Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Stargard

Płatności online
Bezpieczny salon
PROestetic Katarzyna Bartoszyńska - zarezerwuj wizytę

PROestetic Katarzyna Bartoszyńska

Rzęsy

Wojska Polskiego 10a, 73-110 Stargard
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Już od dawna korzystam z usług w salonie proestetic. Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo polecam. Pani Kasia i Pani Karolina świetne kobiety. 😊

Płatności online
Kreatywna Kosmetologia  - zarezerwuj wizytę

Kreatywna Kosmetologia

Rzęsy

Zwycięzców 1b/ 1, 73-110 Stargard
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Kreatywna kosmetologia powstała z pasji do kosmetologii. Chęć kreowania nowej jakosci usług i radość dzielenia się z pacjentem zdobytym przez lata doświadczeniem stała sie początkiem miejsca, w którym mam nadzieję, Każdy kto do niego trafi otrzyma usługę na najwyższym poziomie. Serdecznie z

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Piękności Isabell - zarezerwuj wizytę

Salon Piękności Isabell

Kosmetyczka

ul. Staszica 9-15, 73-110 Stargard
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Rewelacyjna regeneracja skóry, ale też fachowa porada, jak dbać na co dzień o skórę. Pani Kamilo- bardzo DZIĘKUJĘ i POLECAM wizytę każdemu, kto ma problemową skórę

Płatności online
Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Magdalena Ludwicka - zarezerwuj wizytę

Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Magdalena Ludwicka

Inne

Pogodna3, 73-110 Stargard
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Bardzo miły i profesjonalny serwis Zawsze jestem zadowolona z rezultatu . Podoba mi się fakt ze pani doktor pogłębia swoją umiejetność uczestnicząc w kursach które obserwuje na FB . Polecam

Salony bez rezerwacji online

Ile jest kobiet na świecie tyle jest pięknych spojrzeń i par oczu. Mogą być one jeszcze piękniejsze, jeżeli umówisz się na przedłużanie rzęs w Stargardzie Szczecińskim i doświadczysz profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie. Długie, ciemne i gęste włoski to efekt zabiegów na rzęsy, który pozwoli Tobie czuć się pewniej w każdej sytuacji. Atrakcyjna kobieta uważana jest za silną i niezależną osobowość, która potrafi zaradzić każdej sytuacji. Dzięki przedłużaniu rzęs poprawisz swoje samopoczucie oraz samoocenę.

Przedłużanie rzęs w Stargardzie Szczecińskim, – na czym polega zabieg?

Zabieg przedłużania rzęs w Stargardzie to nieskomplikowana i nieinwazyjna procedura, która jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Zabieg trwa od 2 do 3 godzin (uzależnione jest to od ilości naturalnych rzęs klientki oraz tempa pracy kosmetyczki). Do jego wykonania niezbędne są sztuczne rzęsy, klej oraz pęseta. Rzęsy syntetyczne doklejane są kolejno – jedna po drugiej do rzęs naturalnych, tworząc efekt przepięknego wachlarzu.

Są też Panie, które decydują się na odważniejszy efekt i do ich jednej naturalnej rzęsy doklejane są 2, 3 lub nawet 4 rzęsy. Uzyskać można wówczas spektakularne, wręcz teatralne spojrzenie.

Efekty przedłużania rzęs

Na przedłużanie rzęs w Stargardzie Szczecińskim decyduje się duże grono kobiet, ponieważ cenią sobie wygodę i komfort. Przedłużone rzęsy wyglądają zdrowo, są gęste, pogrubione, wydłużone, przyciemnione i podkręcone. Dzięki temu cała twarz wygląda młodziej, gładziej i atrakcyjniej. Oczy zyskują piękną oprawę, a Ty powalasz nieziemsko zmysłowym spojrzeniem.

Dla kogo dedykowane są zabiegi przedłużania rzęs w Stargardzie Szczecińskim?

Zabiegi przedłużania rzęs w Stargardzie Szczecińskim dedykowane są każdej kobiecie, która pragnie czuć się dobrze w swoim ciele i wyglądać zjawiskowo o każdej porze bez konieczności nakładania makijażu. Na zabieg tego typu decydują się także kobiety, które posiadają krótkie i słabo widoczne rzęsy.

Nie ma szczególnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu przedłużania rzęs w Stargardzie, jednakże osoby borykające się z poważnymi schorzeniami oczu powinny skonsultować się wcześniej z okulistą.

Umów się do kosmetyczki na przedłużanie rzęs w Stargardzie Szczecińskim

Na Moment.pl posiadamy szeroką bazę salonów kosmetycznych, do których możesz umówić się przez Internet. Dzięki naszym filtrom szybko podpowiemy, gdzie najlepiej umówić się na przedłużanie rzęs w Stargardzie Szczecińskim. Bez problemu i zbędnych czynności odszukasz miejsce, najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom.