Przedłużanie rzęs Wrocław

La'Koshi
Zyskaj
zniżkę płacąc

La'Koshi

Rzęsy

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
Bezpieczny salon

Kolejna bardzo udana wizyta w salonie La'Koshi - tym razem u Pani Ani. Profesjonalnie, z dużą znajomością "fachu" i "warsztatu", dokładnie, sprawnie i bardzo miło. Kolejny raz opuszczałam Salon zadowolona z efektu - z koloru i strzyżenia. Dziękuję :-) P.S. Podziękowania także dla bardzo miłej i profesjonalnej Pani obsługującej Recepcję :-)

Sprzedaż bonów
Make Me Up by Adrianna Juncewicz

Make Me Up by Adrianna Juncewicz

Rzęsy

Borowska 264 lok.12, 50-558 Wrocław
Bezpieczny salon

Bardzo miła atmosfera. Stylistka wyjaśnia wszystko dokładnie. Efekt końcowy jest rewelwcyjny, nie za mocny nie za słaby. Dostałam dokładnie to po co przyszłam. Z pewnością wrócę.

Beauty Boutique

Beauty Boutique

Rzęsy

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław
5.0

Ania 😍Mega to że trafiłam w jej ręce dosłownie to jak wygrać w totka PRL a profesja niesamowita wiedZa pasja 😍😘pokonuje 50km żeby zrobić pazurki ale Warto poleca i zawsze będę Ja wspierać jest Najlepsza

Salon La Femme
Zyskaj
zniżkę płacąc

Salon La Femme

Rzęsy

Kościuszki 85/B3, 50-442 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Wizyta świetna. Pani Aleksandra jest bardzo kontaktowa i miła, podczas zabiegu dokładnie opisała co się będzie działo i jaki będzie jego efekt. Zabieg wykonany został profesjonalnie i dokładnie. Wyszłam z salonu bardzo zreklalaksowana i zadowolona. Z przyjemnością będę wracać.

Madeleine Studio

Madeleine Studio

Rzęsy

Władysława Jagiełły 3/53, 50-201 Wrocław
0.0
Brak opinii

Madeleine Studio to salon w samym sercu Wrocławia, w którym królują pięknie i nietuzinkowe stylizacje paznokci i rzęs. Pod okiem Magdaleny Żuk Instruktorki Indigo Nails stylistki starają się osiągnąć jak najlepszy poziom oferowanych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Przedłużanie rzęs Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł