Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Skierniewice

Salony bez rezerwacji online

Klinika Urody Lucyna Day Spa - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Lucyna Day Spa

Rzęsy

Ogrodowa 25, 96-100 SKIERNIEWICE
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Lucyna Day Spa to prawdziwa Polka. Mieszka w centrum miasta Skierniewice, przy ul. Ogrodowej 25. :) Jest bardzo szczodra i drzwi swojego salonu otwiera o godzinie 9.oo, a zamyka o 21.oo. Kocha naturalne piękno, jest troskliwa, lubi dobrą kawę, rozumie skórę swoich gości, i uwielbia ich pode

Przedłużanie rzęs w Skierniewicach to zabieg polegający na wymodelowaniu, zagęszczeniu oraz wydłużeniu włosków, które nadadzą odpowiedni kształt i rysy twarzy oraz podkreślą w odpowiedni sposób oczy. Ciemne, długie i wyraziste rzęsy dodają charakteru oraz stanowią niepowtarzalny atut każdej urody. Zapomnisz o czasochłonnym tuszowaniu rzęs i zaoszczędzisz czas, który możesz poświęcić na wypicie porannej kawy.

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs w Skierniewicach to zabieg polegający na doklejaniu odpowiedniej ilości rzęs sztucznych do jednej rzęsy naturalnej za pomocą specjalistycznego kleju i pęsety. Wybór metody uzależniony jest od Twoich oczekiwań oraz indywidualnych predyspozycji. Długość i gęstość rzęs musi być odpowiednio dobrana do rozmiarów Twojej twarzy, abyś wyglądała oszałamiająco, jednocześnie nie tracąc naturalnego piękna.

Przedłużanie rzęs w Skierniewicach jest procedurą nieinwazyjną, bezpieczną i bezbolesną. Odbywa się w komfortowych i przyjaznych dla klientki warunkach w dogodnej, leżącej pozycji. Możesz w tym czasie odpocząć i zrelaksować się. Zabieg trwa od 2 do 4 godzin, gdzie czas ten uzależniony jest od indywidualnego przypadku.

Zalety przedłużania rzęs

Salony specjalizujące się w przedłużaniu rzęs w Skierniewicach to miejsca, które wyróżnia profesjonalizm, doświadczenie i wiedza. Zabiegi wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Przedłużone rzęsy w Skierniewicach to zapewnienie sobie wygody oraz komfortu, na co dzień. Długie, podkręcone i zagęszczone włoski dodają uroku, wyostrzają rysy twarzy i stanowią idealną oprawę oczu. Zabieg przedłużania rzęs w Skierniewicach to doskonała okazja do zrobienia czegoś tylko dla siebie.

Czy zabiegi przedłużania rzęs są bezpieczne?

Zabiegi przedłużania rzęs w Skierniewicach to całkowicie bezpieczna procedura, która w żaden sposób nie zagraża życiu i zdrowiu klientek. Użyte materiały nie wpływają na stan i kondycję naturalnych rzęs oraz nie przyczyniają się do ich przedwczesnego wypadania. Odpowiednio wykonany zabieg przedłużania rzęs w Skierniewicach to gwarancja jakości i zadowolenie na najwyższym poziomie.

Umów się do kosmetyczki w Skierniewicach i skorzystaj z zabiegu przedłużania rzęs

Na Moment.pl podpowiemy Ci, gdzie najlepiej umówić się do kosmetyczki w Skierniewicach. Znajdziesz u nas szeroką ofertę salonów kosmetycznych, które proponują szereg zabiegów dotyczących przedłużania rzęs. Dzięki filtrom możesz odszukać miejsce, które w całości spełni Twoje wymagania pod względem ceny, lokalizacji czy ogólnej opinii salonu. Umów się już dziś a na pewno nie pożałujesz.