Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Warszawa Ursynów

Płatności online
Bezpieczny salon
ULALA DAY SPA - zarezerwuj wizytę

ULALA DAY SPA

Rzęsy

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Rzęsy idealne, brwi piękne - jestem bardzo zadowolona! Wszyscy pytają gdzie robione ☺️ Salon fajnie się rozbudowuje, ale jest chyba przez to ciut za głośno. Mam nadzieję, że po remoncie będzie też nawiew/klima/cokolwiek, bo w ciepły dzień było dość duszno.

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio stylizacji paznokci i centrum szkoleniowe bySue - zarezerwuj wizytę

Studio stylizacji paznokci i centrum szkoleniowe bySue

Rzęsy

Lanciego 10E, 02-792 Warszawa
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon

Studio specjalizuje się w zabiegach na dłonie i stopy oraz profesjonalną stylizacją paznokci. Nie są nam straszne obgryzane paznokcie ani zniszczone po nie udanych stylizacjach. Chętnie służymy radą i pomocą. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 200 kolorów hybryd oraz pełną gamę zdobień,

Salony z podobnych kategorii

JustSpa - zarezerwuj wizytę

JustSpa

Rzęsy

Wąwozowa 6 lokal 10C, 02-796 Warszawa

Serdecznie polecam Panią Justynę - jestem bardzo zadowolona z manicure french hybrydowy! Bardzo miła obsługa, świetne, profesjonalne podejście do Klienta. Zdecydowanie polecam! :)

Atelier Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Atelier Strefa Piękna

Rzęsy

Wawrzyńca Surowieckiego 8, 02-785 Warszawa
4.97

Nie znam się na fryzjerstwie mogę jedynie opisać wrazenia. Jestem zadowolony z efektu koncowego, od 3 lat nie szukam innego miejsca. Atmosfera zawsze jest przyjemna i swobodna co tylko zacheca do powrotu. Dziekuje :)

Bezpieczny salon
MEDICA SPA - zarezerwuj wizytę

MEDICA SPA

Rzęsy

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
Bezpieczny salon

Bardzo profesjonalne podejście Pani, która oceniła stopień spięcia poszczególnych partii ciała i oprócz karku nastawiła również odcinek piersiowy. Polecam z całego serca.

Salony z tej samej miejscowości

Przedłużanie rzęs to prosty przepis na prawdziwie magnetyzujące spojrzenie, a jednocześnie bardzo naturalny efekt. Zabieg pozwala skutecznie wydłużyć i podkręcić włoski, a tym samym nadać spojrzeniu głębi. Kolejnym ich atutem jest oszczędność czasu, ponieważ bez względu na porę dnia i nocy- ich posiadaczka wygląda dobrze. Nie trzeba wykonywać codziennego makijażu, ani tracić pieniędzy na zalotki i tusze o specjalnych właściwościach. Właśnie z tych powodów przedłużanie rzęs na Ursynowie cieszy się tak dużą popularnością. 

Jak przygotować się na przedłużenie rzęs na Ursynowie?

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań. Stylistka wykonuje demakijaż okolic oczu, a następnie zabezpiecza dolne rzęsy. Później aplikuje po kolei sztuczne rzęsy, zgodnie z przyjętą metodą. W tym celu używa specjalnego kleju oraz mini szczypiec. 

Wskazania do zabiegu przedłużania rzęs

Zabiegowi mogą poddać się osoby, których naturalne rzęsy są cienkie i rzadkie, a także dążą do optycznego wydłużenia kącików oczu, a tym samym poprawić swój wygląd. Zabieg dedykowany jest również klientkom, które pragną podkreślić rysy twarzy oraz nadać spojrzeniu głębi. To również idealny zabieg dla kobiet, które są aktywne, nie lubią się malować, ale pragną wyglądać kobieco.

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs

Wśród najważniejszych przeciwwskazań wymienia się:

- alergie objawiające się łzawieniem,

- choroby oczu, np. zapalenie spojówek,

- nowotwory.

Kiedy sprawdza się zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużone, wyraźnie gęste i podkręcone rzęsy najlepiej wykonać z powodu ważnych uroczystości (np. ślub, komunia, studniówka), sesji zdjęciowej, pokazów czy wernisaży, ale również na co dzień albo przed urlopem. 

Zalecenia po zabiegu

Po przedłużaniu rzęs na Ursynowie najlepiej unikać kontaktu  z wodą, przebywania w wilgotnych pomieszczeniach, a także spania z poduszką przyciśniętą do twarzy. Niewskazane jest tuszowanie rzęs, ani demakijaż za pomocą preparatów zawierających tłuszcz. Warto jednak przeczesać rzęsy specjalną szczoteczką. 

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy na Ursynowie?

Wybierając się na zabieg przedłużania rzęs, warto korzystać ze sprawdzonych miejsc. Takie oferty proponuje portal moment.pl, który posiada liczną bazę salonów kosmetycznych. Oprócz intuicyjnego sposobu wyszukiwania, dodatkowym ułatwieniem jest opcja umawiania wizyt online. Wszystko to znacznie oszczędza czas i pozwala spokojnie wybrać dogodną dla nas opcję.