Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Szczecin

Płatności online
Bezpieczny salon
Strefa Kosmetologii Profesjonalnej  - zarezerwuj wizytę

Strefa Kosmetologii Profesjonalnej

Rzęsy

Pomarańczowa 1, 70-781 Szczecin
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Bardzo profesjonalne podejście. Pani doktor wszystko objaśniła mówiła w trakcie zabiegu gdzie będzie bardziej bolało jakiego używa preparatuitd.Po zabiegu skóra wygląda znaczenie lepiej. Jestem bardzo zadowolona.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Atelier Zdrowia i Urody Magda Skowrońska - zarezerwuj wizytę

Atelier Zdrowia i Urody Magda Skowrońska

Rzęsy

Łukasińskiego 41s/3, 71-215 Szczecin
4.98

Zapraszamy do Atelier zdrowia i urody ! Kompleksowo zadbamy o Twój wygląd, zdrowie i co najważniejsze- dobre samopoczucie 🙂 oferujemy szeroką gamę usług : - zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało - opalanie natryskowe - zabiegi wyszczuplające - w tym Endermologie LPG Allianc

Bezpieczny salon
Studio Urody Prestige - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Prestige

Rzęsy

Brązowa 40, 70-781 Szczecin
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Nasze Studio Urody znajduje się na os. Bukowym w prawobrzeżnej części Szczecina. 🤩Polecamy się klientom z całego Szczecina i okolic! 🚌Studio jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z lewobrzeżną jak i prawobrzeżną częścią miasta (jesteśmy tuż przy pętli autobusowej). 🚗Samochodem

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
EyeBrow & Lash Bar CH Galaxy - zarezerwuj wizytę

EyeBrow & Lash Bar CH Galaxy

Rzęsy

Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin
4.96
Bezpieczny salon

Pani Ada jest przemiłą osoba i świetnie zna się na swojej pracy. Rozmawia z klientką aby zrozumieć jej oczekiwania i potrafi świetnie doradzić. Zachowuje wszystkie środki ostrożności aby wizyta przebiegła bardzo higienicznie i bezpiecznie. Duże brawa! Dziękuję!

Długie, ciemne i podkręcone rzęsy to atut każdej kobiety. Nie każda jednak urodziła się z tak piękną oprawą oczu. Czasami nawet najlepszy tusz nie przyniesie spodziewanego efektu, dlatego niezbędne są zabiegi kosmetyczne. Takim przykładem jest przedłużanie rzęs w Szczecinie, które pozwala osiągnąć upragniony efekt wyraźnie długich włosków.

Przedłużanie rzęs w Szczecinie - metody

Salony kosmetyczne oferują kilka metod przedłużania. Do najpopularniejszych należą metody:1:1, 2:1, 3:1, 4:1. Dostępne są także metody 2D- 3D, 4D-8D, oraz metody objętościowe.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

To obecnie jedna z najpopularniejszych metod. Polega na doklejaniu jednej rzęsy sztucznej do naturalnej. Do wyboru są rzęsy syntetyczne oraz naturalne. Rzęsa przyklejana jest za pomocą specjalnego kleju w taki sposób, by nie dotykała powieki. Oprócz kleju niezbędnym narzędziem są mini szczypce. Zabieg może trwać nawet dwie godziny. Efekt można utrzymać nawet przez pół roku, ale konieczne jest stałe uzupełnianie braków (które powstaje z powodu naturalnego wypadania rzęs). Dzięki tej metodzie można osiągnąć bardzo naturalny efekt podkręcenia i zagęszczenia. Bezpośrednio po zabiegu należy zrezygnować z moczenia rzęs i sauny.

Przedłużanie rzęs metodami 2D-3D

Metody 2D i 3D cieszą się również dużą popularnością, Wszystko za sprawą doskonałych efektów przy zachowaniu lekkości. Grubość wykorzystanych do zabiegu rzęs wynosi 0,10 lub 0,07mm, dzięki czemu nie obciążają naturalnych rzęs. Metoda pozwala osiągnąć zachwycający efekt i wyraźnie podkreśla oprawę oczu, przez co dedykowana jest przede wszystkim klientkom, które przygotowują się na ważne uroczystości, sesje zdjęciowe i dążą do uzyskania zjawiskowego spojrzenia.

Przedłużanie rzęs - przeciwwskazania

Choć przedłużanie rzęs pozwala osiągnąć wymarzony efekt, niemożliwy do otrzymania przy pomocy mascary, nie zawsze jest możliwy. Zabiegowi nie powinny się poddawać osoby z infekcją oczu, wrażliwe na składniki preparatów kosmetycznych, z tendencją do wypadania rzęs oraz z ich słabą kondycją. 

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Szczecinie?

Przedłużanie rzęs to zabieg, który wymaga precyzji i sporych umiejętności, dlatego warto korzystać z renomowanych salonów. Na przedłużenie rzęs w Szczecinie można umówić się dzięki aplikacji moment.pl, która gromadzi oferty wielu salonów z podziałem na miasta. Wystarczy zaznaczyć interesujące nas filtry. Co więcej, można sprawdzić tam opinie i ceny usług.