybierają techniki pozwalające osiągnąć bardzo naturalny efekt. Inne decydują się na zabiegi na rzęsy w Rzeszowie z powodu uroczystości okolicznościowych, dlatego oczekują widocznego efektu. Salon pracujący z jednym produktem i jedną metodą z pewnością nie sprosta różnorodnym oczekiwaniom klientek. 

Jak wybrać salon kosmetyczny w Rzeszowie specjalizujący się w rzęsach?

Jeśli chcesz wykonać rzęsy w Rzeszowie, to wybierz profesjonalny salon kosmetyczny, który oferuje doskonałą jakość usług. Aby porównać oferty różnych salonów i wybrać najlepszy, skorzystaj z portalu moment.pl. Znajdziesz tam najlepsze stylistki, różnorodny wybór zabiegów, a także aktualny cennik. Sprawdzisz także opinie klientów i umówisz się na wizytę bez wychodzenia z domu. To wygodna forma korzystania z usług kosmetycznych i sposób na komfortowe ich poszukiwanie.