Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Pułtusk

Płatności online
Bezpieczny salon
La Petite - zarezerwuj wizytę

La Petite

Paznokcie

Ogrodowa 9, 06-100 Pułtusk
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Bardzo polecam winback u Kasi Skrzydlak, zabieg nie jest bolesny, a przywraca jędrność skóry. Kolejnego dnia człowiek czuje się bardzo bardzo przyjemnie ❤️ dziękuję i czekam na ostatnią serię 😃

Salony bez rezerwacji online

Przedłużanie rzęs w Pułtusku – najlepsze zabiegi w najlepszej cenie

Długie, gęste i podkręcone rzęsy to wizytówka każdej kobiety, która ceni sobie wygodę oraz komfort, na co dzień. Dzięki zabiegom przedłużania rzęs w Pułtusku możesz przyciągać zjawiskowo pięknym spojrzeniem o każdej porze dnia i nocy. Dzięki nim zyskasz bardziej wyrazistą twarz, pełną blasku oraz promienności. Zostanie odwrócona uwaga od wszelkich niedoskonałości a oczy zyskają piękną oprawę. Z pewnością poczujesz się dobrze w swoim ciele i wyglądać będziesz niezwykle atrakcyjnie.

Zabieg przedłużania rzęs w Pułtusku, – na czym polega?

Przedłużanie rzęs w Pułtusku to zabieg nieskomplikowany i niewymagający szczególnych przygotowań. Wykonany może być praktycznie u każdej Pani, która nie boryka się z ciężkimi schorzeniami oczu. Cała procedura trwa od 2 do nawet 4 godzin i przebiega w miłej oraz przyjaznej atmosferze, w wygodnej dla klientki pozycji.

Zabieg przedłużania rzęs w Pułtusku polega na doklejeniu odpowiedniej ilości rzęs sztucznych do jednej rzęsy naturalnej. Ilość rzęs syntetycznych uzależniony jest od wyboru konkretnej metody, na którą się zdecydujesz. Im większą objętość oraz gęstość pragniesz uzyskać, tym więcej zostanie doklejonych rzęs. Do wyboru są takie metody, jak:

- metoda 1:1, 2:1, 3:1, 4:1,

- Blink & Express,

- volume 2D – 8D.

Efekty przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs w Pułtusku to zabieg niezwykle komfortowy, podczas którego możesz się zrelaksować oraz odprężyć. Po kilkugodzinnej sesji będziesz mogła cieszyć się nieziemsko pięknym i zjawiskowym spojrzeniem, które tworzyć będzie niesamowity wachlarz grubych i gęstych rzęs. Po przedłużaniu rzęs w Pułtusku włoski są ciemniejsze, dłuższe i podkręcone, doskonale komponują się z całą twarzą i odpowiednio wyostrzają jej rysy. Stanowią także doskonałą oprawę oczu.

Bezpieczeństwo i komfort

Zabiegi przedłużania rzęs w Pułtusku ze względu na swoją nie inwazyjność i mało skomplikowany przebieg, są niezwykle bezpieczne oraz bezbolesne. Cała procedura wypełniona jest komfortem oraz poczuciem rozluźnienia i relaksu.

Umów się na wizytę do kosmetyczki w Pułtusku na przedłużanie rzęs

Na Moment.pl oferujemy szeroką listę salonów kosmetycznych, która w prosty sposób podpowie Tobie gdzie najlepiej umówić się do kosmetyczki w Pułtusku na przedłużanie rzęs. Dzięki filtrom możesz posortować miejsca według swoich preferencji, takich jak lokalizacja, ceny czy opinie innych użytkowników. Umów się przez Internet i ciesz zmysłowym spojrzeniem.