Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Racibórz

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet „Od Nowa” Gracjan Olaniszyn - zarezerwuj wizytę

Gabinet „Od Nowa” Gracjan Olaniszyn

Masaż

Zamkowa 4, 47-400 Racibórz
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Fachowa obsługa i skuteczny masaż. Trochę bolało ale przecież o to chodzi. Dziękuję za owocne 45 min. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy prowadzą siedzący tryb życia.

Płatności online
Bezpieczny salon
Laserowe Love - zarezerwuj wizytę

Laserowe Love

Inne

Ogrodowa 18a, 47-400 Racibórz
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Laserowe Love to jeden z najnowocześniejszych instytutów laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej na Śląsku. W naszej szerokiej ofercie również stylizacja rzęs i paznokci- nasz zespół składa się z pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem. U nas wszystko jest z akce

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia - zarezerwuj wizytę

Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia

Kosmetyczka

Opawska 78, 47-400 Racibórz
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon

Insytut Kosmetyki Estetycznej Laelia w Raciborzu. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz oraz w zabiegach modelujących ciało. Korzystamy z najnowszych kosmetyków oraz zaawansowanych technologii. Podążamy za trendami i nowościami w światowej kosmet

Dietetyk kliniczny - mgr Sandra Kania  - zarezerwuj wizytę

Dietetyk kliniczny - mgr Sandra Kania

Inne

Drzymały 16/2, 47-400 Racibórz
0.0
Brak opinii

ZAKRES DIETOTERAPII I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO: - żywienie osób dorosłych oraz dzieci - niedowaga - nadwaga oraz otyłość - w okresie zwiększonej aktywności fizycznej, żywienie w sporcie - zdiagnozowane jednostki chorobowe: - choroby układu pokarmowego: żołądka, trzustki, wątroby

Salony bez rezerwacji online

Przedłużanie rzęs to sposób na bezbolesną poprawę wizerunku. Salony kosmetyczny oferują różnorodne techniki przedłużania i zagęszczania, które różnią się liczbą przyklejanych włosków. Wykonanie zabiegu ułatwia codzienne życie, ponieważ rzęsy wyglądają nienagannie i nie potrzebują codziennego tuszowania czy używania zalotki. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim cieszyć się codziennie pięknymi rzęsami, to umów się na na przedłużenie rzęs w Raciborzu.

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Zabieg przedłużania rzęs nie wymaga żadnych  przygotowań ze strony klientki. Natomiast stylistka przed rozpoczęciem czynności właściwych, wykonuje dokładny demakijaż twarzy, zdejmuje poprzednie rzęsy (jeśli takie są), a także przygotowuje niezbędne narzędzia i akcesoria. 

Dla kogo jest zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg może wykonać niemal każda kobieta, która marzy o przedłużeniu swoich naturalnych rzęs. Wyjątkiem jest grupa osób posiadająca niżej omówione przeciwwskazania. Szczególnie poleca się wykonanie zabiegu osobom, które mają cienkie rzęsy. Zabieg wykonywany jest głównie w celach estetycznych, dlatego decydują się na niego kobiety, które dążą do uniesienia kącika oka czy podkreślenia rysów twarzy. Ze względu na czas utrzymywania się efektów, decydują się również na niego panie, które nie lubią się malować albo są bardzo aktywne.

Kto nie powinien wykonywać zabiegu?

Zabieg nie jest wskazany dla osób z diagnozą nowotworu, cierpiących z powodu chorób oczu czy uczulonych na jakikolwiek składnik stosowanych preparatów lub rzęs. 

Efekty zabiegu

Dzięki  zabiegowi rzęsy są wyraźnie gęste i długie. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Po ich upływie należy wykonać korektę, uzupełniającą brakujące rzęsy. Ostateczne rezultaty uzależnione są od zastosowanej metody przedłużania. W związku z tym metoda 1:1 daje najbardziej naturalne efekty, natomiast im więcej rzęs przyklejanych do jednej naturalnej, tym większe ich zagęszczenie i bardziej spektakularny efekt.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Raciborzu?

Wybierając się na przedłużanie rzęs w Raciborzu, warto dowiedzieć się, jaką jakość usług oferują poszczególne salony. Aby szybko i skutecznie się o tym przekonać, warto skorzystać z portalu moment.pl. Znajdziesz tam komentarze klientów, którzy skorzystali już z oferowanych usług. Ponadto umieszczone są tam aktualne cenniki, a wizytę można umówić przez internet.