Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Puławy

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
PatKa Studio  - zarezerwuj wizytę

PatKa Studio

Rzęsy

Ul. Władysława Stanisława Reymonta 27 , 24-100 Puławy
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Super obsługa, paznokcie wykonane perfekcyjnie.Pani Dominika jest bardzo sympatyczną i kontaktową osobą dzięki której czas minął szybko w bardzo miłej atmosferze.

Salony z tej samej miejscowości

Cynarski - zarezerwuj wizytę

Cynarski

Fryzjer

Gościńczyk 7/3, 24-100 Puławy
Rezerwacja przez Booksy

Łukasz to pozytywny człowiek z ogromnym talentem. W kilka chwil wyczarował piękny kolor na moich ciągle żółtych włosach do tego nie zmywa się po pierwszym myciu. Zanim zrobi coś co klientka sobie wymyśliła przedstawi wszystkie za i przeciw. Bardzo gorąco polecam wizytę w salonie Cynarski przemiła atmosfera...

Bezpieczny salon
Salon Kosmetyczny LUNA - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny LUNA

Kosmetyczka

Aleja Partyzantów 48 lok. 8U, 24-100 Puławy
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Prześliczne paznokcie, Pani Natalia robi to z niezwykłą starannością i zachowaniem wszystkich rygorów higieniczny, zawsze sterylne pilniki dla każdej klientki. Super, polecam z czystym sumieniem.

Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach - zarezerwuj wizytę

Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach

Inne

Generała Fieldorfa Nila 16/5, 24-100 Puławy
Rezerwacja przez Booksy

Bloomea to świetny zabieg na twarz, szyję i dekolt ! Widoczne zmniejszenie rozszerzonych porów skóry, odnowa naskórka, wygładzenie zmarszczek, odżywienie i stymulacja skóry właściwej. Polecam !

Płatności online
Bezpieczny salon
MRÓZ Hair Academy - zarezerwuj wizytę

MRÓZ Hair Academy

Fryzjer

Fieldorfa Nila 16/7 HTM2, 24-100 Puławy
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pełny profesjonalizm 👌przede wszystkim słucha się klienta ,a z wiedza i techniką jaką posiada pani Monika spełnia się oczekiwania co do koloru i fryzury👌

Salony bez rezerwacji online

Przeciągłe spojrzenie to tajna broń wielu kobiet. Trudno osiągnąć taki efekt, gdy nie posiadamy gęstych i długich rzęs. Tusz może się okazać niewystarczającym sposobem na podkreślenie oka. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne. Jednym z nich jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Przedłużanie rzęs w Puławach - dostępne metody

W kosmetyce dostępnych jest aż kilka metod przedłużania rzęs w Puławach. Wśród najczęściej stosowanych znajdują się techniki: 1:1, 2:1, 3:1, 4:1. Ponadto metody 2D- 3D, 4D-8D, jak i metody objętościowe. Każda cechuje się specyficznym efektem, a także nieco inną metodyką pracy.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Technika 1:1 to niewątpliwie najpopularniejsza obecnie metoda. Aby ją poprawnie wykonać, stylistka przykleja jedną rzęsę (wykonaną z materiału sztucznego lub naturalnego) do własnej rzęsy klientki. Do zabiegu kosmetyczka używa hipoalergicznego kleju, używa również mini pensety. W trakcie czynności klientka znajduje się w wygodnej pozycji leżącej z zamkniętymi oczami, ponieważ zabieg może trwać nawet dwie godziny. Metoda pozwala osiągnąć bardzo naturalny efekt, który delikatnie podkreśla oprawę oczu.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodami 2D-3D?

Omawiane techniki dają spektakularne efekty bez konieczności obciążania naturalnych rzęs. Dzieje się tak, ponieważ do zabiegu wykorzystywane są rzęsy o grubości 0,10 lub 0,07mm. Zabieg dedykowany jest kobietom, które uczestniczą w sesjach zdjęciowych lub przygotowują się do uroczystości takich jak ślub czy impreza. Można nim również ozdobić rzęsy na co dzień.

Jakie są przeciwwskazania do przedłużanie rzęs?

Niewątpliwie zabieg przedłużania rzęs zrewolucjonizował rynek kosmetyczny. Pozwolił zapomnieć o tuszu czy zalotce, jednak nie każda kobieta może wykonać tego typu zabieg. Kluczowym przeciwwskazaniem jest uczulenie na składniki zawarte w stosowanych preparatach kosmetycznych. Zagrożeniem może być również infekcja oczu, słaba kondycja rzęs albo tendencja do ich wypadania.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Puławach?

Aby wykonać zabieg przedłużania rzęs poprawnie, niezbędne są umiejętności oraz doświadczenie, jak i zdolności manualne. Zadaniem stylistki jest precyzyjne przeprowadzenie zabiegu, natomiast klientka powinna świadomie wybrać salon, z którego korzysta. Na przedłużenie rzęs w Puławach, warto wybrać się po wcześniejszym sprawdzeniu opinii o salonie w aplikacji moment.pl. Znajdziesz tam nie tylko komentarze klientów, ale również ceny usług.