Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Tarnów

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabi-Net Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej - zarezerwuj wizytę

Gabi-Net Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej

Rzęsy

Ul. Legionów 9, 33-100 Tarnów
4.77
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Gabi-net Rehabilitacji - Gabinet stworzony z Pasji. To połączenie Rehabilitacji i Spa, terapii duszy i ciała. Wizyta u nas oznacza skorzystanie z najnowszej wiedzy rehabilitacyjnej w domowej atmosferze. „Gabi-net Rehabilitacji” to bogata propozycja zabiegów. U nas doświadczysz zarówno

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Gabinet Kosmetyczny Sekret - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny Sekret

Rzęsy

Krakowska 22, 33-100 Tarnów
4.98
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani Anna stanęła zdecydowanie na wysokości zadania . Zabieg wykonany w pełnym skupieniu , z niesamowita precyzją i dokładnością . Przestrzegane i zachowane wszystkie normy higieny i bezpieczeństwa . Zapewniony pełen komfort . Zdecydowanie polecam i bardzo dziękuje za tak ogromny profesjonalizm .

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska Medycyna Estetyczna|Cosmetics by Marta Gontaszewska - zarezerwuj wizytę

Dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska Medycyna Estetyczna|Cosmetics by Marta Gontaszewska

Inne

Pirenejska 14, 33-100 Tarnów
4.97
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Zabieg HIFU na oczy to jest rewelacja! Nie jest niestety bezbolesny, czuć dyskomfort w trakcie, po zabiegu skóra była trochę obolała, ale efekty widać od razu! Naprawdę warto! Skóra wokoł oka jest wygładzona i napięta. A żeby utrwalić i wzmocnić efekt będziemy jeszcze z Panią Doktor robić mezoterapię. Polecam Panią Doktor z całego serca !!

Bezpieczny salon
Calma Centrum Relaksu - zarezerwuj wizytę

Calma Centrum Relaksu

Kosmetyczka

Piłsudskiego 20, 33-100 Tarnów
5.0
Bezpieczny salon

KAMERALNE CENTRUM RELAKSU CALMA * masaże relaksacyjne * masaże lecznicze * refleksologia * zabiegi na twarz * zabiegi na ciało * makijaże * kosmetologia * zoga face Przenieś się z betonowych korytarzy miasta do przytulnej, kameralnej ostoi dla Twojego ciała i ducha. To właśnie

Fizjoterapia Mateusz Warzecha - zarezerwuj wizytę

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

Inne

Przybyłkiewicza 13, 33-100 Tarnów
5.0
Rezerwacja przez Booksy

Wracam kolejny raz i będę wracać, bo lepszego fizjoterapeuty dla mnie nie znajdę. Zawsze skutecznie i na temat :) :) Szczegółowy wywiad, dokładne badanie, diagnoza i wreszcie leczenie. Jest dokładny, a jego terapia przynosi niemalże natychmiastowe efekty. Mnie zawsze wyciąga z każdej kontuzji :)

Rzęsy są niezwykłym dodatkiem, który podkreśla oprawę oczu i nadaje jej wyjątkowej głębi. Kobiety zabiegają na różne sposoby, by zadbać o ich długość i kolor. Jeszcze do niedawna jedyną metodą było tuszowanie rzęs, które miało różną efektywność. Częściej nieznacznie wydłużało włoski niż przynosiło spektakularną zmianę. Obecnie salony kosmetyczne w Tarnowie oferują usługę przedłużania rzęs, którą można wykonać różnymi metodami.

Na czym polega przedłużanie rzęs w Tarnowie?

Aby zabieg wykonany był poprawnie, niezbędna jest profesjonalna wiedza stylistki. To jej umiejętności i wiedza decydują o tym, jak będą wyglądać rzęsy, czy obciążą naturalne włoski, a wreszcie- ile czasu utrzyma się efekt. Wygląd zabiegu uzależniony jest również od przyjętej metody. Najpopularniejszą jest technika 1:1. Zadaniem stylistki jest przykleić jedną rzęsę syntetyczną do jednej rzęsy naturalnej. Dostępne są rzęsy naturalne (jedwabne, kaszmirowe, z futra norki) i sztuczne. Rzęsy doklejane są tuż na prawdziwą linią rzęs. W ten sposób można uniknąć obciążania ich, a także nadmiernego wypadania. W czasie zabiegu kosmetyczka używa mini szczypiec oraz nietoksycznego, hipoalergicznego kleju. Uzyskany efekt jest w stanie się utrzymać nawet do 6 miesięcy. Aby tak się stało, ubytki należy uzupełniać co ok. 3 tygodnie. Rzęsy przedłużone metodą 1:1 wyglądają najbardziej naturalnie.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą Blink&Go?

Metoda Blink&Go gwarantuje spektakularny efekt w bardzo krótkim czasie. Cały zabieg zajmuje nie więcej niż 30 minut. Tak jak w przypadku innych metod przedłużania, klientka nie musi nawet zamykać oczu. W czasie zabiegu stylistka stosuje profesjonalny, bezwonny klej, który jest na tyle trwały, że utrzymuje sztuczne rzęsy przez dwa tygodnie. Metoda używana jest zwykle jednorazowo z powodu szczególnych okazji (sesja zdjęciowa, wesele), aby błyskawicznie poprawić wizerunek. Ciągłe powtarzanie tego zabiegu bez przerwy dla oka, może przyczynić się do dużego obciążenia rzęs i ich uszkodzeń lub nawet nadmiernego wypadania. 

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Tarnowie?

Kiedy decydujemy się na przedłużanie rzęs, zwykle oczekujemy spektakularnego efektu i widocznego podkreślenia linii oka. Aby przekonać się, jak działa konkretny salon, warto sprawdzić o nim opinie. Taką opcję umożliwia portal moment.pl. Żeby umówić się na przedłużenie rzęs w Tarnowie, wystarczy zaznaczyć interesujące nas filtry i zaczekać na wyświetlenie wyników.