Przedłużanie rzęs Poznań

Studio Kępka Katarzyna Jankowska

Studio Kępka Katarzyna Jankowska

Rzęsy

Gen. Stanisława Maczka 1a, 60-651 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Bardzo ładnie i starannie wykonane rzęsy 4d. Jestem bardzo zadowolona z tej stylizacji,która okazała się nie tylko dokładna,ale też trwała podczas użytkowania 😊Rzęski prezentowały się super do kolejnego uzupełnienia. Zdecydowanie polecam.

Instytut Piękna

Instytut Piękna

Rzęsy

Zwierzyniecka 30/32 , 60-848 Poznań
Bezpieczny salon

Osoba wykonująca wszystkie zabiegi niezwykle sympatyczna i budząca zaufanie, wyjaśniająca tyle, ile trzeba, bez zbędnych szczegółów. Miejsce z dobrym klimatem, pozostali pracownicy także bardzo otwarci i sympatyczni.

Korona

Korona

Rzęsy

Stróżyńskiego 11/33, 60-691 Poznań Piątkowo
5.0
Bezpieczny salon

Bardzo przyjemny klimat, przestronne wnętrze, super dobrany kolor włosów i precyzyjne cięcie. Pani Tatiana jest profesjonalistką. Jestem bardzo zadowolona z efektu 👍 😊 ceny przystępne. Dodatkowo miałam manicure - został wykonany z b.dużą starannością. Polecam ten salon !

Atelier Noire

Atelier Noire

Rzęsy

Katowicka 89a, 61-131 Poznań
0.0
Brak opinii

Atelier Noire. Jestem wizazystką, stylistką fryzur, stylistką rzęs. Posiadam ponad 10letnie doświadczenie w wykonywaniu makijaży i fryzur oraz 8letnie doświadczenie w przedłużaniu rzęs. Zajmuję się również przedłużaniem włosów metodą kanapkową oraz analizą kolorystyczną. Specjalizuje się w

Sprzedaż bonów
Studio MN

Studio MN

Rzęsy

Osiedle Piastowskie 15, 61-148 Poznań
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Zadbane dłonie, nawilżona cera to znaki rozpoznawcze każdej zadbanej kobiety. U nas odkryjesz swoje piękno, dzięki zabiegom z zakresu kosmetyki i kosmetologii. To miejsce, w którym starannie zadbamy o każdy aspekt Twojego wyglądu. W naszej ofercie można znaleźć zabiegi na twarz, dłonie i s

Przedłużanie rzęs Poznań

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Programy Moment.pl