Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Racibórz

Bezpieczny salon
CrushOnLash Studio Stylizacji Rzęs Magdalena Musiał - zarezerwuj wizytę

CrushOnLash Studio Stylizacji Rzęs Magdalena Musiał

Rzęsy

Jagiełły 5/15, 47-400 Racibórz
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Magda jest perfekcjonistką w każdym calu! Za każdym razem zaproponuje coś co jeszcze bardziej mi się podoba! Dzis pierwszy raz zdecydowałam się na kolorek - sama jestem w szoku 👀i. Chyba mi mało 🙉kolejnym razem szalejemy jeszcze bardziej ♥️a co tam.. 🤭

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
LA ELIA PREMIUM BEAUTY - RACIBÓRZ (Laelia.pl) - zarezerwuj wizytę

LA ELIA PREMIUM BEAUTY - RACIBÓRZ (Laelia.pl)

Rzęsy

Opawska 78, 47-400 Racibórz
4.92
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Zabieg rewelacyjny,buźka gładka zaraz po i efekty zadowalające .Obsługa na wysokim poziomie ,pani Iwonka zawsze profesjonalnie wytłumaczy wszystko oraz świetnie zajmie się klientem ! Zabieg jak i panią kosmetyczkę szczerze polecam!

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet „Od Nowa” Gracjan Olaniszyn - zarezerwuj wizytę

Gabinet „Od Nowa” Gracjan Olaniszyn

Masaż

Zamkowa 4, 47-400 Racibórz
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bardzo fachowa pomoc i ogólne doradztwo - zajmą się problemem i pokierują co robić. Doradzą, czy ćwiczyć samemu, a jeśli tak to co i jak. Serdecznie polecam. Mili, sympatyczni, empatyczni i merytoryczni!

Dietetyk kliniczny - mgr Sandra Kania  - zarezerwuj wizytę

Dietetyk kliniczny - mgr Sandra Kania

Inne

Drzymały 16/2, 47-400 Racibórz
Rezerwacja przez Booksy

Świetne i profesjonalne podejście. Analiza wyników badań z którą spotkałam się pierwszy raz. Konkretna rozmowa w przyjemnej atmosferze. Dieta dobrana do upodobań i potrzeb. Dokładne rozplanowanie posiłków dopasowane do godzin pracy. Łatwe i szybkie w przygotowaniu posiłki a przede wszystkim smaczne. Gorąco polecam ;)

Bezpieczny salon
Artimex - zarezerwuj wizytę

Artimex

Kosmetyczka

Gen.J.Bema 55, 47-400 Racibórz
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Zachęcam wszystkich, wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, przemiła obsługa, pełen profesjonalizm. Na pewno tam wrócę. Pani Dominika to przemiła osoba , która sprawia iż każda wizyta to czysta przyjemność.

Płatności online
Bezpieczny salon
Laserowe Love - zarezerwuj wizytę

Laserowe Love

Inne

Ogrodowa 18a, 47-400 Racibórz
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo profesjonalne, miłe i indywidualne podejście do klienta. Polecam konsultacje z Panią Sabiną, uważam że jest w stanie pomóc każdemu. Serdecznie polecam.

Bezpieczny salon
Perfect Secret - zarezerwuj wizytę

Perfect Secret

Kosmetyczka

Opawska 44, 47-400 Racibórz
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

EMS to skrót od Electro-Myo-Stimulation, przy czym „Myo” – wywodzące się ze starożytnego greckiego „Mys” – oznacza tylko mięśnie. Jak już nazwa sugeruje: EMS polega na kontrolowaniu i stymulowaniu mięśni lub poszczególnych włókien mięśniowych z zewnątrz za pomocą impulsów elektrycznych. C

Salony bez rezerwacji online

Przedłużanie rzęs to sposób na bezbolesną poprawę wizerunku. Salony kosmetyczny oferują różnorodne techniki przedłużania i zagęszczania, które różnią się liczbą przyklejanych włosków. Wykonanie zabiegu ułatwia codzienne życie, ponieważ rzęsy wyglądają nienagannie i nie potrzebują codziennego tuszowania czy używania zalotki. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim cieszyć się codziennie pięknymi rzęsami, to umów się na na przedłużenie rzęs w Raciborzu.

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Zabieg przedłużania rzęs nie wymaga żadnych  przygotowań ze strony klientki. Natomiast stylistka przed rozpoczęciem czynności właściwych, wykonuje dokładny demakijaż twarzy, zdejmuje poprzednie rzęsy (jeśli takie są), a także przygotowuje niezbędne narzędzia i akcesoria. 

Dla kogo jest zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg może wykonać niemal każda kobieta, która marzy o przedłużeniu swoich naturalnych rzęs. Wyjątkiem jest grupa osób posiadająca niżej omówione przeciwwskazania. Szczególnie poleca się wykonanie zabiegu osobom, które mają cienkie rzęsy. Zabieg wykonywany jest głównie w celach estetycznych, dlatego decydują się na niego kobiety, które dążą do uniesienia kącika oka czy podkreślenia rysów twarzy. Ze względu na czas utrzymywania się efektów, decydują się również na niego panie, które nie lubią się malować albo są bardzo aktywne.

Kto nie powinien wykonywać zabiegu?

Zabieg nie jest wskazany dla osób z diagnozą nowotworu, cierpiących z powodu chorób oczu czy uczulonych na jakikolwiek składnik stosowanych preparatów lub rzęs. 

Efekty zabiegu

Dzięki  zabiegowi rzęsy są wyraźnie gęste i długie. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Po ich upływie należy wykonać korektę, uzupełniającą brakujące rzęsy. Ostateczne rezultaty uzależnione są od zastosowanej metody przedłużania. W związku z tym metoda 1:1 daje najbardziej naturalne efekty, natomiast im więcej rzęs przyklejanych do jednej naturalnej, tym większe ich zagęszczenie i bardziej spektakularny efekt.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Raciborzu?

Wybierając się na przedłużanie rzęs w Raciborzu, warto dowiedzieć się, jaką jakość usług oferują poszczególne salony. Aby szybko i skutecznie się o tym przekonać, warto skorzystać z portalu moment.pl. Znajdziesz tam komentarze klientów, którzy skorzystali już z oferowanych usług. Ponadto umieszczone są tam aktualne cenniki, a wizytę można umówić przez internet.