Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Wrocław

Płatności online
Satin Skin - zarezerwuj wizytę

Satin Skin

Rzęsy

Wałbrzyska 29, 52-314 Wrocław
4.98
Płatności online

Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko zostało opisane i dokładnie wyjaśnione. Sam zabieg wykonany profesjonalnie i efekt przerósł moje oczekiwania. Atmosfera sprzyjająca relaksowi. Gorąco polecam 😊

Beauty Boutique - zarezerwuj wizytę

Beauty Boutique

Rzęsy

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław

Ania 😍Mega to że trafiłam w jej ręce dosłownie to jak wygrać w totka PRL a profesja niesamowita wiedZa pasja 😍😘pokonuje 50km żeby zrobić pazurki ale Warto poleca i zawsze będę Ja wspierać jest Najlepsza

True Beauty by Yuliia Lutsenko - zarezerwuj wizytę

True Beauty by Yuliia Lutsenko

Rzęsy

Szczęśliwa 42 1/2, 53-418 Wrocław
5.0

Pani Alona to mistrzyni rzęs. Efekt jej pracy zawsze zachwycający, rzęsy są trwałe, przy stylizacji 3 do 1, po 4 tygodniach wiele rzęs jest jeszcze na swoim miejscu :). polecam też regulacje brwi i farbke na nie. 3x P, profesjonalnie, perfekcyjnie i przemiło :).

Płatności online
Bezpieczny salon
Catlash Sleeping Beauty Room - zarezerwuj wizytę

Catlash Sleeping Beauty Room

Rzęsy

Jasna 8/1, 52-200 Wysoka
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

To już kolejna wizyta :) a to mówi samo za siebie ... bardzo miło, profesjonalnie i dokładnie - rzęsy trzymają się bardzo długo i pięknie wyglądają. Polecam z czystym sumieniem

Przedłużanie rzęs to idealny sposób na stosunkowo trwałe przedłużenie oraz pogrubienie rzęs. Jeśli chcesz zapomnieć o ich codziennym tuszowaniu lub doklejaniu sztucznych kępek, będzie to idealny zabieg właśnie dla Ciebie! Cieszy się on coraz większą popularnością, a co za tym idzie - wykonuje go coraz więcej salonów kosmetycznych. Dlaczego jest aż tak popularny? Odpowiedź jest prosta. Wiele kobiet decyduje się na niego ze względu wygląd. Przedłużenie rzęs to gwarancja mocno zagęszczonych i wydłużonych naturalnych rzęs, a tego efektu nie da się osiągnąć używając nawet najlepszych maskar dostępnych na rynku! Innym, równie ważnym atutem zabiegu jest oszczędność czasu. Codzienne tuszowanie rzęs to żmudna praca zajmująca dużo czasu każdego poranka. A jak powszechnie wiadomo, rano liczy się każda minuta. Salony kosmetyczne oferujące przedłużanie rzęs we Wrocławiu to idealny wybór!

Metody przedłużania rzęs.

Metod przedłużania rzęs jest naprawdę wiele. Najpopularniejszą z nich jest metoda 1:1 która polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej rzęsy prawdziwej. Metoda ta pozwala na wydłużenie, zagęszczenie oraz przyciemnienie rzęs. Rzęsy dobiera się oraz stylizuje na podstawie naturalnego układów włosków każdej klientki. W zależności od potrzeb - można je podkręcić, wydłużyć kąciki oczu (tworząc tzw. kocie oko), a także optycznie je powiększyć. Innymi metodami są np. 2:1, 3:1, 4:1 oraz 5:1. Analogicznie polegają one na tym samym, co w metoda 1:1. Przykleja się dwie rzęsy syntetyczne na jedną rzęsę naturalną, trzy rzęsy syntetyczne na jedną rzęsę naturalną itd. Warto zaznaczyć, że sztuczne rzęsy przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a na pozostałych systematycznie uzupełnia się braki.

Po zabiegu.

  • Nie pocieraj oczu ręką ani wacikiem. Podczas zmywania makijażu unikaj produktów na bazie oleju, które mogą rozpuszczać klej. Staraj się w ogóle nie dotykać rzęs. Doklejone rzęsy należy myć pod prysznicem i codziennie przeczesywać suchą szczoteczką. Należy uważać także na zbyt ciężkie kremy pod oczy.
  • Unikaj masakry. Dlaczego? Jest ona ciężka do usunięcia i może powodować, iż syntetyczne rzęsy będą połamane. Jeśli jednak używasz maskary na dolną linię rzęs, do których nie dokleja się sztucznych, unikaj tej wodoodpornej. Nie należy używać także zalotki.
  • Zainwestuj w jedwabne poduszki. Są one najłagodniejszymi poduszkami dla sztucznych włosków oraz nie powodują ich wypadania ani uszkodzenia. Jest to zalecane wszystkim Paniom, które śpią szczególnie dużo na brzuchu i boku.
  • Należy unikać moczenia rzęs oraz pary wodnej zaraz po zabiegu. Przynajmniej przez 2 doby po zabiegu nie kąp rzęs i unikaj mocno zaparowanych miejsc. 

Czas zabiegu.

Przedłużanie rzęs to zabieg, który wymaga cierpliwości zarówno od klientki, jak i kosmetyczki. Czas wykonywania zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji rzęs klientki - ich stanu, gęstości oraz przede wszystkim wybranej metody. Całość zabiegu trwa od dwóch do trzech godzin. Wykonywany jest on na leżąco, a Klientka ma zamknięte oczy i musi być bardzo ostrożna jeśli chodzi o ruchy.

Moment.pl - szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu.

Na Moment.pl znajdziesz najlepsze kosmetyczki wykonujące zabieg przedłużania rzęs we Wrocławiu. Współpracujemy tylko z najbardziej wykwalifikowanymi osobami. Ułatwiamy Ci także poszukiwania - wyniki możesz filtrować wg cen, opinii oraz miast, a nawet dzielnic. Wszystkie opinie, jakie znajdziesz na naszym portalu są prawdziwe - dodawane przez klientki danych salonów kosmetycznych po skończonej wizycie. Pobierz aplikację mobilną Moment.pl lub wejdź na naszą stronę internetową i umów się w mig - bez wychodzenia z domu!

Zapraszamy do salonu z Wrocławia na przedłużanie rzęs! Moment.pl - w moment!