Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Warszawa Ursynów

Płatności online
Bezpieczny salon
ULALA DAY SPA - zarezerwuj wizytę

ULALA DAY SPA

Rzęsy

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Rzęsy idealne, brwi piękne - jestem bardzo zadowolona! Wszyscy pytają gdzie robione ☺️ Salon fajnie się rozbudowuje, ale jest chyba przez to ciut za głośno. Mam nadzieję, że po remoncie będzie też nawiew/klima/cokolwiek, bo w ciepły dzień było dość duszno.

Płatności online
Bezpieczny salon
Granada Perfect Look - zarezerwuj wizytę

Granada Perfect Look

Rzęsy

al. Komisji Edukacji Narodowej, 21, U11, 02-797 Warszawa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zapraszamy do salonu GRANADA PERFECT LOOK przy Al. KEN 21 lok. U11 obok stacji Metra Kabaty. U nas zadbacie Państwo o swoje RZĘSY, USTA, WŁOSY, PAZNOKCIE, BRWI, TWARZ - medycyna estetyczna oraz zabiegi na twarz i CIAŁO w postaci MASAŻY oraz DEPILACJI woskiem. Wykonujemy makijaż perm

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Centrum Urody RÓŻA  - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody RÓŻA

Rzęsy

Puławska 320, 02-819 Warszawa
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Uliana założyła mi piękne rzęsy! Jestem zadowolona z jakości obsługi podczas aplikacji rzęs i podziękowania dla p. Zuzi za cierpliwość w odpowiadaniu na moje pytania! <3

Atelier Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Atelier Strefa Piękna

Rzęsy

Wawrzyńca Surowieckiego 8, 02-785 Warszawa
4.98

Koloryzacja wykonana w pełni profesjonalnie, zgodnie z tym jak najpierw ją omówiłyśmy z Panią Agnieszką. Farbowanie trwało bardzo niewiele czasu w porównaniu z tym jak dotychczas inni fryzjerzy to robili a efekt o niebo lepszy !

JustSpa - zarezerwuj wizytę

JustSpa

Rzęsy

Wąwozowa 6 lokal 10C, 02-796 Warszawa
5.0

Serdecznie polecam Panią Justynę - jestem bardzo zadowolona z manicure french hybrydowy! Bardzo miła obsługa, świetne, profesjonalne podejście do Klienta. Zdecydowanie polecam! :)

Salony z tej samej miejscowości

Przedłużanie rzęs to prosty przepis na prawdziwie magnetyzujące spojrzenie, a jednocześnie bardzo naturalny efekt. Zabieg pozwala skutecznie wydłużyć i podkręcić włoski, a tym samym nadać spojrzeniu głębi. Kolejnym ich atutem jest oszczędność czasu, ponieważ bez względu na porę dnia i nocy- ich posiadaczka wygląda dobrze. Nie trzeba wykonywać codziennego makijażu, ani tracić pieniędzy na zalotki i tusze o specjalnych właściwościach. Właśnie z tych powodów przedłużanie rzęs na Ursynowie cieszy się tak dużą popularnością. 

Jak przygotować się na przedłużenie rzęs na Ursynowie?

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań. Stylistka wykonuje demakijaż okolic oczu, a następnie zabezpiecza dolne rzęsy. Później aplikuje po kolei sztuczne rzęsy, zgodnie z przyjętą metodą. W tym celu używa specjalnego kleju oraz mini szczypiec. 

Wskazania do zabiegu przedłużania rzęs

Zabiegowi mogą poddać się osoby, których naturalne rzęsy są cienkie i rzadkie, a także dążą do optycznego wydłużenia kącików oczu, a tym samym poprawić swój wygląd. Zabieg dedykowany jest również klientkom, które pragną podkreślić rysy twarzy oraz nadać spojrzeniu głębi. To również idealny zabieg dla kobiet, które są aktywne, nie lubią się malować, ale pragną wyglądać kobieco.

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs

Wśród najważniejszych przeciwwskazań wymienia się:

- alergie objawiające się łzawieniem,

- choroby oczu, np. zapalenie spojówek,

- nowotwory.

Kiedy sprawdza się zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużone, wyraźnie gęste i podkręcone rzęsy najlepiej wykonać z powodu ważnych uroczystości (np. ślub, komunia, studniówka), sesji zdjęciowej, pokazów czy wernisaży, ale również na co dzień albo przed urlopem. 

Zalecenia po zabiegu

Po przedłużaniu rzęs na Ursynowie najlepiej unikać kontaktu  z wodą, przebywania w wilgotnych pomieszczeniach, a także spania z poduszką przyciśniętą do twarzy. Niewskazane jest tuszowanie rzęs, ani demakijaż za pomocą preparatów zawierających tłuszcz. Warto jednak przeczesać rzęsy specjalną szczoteczką. 

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy na Ursynowie?

Wybierając się na zabieg przedłużania rzęs, warto korzystać ze sprawdzonych miejsc. Takie oferty proponuje portal moment.pl, który posiada liczną bazę salonów kosmetycznych. Oprócz intuicyjnego sposobu wyszukiwania, dodatkowym ułatwieniem jest opcja umawiania wizyt online. Wszystko to znacznie oszczędza czas i pozwala spokojnie wybrać dogodną dla nas opcję.