Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Warszawa

Przedłużanie rzęs to doskonały sposób na stosunkowo trwałe nie tylko przedłużenie, ale również pogrubienie rzęs naturalnych. Dzięki temu zabiegowi na co dzień można zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Zapomnij o codziennym tuszowaniu rzęs oraz doklejaniu sztucznych i udaj się na przedłużanie rzęs w Warszawie!

Zabieg ten zyskuje coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Kobiety decydują się na niego zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień w celu zaoszczędzenia czasu. Nie od dziś wiadomo, że rano liczy się każda minuta. Profesjonalnie zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają bowiem bardzo wyraziście, więc nie ma konieczności nawet tuszowania ich. Spojrzenie zatem staje się bardziej podkreślone bez żadnego wysiłku. Plusem przedłużanych rzęs w Warszawie jest również nie obciążanie ich kosmetykami na co dzień. To z kolei oznacza koniec z uporczywym zmywaniem makijażu każdego wieczora oraz koniec z alergiami spowodowanymi źle dobranymi produktami.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to najpopularniejszy sposób na wykonanie zabiegu. Jest on przeprowadzany za pomocą doklejania jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej rzęsy klientki. W salonach kosmetycznych w Warszawie znajdziesz kilka rodzajów sztuczny rzęs, a najpopularniejsze z nich to jedwabne, syntetyczne, z futra norki oraz kaszmirowe. Kosmetyczka dokleja sztuczne rzęsy, w taki sposób, aby nie dotykały one powieki oka. W tym celu wykorzystuje się mini szczypce oraz specjalny klej. Zabieg jest jednak bardzo pracochłonny oraz zajmuje dużo czasu, bowiem wymaga on maksymalnej precyzji. Efekty po jednym zabiegu utrzymują się nawet do 6 miesięcy, jednak należy pamiętać o uzupełnianiu ich co około 3-4 tygodnie. Warto zaznaczyć że rzęsy wykonane tą metodą wyglądają bardzo naturalnie. Jedyne o czym muszą pamiętać kobiety, które noszą przedłużane rzęsy to, aby nie moczyć ich zaraz po zabiegu.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Warszawie? Moment.pl!

Jeśli nadal zastanawiasz się jaki salon wybrać, umów się na przedłużanie rzęs w Warszawie z Moment.pl! W naszej bazie znajdziesz tylko najbardziej profesjonalne salony kosmetyczne! Możesz także wybrać salon filtrując wyszukiwania - za pomocą cen, opinii, a nawet dzielnicy Warszawy! Swoje poszukiwania możesz także powiększyć o sąsiednie dzielnice. Z nami umówisz się także na wizytę online. Wystarczy że wjedziesz na Moment.pl lub zainstalujesz naszą aplikacje mobilną, wybierzesz salon odpowiadający Twoim preferencjom, wybierzesz termin oraz godzinę i gotowe!

Moment.pl - szybko i w moment!