Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Warszawa Bemowo

Beauty Rosa - zarezerwuj wizytę

Beauty Rosa

Rzęsy

Powstańców Śląskich 3a, U5, 01-381 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Cenisz sobie dobry wygląd? Lubisz spędzać czas na zabiegach pielęgnacyjnych, które mają na celu podkreślenie Twoich atutów? A może jesteś jedną z tych osób, które nie przepadają za długim przygotowywaniem się do wyjścia i wolą praktyczne rozwiązanie? Niezależnie od tego, jakim typem czł

Płatności online
Bezpieczny salon
Mderma - zarezerwuj wizytę

Mderma

Rzęsy

Szeligowska 5/34, 01-319 Warszawa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Mderma to salon urody dysponujący nowoczesnym sprzętem, w którym pracuje miły i wykwalifikowany personel. Codziennie przeprowadzane są tutaj rewolucyjne metamorfozy oraz wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne, które przywracają młody wygląd i dobre samopoczucie. To miejsce, w którym można zapomnie

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Manifaktura Bemowo - zarezerwuj wizytę

Studio Manifaktura Bemowo

Rzęsy

Jana Olbrachta 126 lok. U1A, 01-373 Warszawa
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle pani Agata pedicure wykonała bardzo dobrze. W salonie zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa: maseczki, rękawiczki, środki do dezynfekcji, odpowiednia ilość osób. Bardzo lubię tu przychodzić. Miła atmosfera i pełen relaks. Polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
Beauty Moments - zarezerwuj wizytę

Beauty Moments

Rzęsy

Pełczyńskiego 14 Lokal U 14, 01-471 Warszawa
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

To był mój pierwszy zabieg laminacji rzęs i zdecydowanie polecam, rzęsy są pięknie podkręcone (naturalnie mam dość długie, ale proste). Brwi również rewelacja, wreszcie mają jakiś kształt. Przyciemnione henną właściwie nie wymagają już makijażu, ale nadal wyglądają naturalnie. Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione :)

Salony z tej samej miejscowości

Jeśli marzysz o tym, by Twoje rzęsy były długie i gęste, to zdecyduj się na jeden z zabiegów ich przedłużania. Salony kosmetyczne oferują wiele możliwości, dzięki którym można cieszyć się gęstym i pełnym wachlarzem rzęs nawet przez kilka tygodni. Na podstawie konsultacji ze stylistką, wybierzesz najlepszą dla siebie opcję i zapomnisz o ich ciągłym tuszowaniu rzęs.

Przedłużanie rzęs na Bemowie metodą 1:1 

Podstawową metodą przedłużania rzęs na Bemowie jest technika 1:1, która polega na przyklejaniu ponad naturalną linią rzęs (około 1 mm wyżej) rzęs sztucznych w stosunku 1 do 1. Do tego celu niezbędne są mini szczypczyki oraz hipoalergiczny klej. Zabieg zajmuje nawet kilka godzin, ale efekt jest tego wart. Jeśli zdecydujemy się na ich systematyczne uzupełnianie (co trzy tygodnie) to efekt zabiegu utrzymuje się nawet przez sześć miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu należy przestrzegać zaleceń stylistki. 

Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

W porównaniu do metod ilościowych i jakościowych technika charakteryzuje się przede wszystkim krótszym czasem trwania. Profesjonalna stylistka wykonuje zabieg w ciągu pół godziny. W związku z tym jest to idealne rozwiązanie przed sesją zdjęciową albo imprezą. Zabieg różni się również metodyką. W czasie jego trwania klientka nie musi leżeć, a nawet zamykać oczu. Wszystko odbywa się na siedząco. Stylistka potrzebuje specjalnego kleju, którego trwałość wynosi 2 godziny. Po tym czasie sztuczne rzęsy po prostu się odklejają. Niewskazane jest kontynuowanie tej metody przez dłuższy czas, ponieważ znacznie obciąża rzęsy. Jako jednorazowy pomysł cieszy się jednak dużym zainteresowaniem. Pomaga w błyskawicznej poprawie wizerunku.

Przedłużanie rzęs - przeciwwskazania

Warto również poznać kluczowe przeciwwskazania, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu. W tej grupie znajdują się przede wszystkim:

- alergie skóry,

- infekcje oczu,

- uczulenie na składniki preparatów kosmetycznych i rzęs,

- tendencja do wypadania rzęs lub ich słaba kondycja.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy na Bemowie?

Wybierając salon kosmetyczny, warto przede wszystkim kierować się opiniami klientów. Sprawdzanie komentarzy dotyczących usług, jak i obsługi można sprawdzić dzięki portalowi moment.pl. Co więcej, możliwe jest również zweryfikowanie aktualnych cen, a także wolnych terminów. Aplikacja, a również strona internetowa dają możliwość umówienia się na przedłużenie rzęs na Bemowie przez internet.