Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Bellevue - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Bellevue

Rzęsy

Maszynowa 1, 61-483 Poznań
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zabieg przeprowadzony sprawnie i delikatnie, a do tego skorzystałam ze świątecznej promocji. Piękny efekt po zabiegu, który mam nadzieję utrzyma się długo. Ogromny plus za mycie i dezynfekcję rąk. Była to moja pierwsza wizyta, ale myślę, że nie ostatnia. Polecam.

Bezpieczny salon
Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska - zarezerwuj wizytę

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Rzęsy

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las
4.97
Bezpieczny salon

mezoterapia u Pani Oli to mistrzostwo świata - wszystko pięknie wytłumaczone, zabieg starannie wykonany, a po zabiegu skóra jest świeża i napięta. Byłam już 3 razy, na pewno wrócę. Usuwałam też przebarwienia na twarzy, tu również spotkałam się z profesjonalnym podejściem i jestem spokojna o efekt. Polecam

Eweline Beauty - zarezerwuj wizytę

Eweline Beauty

Rzęsy

Osiedle Edwarda Raczyńskiego 1/29, 62-020 Swarzędz
4.97

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Miałam robione rzęsy w różnych zakładach i już w pierwszych dniach po wykonaniu usługi rzęsy odpadały, po wizycie u Pani Darii nie odpadła ani jedna rzęska! Poza tym rzęsy wyglądają pięknie i naturalnie, na pewno tu wrócę. Polecam!

MALUJE - zarezerwuj wizytę

MALUJE

Rzęsy

Sokoła 13, 60-644 Poznań
5.0

Kolejny raz korzystam z usług tego salonu za każdym razem jestem bardzo zadowolona, kosmetyczki bardzo miłe. Ostatnio mialam okazje skorzystać z usług Pani Wiktorii jest ona bardzo dokładna i wie co robi, skórki bardzo starannie wycięte, malowanie bardzo dokładne. Polecam i na pewno zapisze się kolejny raz :)

Przedłużanie rzęs to sposób nie tylko na długotrwałe przedłużenie ich, ale także na pogrubienie. Dzięki takiemu zabiegowi, możesz zapomnieć o codziennym tuszowaniu, czy doklejaniu sztucznych kępek rzęs. Jak każda kobieta wie, znaczenie rzęs jest ogromne, gdyż potrafią one nadać zupełnie inny charakter twarzy. Na szczęście, jest to tak popularny sposób na długotrwałe przedłużenie, że można skorzystać z niego praktycznie w każdym salonie kosmetycznym. Istnieją jednak zarówno zwolenniczki przedłużania rzęs w Poznaniu, jak i przeciwniczki. Te pierwsze twierdzą, że dzięki przedłużeniu oszczędzają rano mnóstwo czasu, te drugie zaś, że rzęsy wyglądają sztucznie, a naturalne rzęsy bardzo się niszczą. Prawda natomiast jest taka, że wszystko zależy od jakości wykonania zabiegu. Na naszej stronie internetowej możesz posortować wyniki salonów tak, aby wyświetlały się one w kolejności "od najlepszych" - są one oceniane przez klientki po skończonej wizycie. 

Metody przedłużania rzęs

Metod przedłużania rzęs jest kilka, jednak wyróżnia się głównie trzy metody: 1:1, 2:1 oraz 3:1. W metodzie 1:1 chodzi o to, że doczepiamy jeden włosek na jedną rzęsę. Analogicznie wyglądają inne metody. W metodzie 2:1 - przyklejamy dwa włoski na jedną rzęsę, a w metodzie 3:1 - trzy. Wszystkie metody są oparte na tej samej technice, czyli doklejaniu włosków do Twoich naturalnych rzęs. Metoda 3:1 jest tzw. metodą objętościową. Dlaczego? Ponieważ jak wypadnie Twoja jedna rzęsa, a wraz z nią inne, doczepione do niej, to te obok automatycznie rozchylą się na bok i zakryją niepotrzebne ubytki. Do przedłużania metodą 1:1 stosuje się włoski jedwabne, syntetyczne lub naturalne. W metodach 2:1 i 3:1 stosuje się wyłącznie włoski naturalne, ponieważ są one najlżejsze i najbardziej delikatne, co przyczynia się do mniejszego obciążenia naturalnych rzęs. 

Ile utrzymuje się zabieg i jaki jest czas jego trwania?

W zależności od kondycji naszych rzęs, efekt utrzymywania się doczepianych włosków może być różny, jednak najczęściej utrzymuje się on przez 3-4 tygodnie. Jest jeszcze jedna ogromna zaleta, która sprzyja przedłużanym rzęsom - wytrzymałość. Dobrze zrobione rzęsy bez problemu wytrzymają wysiłek fizyczny, pocenie się, kąpiel w morzu, czy też w basenie.

Czas trwania zabiegu również jest kwestią indywidualną. Wymaga on jednak dużej cierpliwości, zarówno od klientki, jak i kosmetyczki, ponieważ pierwsze przedłużanie rzęs w Poznaniu to zazwyczaj czas około dwóch godzin. Zabieg wykonuje się na leżąco, z zamkniętymi oczami.

Co ile uzupełniać rzęsy? I tutaj znowu - wszystko zależy od kobiety, ale dla utrzymania odpowiedniego efektu zaleca się nie rzadziej, niż co 4 tygodnie. 

Jak pielęgnować przedłużane rzęsy?

Jeden z największych błędów, jakie popełniają kobiety to stosowanie odżywki. Przedłużone rzęsy nie powinny w żadnym wypadku mieć kontaktu ze zbędnymi kosmetykami, ponieważ mogą one rozpuszczać klej. Jak je zatem pielęgnować? Wystarczy, że codziennie będziesz przemywać je delikatnym płynem micelarnym, jednak koniecznie beztłuszczowym!

Czego unikać?

  • Pary wodnej i intensywnego moczenia rzęs zaraz po zabiegu.

  • Zainwestuj w jedwabne poszewki na poduszki, które są najłagodniejsze dla sztucznych włosków i nie powodują ich wypadania.

  • Nie używaj tuszu do rzęs oraz zalotki.

  • Nie pocieraj oczu ręką ani wacikiem, a zmywając makijaż unikaj produktów tłustych, które mogą rozpuścić klej.

Umów się przez internet - Moment.pl!

Jeśli zależy Ci na wykwalifikowanej kosmetyczce w Poznaniu i skutecznym przedłużeniu rzęs, dobrze się składa! Nasza strona internetowa współpracuje tylko z osobami godnymi zaufania. Dzięki urozmaiconym filtrom w serwisie Moment.pl możesz sortować wyniki wyszukiwania jak Ci wygodnie. Może być to np. sortowanie wg cen, czy opinii zamieszczanych przez klientki danych salonów kosmetycznych po skończonych zabiegach. Jeśli nie znajdziesz nic w samym mieście, możesz także dodać odległość od Poznania, jaka będzie Ci odpowiadać. Możesz również znaleźć salon, który będzie najbliżej Ciebie. Moment.pl jest łatwy w obsłudze również przez telefon. Wystarczy, że ściągniesz naszą aplikację, kilka kliknięć i jesteś umówiona na wizytę w wybranym przez Ciebie salonie!

Nie czekaj, Moment.pl daje Ci ogromny wybór kosmetyczek, które będą blisko Ciebie. Umów się przez internet lub aplikację już dziś!