Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Zielona Góra

Płatności online
Bezpieczny salon
GLAM-SPOT - zarezerwuj wizytę

GLAM-SPOT

Rzęsy

Generała Władysława Sikorskiego 32, 65-001 Zielona Góra
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani Emilia tłumaczyła krok po kroku, co robi i jakie preparaty nakłada oraz jaki efekt dzięki temu uzyskamy. Jestem zachwycona efektem! Rzęsy i brwi są wyraźnie pogrubione i uniesione. Na pewno wrócę i powtórzę zabieg.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika Włosa i Urody - zarezerwuj wizytę

Klinika Włosa i Urody

Rzęsy

Staszica 9 AB, 65-419 Zielona Góra
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pierwsza moja wizyta w Klinice Wlosa Jestem bardzo zadowolana i zapisuje sie na nastepne.Pani Ania doradzala jaka jest dla mnie dobra fryzura,ciecie i farbowanie super,widać. profesjonalizm w sztuce fryzjerskiej.Dziekuje za moja fryzurę,w ktorej czuję sie swietnie i pozdrawiam. Beata

Płatności online
LILO BEAUTY - Zielona Góra - zarezerwuj wizytę

LILO BEAUTY - Zielona Góra

Rzęsy

Generała Józefa Sowińskiego 30A, 65-001 Zielona Góra
4.95
Płatności online

Pani Iryna wykonała na moich oczach piękne rzęski. Jest profesjonalna, otwarta na sugestie i potrzeby klientek. Do tego w salonie panuje dzięki niej miła atmosfera. Z pewnością wrócę jeszcze nie raz. 🌸✨

Choć większość kobiet pragnie długich i gęstych rzęs, w rzeczywistości został nimi obdarzony niewielki ich odsetek. Na szczęście istnieje wiele sposobów, by poprawić błędy natury.

Prosty sposób, mała skuteczność

Najczęściej kobiety decydują się na tuszowanie rzęs. Własna maskara to podstawa w kosmetyczce każdej kobiety. Na rynku dostępnych jest wiele ich rodzajów, w tym również wydłużające. Czasami rzeczywiście można osiągnąć efekt wydłużenia o kilka milimetrów, ale wadą tego rozwiązania jest konieczność codziennej aplikacji tuszu.

Sztuczne kępki rzęs

Innym pomysłem, który jeszcze do niedawna spotykał się z dużym zainteresowaniem i wciąż posiada swoich zwolenników, jest doczepianie sztucznych kępek rzęs. Zabieg można wykonać samodzielnie, używając do tego celu zakupionych w drogerii kępek. Ich zaletą jest możliwość powtórnego użycia. Należy jednak pamiętać, żeby zdjąć je przed snem. Rzęsy tego rodzaju różnią się jakością. Tańsze i słabszej jakości szybko się odczepiają, dlatego wiele kobiet obawia się ich używania.

Przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym

Oprócz domowych metod przedłużania rzęs, istnieją także profesjonalne sposoby, które wykonywane są w salonach kosmetycznych. Tych metod jest naprawdę dużo, dlatego każda z kobiet może zdecydować się na zabieg, który najbardziej spełnia jej oczekiwania. Na przedłużenie rzęs w Zielonej Górze można się zdecydować techniką: objętościową i ilościową, Blink&Go i wieloma innymi.

Przedłużanie rzęs - przeciwwskazania

Przedłużania rzęs nie należy wykonywać w przypadku, gdy cierpimy na jakiekolwiek alergie lub infekcje oczu. Niewskazane jest również u osób, które mają wrażliwe oczy lub kondycja ich rzęs jest bardzo słaba. Przeciwwskazaniem jest również tendencja do wypadania rzęs albo uczulenie na którykolwiek ze składników znajdujących się w preparatach kosmetycznych używanych podczas zabiegu.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Zielonej Górze?

Decyzja o wyborze salonu kosmetycznego, w którym wykonamy usługę przedłużania rzęs jest bardzo ważna i niesie za sobą ryzyko sukcesu lub niepowodzenia, dlatego warto korzystać z miejsc, które mają dobrą opinię. Wybierając się zatem na przedłużanie rzęs w Zielonej Górze, warto skorzystać z portalu moment.pl, gdzie można przeczytać opinie klientów, którzy korzystali z takich usług, a ponadto sprawdzić obowiązujące ceny. Co więcej, dogodny dla siebie termin usługi można zarezerwować przez internet.