Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Puławy

Bezpieczny salon
Gabinet Kosmetyki Lekarskiej - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej

Inne

Generała Nila Fieldorfa 18 lok 26, 24-100 Puławy
4.89
Bezpieczny salon

Bardzo profesjonalne podejście Pani Justyny, zabieg wykonany bardzo dokładnie, dostosowanie mocy lasera do wrażliwości depilowanych miejsc. Polecam gabinet, zabiegi na najwyższym pozionie.

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
MRÓZ Hair Academy - zarezerwuj wizytę

MRÓZ Hair Academy

Fryzjer

Fieldorfa Nila 16/7 HTM2, 24-100 Puławy
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zawsze świetnie dobrane kolory, profesjonalne podejście do klienta. Włosy wymodelowane i pielęgnowane świetnymi kosmetykami Kevin Murphy, które osobiście uwielbiam. Do tego przemiła obsługa, kawka i świetna atmosfera! Zawsze wracam! Dziękuję i gorąco polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Karo Nails - Stylizacja Paznokci Karolina Klimkiewicz - zarezerwuj wizytę

Karo Nails - Stylizacja Paznokci Karolina Klimkiewicz

Paznokcie

Władysława Reymonta 27 lok. 3, 24-100 Puławy
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Gabinet stylizacji paznokci, gdzie wykonasz manicure, manicure hybrydowy, wzmocnienie paznokci bazą kauczukową, przedłużanie akrylem, żelem i akrylożelem. Pozdrawiam serdecznie, Karo :)

Salony bez rezerwacji online

Przeciągłe spojrzenie to tajna broń wielu kobiet. Trudno osiągnąć taki efekt, gdy nie posiadamy gęstych i długich rzęs. Tusz może się okazać niewystarczającym sposobem na podkreślenie oka. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne. Jednym z nich jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Przedłużanie rzęs w Puławach - dostępne metody

W kosmetyce dostępnych jest aż kilka metod przedłużania rzęs w Puławach. Wśród najczęściej stosowanych znajdują się techniki: 1:1, 2:1, 3:1, 4:1. Ponadto metody 2D- 3D, 4D-8D, jak i metody objętościowe. Każda cechuje się specyficznym efektem, a także nieco inną metodyką pracy.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Technika 1:1 to niewątpliwie najpopularniejsza obecnie metoda. Aby ją poprawnie wykonać, stylistka przykleja jedną rzęsę (wykonaną z materiału sztucznego lub naturalnego) do własnej rzęsy klientki. Do zabiegu kosmetyczka używa hipoalergicznego kleju, używa również mini pensety. W trakcie czynności klientka znajduje się w wygodnej pozycji leżącej z zamkniętymi oczami, ponieważ zabieg może trwać nawet dwie godziny. Metoda pozwala osiągnąć bardzo naturalny efekt, który delikatnie podkreśla oprawę oczu.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodami 2D-3D?

Omawiane techniki dają spektakularne efekty bez konieczności obciążania naturalnych rzęs. Dzieje się tak, ponieważ do zabiegu wykorzystywane są rzęsy o grubości 0,10 lub 0,07mm. Zabieg dedykowany jest kobietom, które uczestniczą w sesjach zdjęciowych lub przygotowują się do uroczystości takich jak ślub czy impreza. Można nim również ozdobić rzęsy na co dzień.

Jakie są przeciwwskazania do przedłużanie rzęs?

Niewątpliwie zabieg przedłużania rzęs zrewolucjonizował rynek kosmetyczny. Pozwolił zapomnieć o tuszu czy zalotce, jednak nie każda kobieta może wykonać tego typu zabieg. Kluczowym przeciwwskazaniem jest uczulenie na składniki zawarte w stosowanych preparatach kosmetycznych. Zagrożeniem może być również infekcja oczu, słaba kondycja rzęs albo tendencja do ich wypadania.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Puławach?

Aby wykonać zabieg przedłużania rzęs poprawnie, niezbędne są umiejętności oraz doświadczenie, jak i zdolności manualne. Zadaniem stylistki jest precyzyjne przeprowadzenie zabiegu, natomiast klientka powinna świadomie wybrać salon, z którego korzysta. Na przedłużenie rzęs w Puławach, warto wybrać się po wcześniejszym sprawdzeniu opinii o salonie w aplikacji moment.pl. Znajdziesz tam nie tylko komentarze klientów, ale również ceny usług.