Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Zielona Góra

GLAM-SPOT - zarezerwuj wizytę

GLAM-SPOT

Rzęsy

Generała Władysława Sikorskiego 32, 65-001 Zielona Góra
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani Emilia tłumaczyła krok po kroku, co robi i jakie preparaty nakłada oraz jaki efekt dzięki temu uzyskamy. Jestem zachwycona efektem! Rzęsy i brwi są wyraźnie pogrubione i uniesione. Na pewno wrócę i powtórzę zabieg.

Klinika Włosa i Urody - zarezerwuj wizytę

Klinika Włosa i Urody

Rzęsy

Staszica 9 AB, 65-419 Zielona Góra
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

W miłej i sympatycznej atmosferze odbył się zabieg. Jestem bardzo zadowolona a po pierwszym zabiegu skóra twarzy bardzo miękka i delikatna. Pani Paula o wszystkich czynnościach mnie informowała jak i pytała o moje odczucia. Zapisałam się na następną wizytę. Dziękuję.

Salon Kosmetyczny Maja - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny Maja

Rzęsy

Aleja Wojska Polskiego 43\1, 65-001 Zielona Góra
5.0

Byłam u pani kosmetyczki dzisiaj pierwszy raz, bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba. Zabieg mi dobrała według jej uznania i mojego zapotrzebowania pielęgnacji twarzy . Strona „moment” to najlepsze co mogło mi wpaść w oko aby wypróbować i szybko na spontana się umówić. Pani Maju, następna wizyta napewno u pani Dziękuje

Fashion Point - zarezerwuj wizytę

Fashion Point

Rzęsy

Stefana Wyszyńskiego 40A, 65-536 Zielona Góra
5.0
Bezpieczny salon

Nail Studio Fashion Point to miejsce, gdzie każda klientka może poczuć się bezpiecznie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji i polepszaniem jakości naszej pracy, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, wa

Salony z podobnych kategorii

Beauty Room  - zarezerwuj wizytę

Beauty Room

Rzęsy

Spawaczy 5i/11, 65-001 Zielona Góra
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Salon specjalizujący się wyłącznie w oprawie oka - stylizacja rzęs i brwi. Szkolenia ze stylizacji rzęs Secret Lashes oraz ze stylizacji brwi Brow Henna Polska.

Salony z tej samej miejscowości

Choć większość kobiet pragnie długich i gęstych rzęs, w rzeczywistości został nimi obdarzony niewielki ich odsetek. Na szczęście istnieje wiele sposobów, by poprawić błędy natury.

Prosty sposób, mała skuteczność

Najczęściej kobiety decydują się na tuszowanie rzęs. Własna maskara to podstawa w kosmetyczce każdej kobiety. Na rynku dostępnych jest wiele ich rodzajów, w tym również wydłużające. Czasami rzeczywiście można osiągnąć efekt wydłużenia o kilka milimetrów, ale wadą tego rozwiązania jest konieczność codziennej aplikacji tuszu.

Sztuczne kępki rzęs

Innym pomysłem, który jeszcze do niedawna spotykał się z dużym zainteresowaniem i wciąż posiada swoich zwolenników, jest doczepianie sztucznych kępek rzęs. Zabieg można wykonać samodzielnie, używając do tego celu zakupionych w drogerii kępek. Ich zaletą jest możliwość powtórnego użycia. Należy jednak pamiętać, żeby zdjąć je przed snem. Rzęsy tego rodzaju różnią się jakością. Tańsze i słabszej jakości szybko się odczepiają, dlatego wiele kobiet obawia się ich używania.

Przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym

Oprócz domowych metod przedłużania rzęs, istnieją także profesjonalne sposoby, które wykonywane są w salonach kosmetycznych. Tych metod jest naprawdę dużo, dlatego każda z kobiet może zdecydować się na zabieg, który najbardziej spełnia jej oczekiwania. Na przedłużenie rzęs w Zielonej Górze można się zdecydować techniką: objętościową i ilościową, Blink&Go i wieloma innymi.

Przedłużanie rzęs - przeciwwskazania

Przedłużania rzęs nie należy wykonywać w przypadku, gdy cierpimy na jakiekolwiek alergie lub infekcje oczu. Niewskazane jest również u osób, które mają wrażliwe oczy lub kondycja ich rzęs jest bardzo słaba. Przeciwwskazaniem jest również tendencja do wypadania rzęs albo uczulenie na którykolwiek ze składników znajdujących się w preparatach kosmetycznych używanych podczas zabiegu.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Zielonej Górze?

Decyzja o wyborze salonu kosmetycznego, w którym wykonamy usługę przedłużania rzęs jest bardzo ważna i niesie za sobą ryzyko sukcesu lub niepowodzenia, dlatego warto korzystać z miejsc, które mają dobrą opinię. Wybierając się zatem na przedłużanie rzęs w Zielonej Górze, warto skorzystać z portalu moment.pl, gdzie można przeczytać opinie klientów, którzy korzystali z takich usług, a ponadto sprawdzić obowiązujące ceny. Co więcej, dogodny dla siebie termin usługi można zarezerwować przez internet.