Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Nysa

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Kamila Skiba Salon Fryzur  - zarezerwuj wizytę

Kamila Skiba Salon Fryzur

Fryzjer

Mariacka 8, 48-300 Nysa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Miałam przyjemność skorzystać z usług w salonie po raz drugi i kolejny raz się nie zawiodłam. Fantastyczne dziewczyny 😊i profesjonalne podejście do klientów. Jeszcze nie raz zagoszczę w Salon Fryzur Kamila Skiba. Polecam z czystym sumieniem! :)

Salon Stylownia/ Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej - zarezerwuj wizytę

Salon Stylownia/ Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej

Fryzjer

Mariacka 15/2, 48-304 Nysa
5.0
Bezpieczny salon

Profesjonalna obsługa! Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolona. Od kiedy korzystam z usług P.Agnieszki, kondycja moich włosów znacznie się poprawiła. Poza tym panuje miła, ciepła atmosfera, a czas tam spędzony to super wypoczynek. Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty😊

Salony bez rezerwacji online

Przedłużanie rzęs to zabieg, który można wykonać kilkoma technikami. Każda z nich gwarantuje nieco inny efekt. Celem każdego jest jednak zagęszczenie oraz przedłużenie rzęs, które pozwala całkowicie zrezygnować z używania tuszu. Najpopularniejsze, stosowane metody to: 1:1, 2: 1 oraz 3:1. Pierwsza cyfra to liczba przyklejanych rzęs sztucznych, natomiast druga to zawsze jedna rzęsa naturalna, do której są aplikowane. cały zabieg wymaga precyzji, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia naturalnych rzęs. Doklejane rzęsy mogą powstawać z włókien syntetycznych lub naturalnych materiałów (np. kaszmir). Niesłabnąca popularność zabiegu wynika przede wszystkim z efektu, jaki można dzięki niemu osiągnąć, jak i trwałości. 

Co daje zabieg przedłużania rzęs?

Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs w Nysie można na kilka tygodni zapomnieć o używaniu tuszu, cieszyć się podkreślonym okiem, jak i pięknymi rysami twarzy. Tym samym pozwala zaoszczędzić czas, jak i pieniądze.

Jak wygląda przedłużanie rzęs w Nysie?

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego demakijażu okolic oczu. Następnie podklejeniu dolnych rzęs, by nie uległy zniszczenie. Dopiero później można przystąpić do aplikowania rzęs za pomocą pensety z użyciem kleju. W trakcie zabiegu klientka leży i ma zamknięte oczy, co pozwala jej się zrelaksować i odpocząć. Zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin, a ostateczny czas trwania zależy od liczby doczepianych i naturalnych rzęs, zastosowanej metody, a także umiejętności stylistki.

Dla kogo polecane jest przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs, to przede wszystkim zabieg, który ma za zadanie poprawić urodę, ma więc rolę estetyczną. Dedykowany jest kobietom, które są posiadaczkami krótkich, rzadkich i słabych rzęs. Decydują się na niego panie, które lubią spędzać czas aktywnie, nie przejmując się o swój wygląd, który po zabiegu jest zawsze idealny. Wykonują go zatem podróżniczki, bizneswoman, ale także kobiety zajmujące przeciętne stanowiska i prowadzące standardowy tryb życia. 

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Nysie?

Wybierając się na przedłużanie rzęs w Nysie, warto poznać opinie klientów o konkretnych salonach. Jest to możliwe dzięki portalowi moment.pl. Każdy klient, który skorzystał z zabiegu może pozostawić swój komentarz, będący wskazówką dla pozostałych użytkowników serwisu. Ponadto dostępny jest tam aktualny cennik, a dowolny termin można zarezerwować przez internet. Wszystko za sprawą wygodnych filtrów.