Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Zabrze

Płatności online
Impression - Małgorzata Bardadyn - zarezerwuj wizytę

Impression - Małgorzata Bardadyn

Rzęsy

De Gulle’a 1, 41-800 Zabrze
4.92
Płatności online
Sprzedaż bonów

Podstawą dobrego wyglądu jest odpowiednia pielęgnacja, zadbane brwi i rzęsy oraz stonowany makijaż. W naszym gabinecie wierzymy, że najlepsze efekty przynosi połączenie najnowszych kosmetycznych technologii z mocą najskuteczniejszych kosmetyków. Dlatego do zabiegów kosmetycznych wybrały

Płatności online
Bezpieczny salon
Duo Beauty Anna Gawełczyk - zarezerwuj wizytę

Duo Beauty Anna Gawełczyk

Rzęsy

Wolności 20, 41-700 Ruda Śląska
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Duo Beauty to salon kosmetyczny, w którym zadbasz o swoją urodę z najwyższą starannością. Oferuję nie tylko podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak makijaż, henna brwi, depilacja, manicure czy pedicure. W mojej ofercie znajdą Państwo również makijaż permanentny, zabiegi parafinowe, czy st

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Zdrowia i Urody Ilona Burzyńska  - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Ilona Burzyńska

Rzęsy

Księdza Jerzego Badestinusa 39, 41-814 Zabrze
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon

Pierwszy raz mam tak pięknie zrobione brwi, zarówno kształt jak i kolor. Bardzo staranne wykonanie. Pani Ilona to mistrz. Hybrydy, które robilam tydzien wcześniej również wykonane z ogromną precyzyjnością. Jestem zachwycona. Dziękuję i pozdrawiam.

Salony z tej samej miejscowości

Gryfny Chop - zarezerwuj wizytę

Gryfny Chop

Fryzjer

Paderewskiego 7c, 41-710 Ruda Śląska
4.99
Bezpieczny salon

Strzyżenie bardzo profedsionalne, poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie. Odbicie w lustrze przypomina nam o tym że po wyjściu od barbera będziemy musieli się zmierzyć z trudnościami dnia codziennego (może jakieś żaluzje ?) natomiast przed samym lustrem pełen relaks i luz . Pozdrawiam

Płatności online
Bezpieczny salon
GRUBA Barber Shop - zarezerwuj wizytę

GRUBA Barber Shop

Barber

Wolności, 230, 41-800 Zabrze
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo dziękuję za profesjonalną usługę strzyżenia. To kolejna wizyta po, której jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Dziękuję także za poradę dotyczącą fryzury jak i za możliwość napicia się kawy :). Bardzo miła atmosfera jak pisze na drzwiach ,, Poczuj się jak w doma" jo się tam tak czuja. Do zobaczenia.

Płatności online
Fryzjer Męski - zarezerwuj wizytę

Fryzjer Męski

Barber

dworcowa 9, 41-800 Zabrze
Płatności online
Sprzedaż bonów

Druga wizyta i w sumie to już raczej będzie moje stale miejsce jako usługa strzyżenia . Świetna sprawa iż Marcin (pewnie i Wiktoria tez, chociaż jeszcze nie miałem okazji by jej nożyczki mnie "dopadły" :) ) potrafi doradzić jaka fryzura będzie komu pasować .

Agnesse. Boruń HairStyle - zarezerwuj wizytę

Agnesse. Boruń HairStyle

Fryzjer

Wolności 298, 41-800 Zabrze
4.99
Bezpieczny salon

Jestem stała klientka Pani Agnieszki ( rude piękne loczki). Polecam z czystym sumieniem, zawsze wychodzę zadowolona i co najważniejsze. Włosy farbuje co 3 miesiące i to zupełnie wystarcza przy blond sombre. Kolor utrzymuje się baaardzo długo.

W obecnych czasach zabieg przedłużania rzęs w Zabrzu jest dostępny niemal na wyciągnięcie ręki. Oferuje go niemal każdy salon kosmetyczny. W związku z tym wiele kobiet zastanawia się nad tym, czy warto z niego skorzystać, a jeśli tak- to jaką metodę wybrać. Ważną kwestią pozostaje również bezpieczeństwo w czasie zabiegu.

Dobra stylistka, na co zwrócić uwagę?

Kluczowym wskaźnikiem są opinie o salonie kosmetycznym. Drugim czynnikiem wyboru jest higiena pracy. Czystość salonu rzuca się w oczy, ale warto także zwrócić uwagę na stosowanie akcesoriów jednorazowych, a także, czy stylistki dbają o komfort klientki. Oprócz bezpiecznych warunków, salon powinien również zadbać o wywiad z klientką, co świadczy o indywidualnym podejściu oraz profesjonalizmie. Wywiad ma również na celu wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Przed zabiegiem stylistka zobligowana jest wykonać analizę twarzy, która pozwoli dobrać metodę,  jak i rodzaj rzęs. Kolejnym etapem jest poinstruowanie klientki na temat zasad pielęgnacji rzęs po zakończonym zabiegu.

Przedłużanie rzęs w Zabrzu a kompetencje stylistki

Wygląd salonu to jedno, ale ważne są także kompetencje stylistki. Profesjonalistka powinna posiadać zarówno przygotowanie merytorycznie, jak i praktyczne.  Szkolenia mają na celu przygotować do bezpiecznego wykonywania zawodu i minimalizowana ewentualnych błędów. Posiadająca taką wiedzę stylistka, zdaje sobie sprawę nad tym jak wygląda zabieg krok po kroku, jakie narzędzia powinna przygotować, jak z nich korzystać, a także jak bezpiecznie przez ten proces przeprowadzić klientkę. 

Czym charakteryzuje się dobrze wykonany zabieg?

Poprawnie przeprowadzony zabieg daje efekt dopasowanych do kształtu twarzy rzęs, które wyglądają naturalnie i podkreślają atuty urody kobiety. Jednocześnie dopasowane pod względem długości i objętości rzęsy nie powinny obciążać naturalnych włosków. W końcu efekt powinien zadowalać klientkę i spełniać jej oczekiwania względem zabiegu.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Zabrzu?

Wybierając się na przedłużenie rzęs w Zabrzu, warto sprawdzić wcześniej opinie o konkretnym salonie. Taką możliwość stwarza portal moment.pl, który gromadzi listę salonów kosmetycznych. Aby znaleźć interesujący nas obiekt, należy uzupełnić filtry. Ponadto można za jego pośrednictwem zarezerwować wizytę online w dowolnym terminie. Dzięki temu korzystanie z portalu jest wygodne i przyjemne.