Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Puławy

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
PatKa Studio  - zarezerwuj wizytę

PatKa Studio

Rzęsy

Ul. Władysława Stanisława Reymonta 27 , 24-100 Puławy
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Rzęsy wyszły obłędnie. Kolejny raz korzystam z usług tego salonu i za każdym razem wychodzę z niego zadowolona. Pani Mariia jest bardzo dokładną, miłą i cierpliwą osobą. Ceny usług jak na Puławy też nie są wygórowane także z całego serca polecam ten salon i z chęcią skorzystam jeszcze z innych zabiegów :)

Salony z tej samej miejscowości

Cynarski - zarezerwuj wizytę

Cynarski

Fryzjer

Gościńczyk 7/3, 24-100 Puławy
4.99

Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty w salonie 😉. Koloryzacja Łukasza przebiła moje oczekiwania 😉. Metamorfoza bardzo udana i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług salonu Cynarski 😉. Polecam każdej dziewczynie, która chce wyjść zadowolona od fryzjera i poczuć się piękną 😉

SALON KOSMETYCZNY "LUNA"  - zarezerwuj wizytę

SALON KOSMETYCZNY "LUNA"

Kosmetyczka

Aleja Partyzantów 48 lok. 8, 24-100 Puławy
5.0
Bezpieczny salon

Zalecamy dojazd od strony ulicy Sienkiewicza. Z okazji otwarcia mamy dla Was promocje! 10% rabatu na wszystkie zabiegi z cennika od 21.11.2020 do 19.12.2020. Dodatkowo 50% rabatu na zabieg IBX System pod manicure hybrydowy, oraz 50% rabatu na maskę algową do zabiegu na twarz. Promocja t

LASER BEAUTY - zarezerwuj wizytę

LASER BEAUTY

Depilacja

Gdańska 6a lokal 4, 24-100 Puławy
5.0

Rewelacja!!!! Byłam na depilacji całego ciała i uważam że zwlekałam z tym za długo i nie potrzebnie, bardzo się obawiałam zabiegu, ze boli, że nie będzie efektu. A po pierwszym zabiegu już była znaczna różnica jestem bardzo zadowolona. Polecam z całego serducha 🤪

Płatności online
Bezpieczny salon
Karo Nails - Stylizacja Paznokci Karolina Klimkiewicz - zarezerwuj wizytę

Karo Nails - Stylizacja Paznokci Karolina Klimkiewicz

Paznokcie

Władysława Reymonta 27 lok. 3, 24-100 Puławy
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Gabinet stylizacji paznokci, gdzie wykonasz manicure, manicure hybrydowy, wzmocnienie paznokci bazą kauczukową, przedłużanie akrylem, żelem i akrylożelem. Pozdrawiam serdecznie, Karo :)

Salony bez rezerwacji online

Przeciągłe spojrzenie to tajna broń wielu kobiet. Trudno osiągnąć taki efekt, gdy nie posiadamy gęstych i długich rzęs. Tusz może się okazać niewystarczającym sposobem na podkreślenie oka. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne. Jednym z nich jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Przedłużanie rzęs w Puławach - dostępne metody

W kosmetyce dostępnych jest aż kilka metod przedłużania rzęs w Puławach. Wśród najczęściej stosowanych znajdują się techniki: 1:1, 2:1, 3:1, 4:1. Ponadto metody 2D- 3D, 4D-8D, jak i metody objętościowe. Każda cechuje się specyficznym efektem, a także nieco inną metodyką pracy.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Technika 1:1 to niewątpliwie najpopularniejsza obecnie metoda. Aby ją poprawnie wykonać, stylistka przykleja jedną rzęsę (wykonaną z materiału sztucznego lub naturalnego) do własnej rzęsy klientki. Do zabiegu kosmetyczka używa hipoalergicznego kleju, używa również mini pensety. W trakcie czynności klientka znajduje się w wygodnej pozycji leżącej z zamkniętymi oczami, ponieważ zabieg może trwać nawet dwie godziny. Metoda pozwala osiągnąć bardzo naturalny efekt, który delikatnie podkreśla oprawę oczu.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodami 2D-3D?

Omawiane techniki dają spektakularne efekty bez konieczności obciążania naturalnych rzęs. Dzieje się tak, ponieważ do zabiegu wykorzystywane są rzęsy o grubości 0,10 lub 0,07mm. Zabieg dedykowany jest kobietom, które uczestniczą w sesjach zdjęciowych lub przygotowują się do uroczystości takich jak ślub czy impreza. Można nim również ozdobić rzęsy na co dzień.

Jakie są przeciwwskazania do przedłużanie rzęs?

Niewątpliwie zabieg przedłużania rzęs zrewolucjonizował rynek kosmetyczny. Pozwolił zapomnieć o tuszu czy zalotce, jednak nie każda kobieta może wykonać tego typu zabieg. Kluczowym przeciwwskazaniem jest uczulenie na składniki zawarte w stosowanych preparatach kosmetycznych. Zagrożeniem może być również infekcja oczu, słaba kondycja rzęs albo tendencja do ich wypadania.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Puławach?

Aby wykonać zabieg przedłużania rzęs poprawnie, niezbędne są umiejętności oraz doświadczenie, jak i zdolności manualne. Zadaniem stylistki jest precyzyjne przeprowadzenie zabiegu, natomiast klientka powinna świadomie wybrać salon, z którego korzysta. Na przedłużenie rzęs w Puławach, warto wybrać się po wcześniejszym sprawdzeniu opinii o salonie w aplikacji moment.pl. Znajdziesz tam nie tylko komentarze klientów, ale również ceny usług.