Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Racibórz

Artimex - zarezerwuj wizytę

Artimex

Rzęsy

Gen.J.Bema 55, 47-400 Racibórz
4.99
Bezpieczny salon

Centrum Zdrowia i Urody Artimex to miejsce, w którym świadczone są wysokiej klasy zabiegi upiększające. Tutaj zespół profesjonalistów dba o piękno oraz dobre samopoczucie klientów za pomocą najnowocześniejszego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków. Każda wizyta rozpoczyna się od wnikliwej

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet „Od Nowa” Gracjan Olaniszyn - zarezerwuj wizytę

Gabinet „Od Nowa” Gracjan Olaniszyn

Masaż

Zamkowa 4, 47-400 Racibórz
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Fachowa obsługa i skuteczny masaż. Trochę bolało ale przecież o to chodzi. Dziękuję za owocne 45 min. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy prowadzą siedzący tryb życia.

Płatności online
Bezpieczny salon
Laserowe Love - zarezerwuj wizytę

Laserowe Love

Inne

Ogrodowa 18a, 47-400 Racibórz
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Laserowe Love to jeden z najnowocześniejszych instytutów laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej na Śląsku. W naszej szerokiej ofercie również stylizacja rzęs i paznokci- nasz zespół składa się z pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem. U nas wszystko jest z akce

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia - zarezerwuj wizytę

Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia

Kosmetyczka

Opawska 78, 47-400 Racibórz
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon

Insytut Kosmetyki Estetycznej Laelia w Raciborzu. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz oraz w zabiegach modelujących ciało. Korzystamy z najnowszych kosmetyków oraz zaawansowanych technologii. Podążamy za trendami i nowościami w światowej kosmet

Dietetyk kliniczny - mgr Sandra Kania  - zarezerwuj wizytę

Dietetyk kliniczny - mgr Sandra Kania

Inne

Drzymały 16/2, 47-400 Racibórz
0.0
Brak opinii

ZAKRES DIETOTERAPII I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO: - żywienie osób dorosłych oraz dzieci - niedowaga - nadwaga oraz otyłość - w okresie zwiększonej aktywności fizycznej, żywienie w sporcie - zdiagnozowane jednostki chorobowe: - choroby układu pokarmowego: żołądka, trzustki, wątroby

Salony bez rezerwacji online

Rzęsy to atrybut każdej kobiety. W związku z tym wiele pań decyduje się na ich przedłużanie i zagęszczanie lub zabiegi wzmacniające. W tej drugiej grupie największą popularnością cieszą się lifting oraz botoks, których efekty utrzymują się nawet przez kilka tygodni. Klientki najbardziej doceniają ich naturalność. 

Spektakularrny efekt

Jeśli oczekujesz wyjątkowego efektu, którego nie sposób nie zauważyć, to warto zainwestować w doczepianie sztucznych rzęs w Raciborzu. Zabieg można wykonać samodzielnie w domu lub u profesjonalistki. W zależności od pożądanego efektu można przyklejać pojedyncze rzęsy lub kępkę składającą się z kilku.

Co wybrać?

Wybór powinien być podyktowany naszymi oczekiwaniami względem zabiegu. Jeśli pragniemy efektu wow, zalecane są sztuczne rzęsy. Najlepiej sprawdzają się z powodu większych uroczystości czy sesji fotograficznych. Jeśli natomiast interesuje Cię naturalna oprawa oczu, to lepszym wyborem będą wspomniane wcześniej botoks lub lifting albo tradycyjna henna, która pozwala przyciemnić kolor włosków.

Zabiegi na rzęsy w Raciborzu a bezpieczeństwo

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez profesjonalnie przygotowane stylistki, które posiadają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Ponadto dbają o jakość usług poprzez czyszczenie i sterylizację narzędzi. Podstawą jest również jakość używanych podczas zabiegów produktów kosmetycznych. Są one delikatne dla skóry i nie podrażniają. 

Pielęgnacja rzęs po zabiegach

Po zakończeniu zabiegu w Raciborzu należy o rzęsy odpowiednio zadbać. W tym celu należy unikać kontaktu z wodą, która może osłabić działanie kleju. Po upływie dwóch dni klej staje się jednak całkowicie trwały, nawet na skutek działania wilgoci. Niewskazane jest również tuszowanie oraz pocieranie rzęs. W przypadku sztucznych rzęs konieczne jest również pielęgnowanie ich specjalnymi preparatami, które dbają o ich kondycję. O wszystkich niezbędnych działaniach informuje stylistka.

Jak wybrać salon kosmetyczny w Raciborzu specjalizujący się w rzęsach?

Podczas wyboru konkretnego salonu warto skupić się przede wszystkim na opiniach innych klientów. Pomocny jest w tym portal moment.pl, który gromadzi listę salonów z podziałem na miasta. Dzięki wygodnym filtrom można w krótkim czasie znaleźć interesującą usługę, porównać opinie, a także sprawdzić aktualny cennik, by na podstawie tych danych dokonać świadomego wyboru. Moment.pl daje również możliwość umawiania się na rzęsy w Raciborzu przez internet.