Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Warszawa Mokotów

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Rzęsy

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty fryzjerskiej. Pani Agnieszka to przesympatyczna osoba, która z niezwykłą starannością zadbała o moją fryzurę. Jestem pod dużym wrażeniem i każdemu serdecznie polecam usługi Pani Anieszki :) Pozdrawiam, Anna Cieślak

Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Rzęsy

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Witam, - jestem bardzo zadowolone z wizyty u p. Ani Kiełkiewicz - doskonale dobrała długość i kształt rzęs, bardzo sprawnie przeprowadziła całą usługę, a efekt bardzo mi się podoba. Będę wracać. - Anna Krychta - do Pani Ani wracam na stylizację włosów z wielką przyjemnością. Spektakularny efekt i długotrwały.

SOLOVEI nails&beauty - zarezerwuj wizytę

SOLOVEI nails&beauty

Rzęsy

Wiktorska 6, 02-587 Warszawa

Rzęsy od Iryny są najpiękniejsze, wyglądają bardzo naturalnie i są dopasowywane do twarzy. Próbowałam wielu salonów i efekt utrzymywał się zazwyczaj 2-3 tygodnie. W wykonaniu Iryny rzęsy trzymają się nawet 5-6 tygodni. Jestem bardzo zadowolona, to sprawdzony salon z którego usług korzystam już od kilku lat. Polecam

Lash Up! Lashes & Beauty - zarezerwuj wizytę

Lash Up! Lashes & Beauty

Rzęsy

Kazimierzowska 46/48, 02-546 Warszawa

Aplikacja rzęs wykonana wyjątkowo delikatnie i starannie. Efekt zachwycający! Miałam okazję być również niedawno na manicure hybrydowym, który też spełnił moje oczekiwania. Polecam wszystkim Lash Up! i dziękuję za wizytę. Wspaniałe miejsce z wyjątkową atmosferą i usługami na najwyższym poziomie. Z pewnością tam wrócę :)

Salony z podobnych kategorii

Ideal lashes & nails - zarezerwuj wizytę

Ideal lashes & nails

Rzęsy

Wincentego Rzymowskiego 45, 02-697 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Pani Martyna była bardzo profesjonalna. Po zakończonym zabiegu zapytała, czy efekt końcowy spełnił moje oczekiwania i czy nienalezaloby może czegoś poprawić. Jestem zadowolona z wizyty w tym salonie.

ALOE Kosmetyka i Szkolenia - zarezerwuj wizytę

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Rzęsy

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275

Zabiegi były wykonane w pełni profesjonalnie, z zastosowaniem bezpiecznych kosmetyków. Atmosfera podczas zabiegu bardzo miła. Świetny sposób na pielęgnację i relaks w ciąży. Serdecznie polecam.

Sprzedaż bonów