Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Legnica

Płatności online
Dafne Spa - zarezerwuj wizytę

Dafne Spa

Rzęsy

Izerska 8, 59-220 Legnica
4.97
Płatności online
Sprzedaż bonów

Masaż Kobido rewelacja... Polecam każdemu. Bardzo przyjemne odczucia. Rzęsy zrobione bardzo ładnie. Po tygodniu wyglądają jak nowe. Poza tym Pani Paula bardzo sympatyczna, a salon świetnie urządzony. Polecam.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Słowiański Styl - zarezerwuj wizytę

Słowiański Styl

Rzęsy

Dworcowa 9, III piętro, 59-220 Legnica
4.94
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Profesjonalne wykonany zabieg, jeszcze nigdzie nie miałam tak dokładnego Pedicure. Brewki z henna również staranie zrobione. Polecam każdej nie zdecydowanej klientce. Na pewno wrócę do tego salonu nie raz.

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
KENAZ - zarezerwuj wizytę

KENAZ

Inne

Świętego Maksymiliana Kolbe 12, 59-220 Legnica
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Ze smakiem urządzone wnętrza, gdzie na wejściu czujemy relaks. Nowoczesny sprzęt, bardzo czysto. Usługa na najwyższym poziomie, niezwykle profesjonalna. Pani wyjaśniła dokładnie jak będzie wyglądał zabieg, jaką pielęgnację zastosować po zabiegu. Szczerze polecam! Oczywiście jestem umówiona na następny zabieg.

Fryzjerstwo męskie "u Strażaka" - zarezerwuj wizytę

Fryzjerstwo męskie "u Strażaka"

Fryzjer

Plac Klasztorny 3, 59-220 Legnica
5.0

Wizyta u Pana Dariusza przebiegła jak zawsze bezproblemowo. Atmosfera bardzo miła, Pan Dariusz podchodzi do każdego klienta indywidualnie, a efekty w strzyżeniu są zadowalające. Moi synowi wychodząc od pana Dariusza są bardzo zadowoleni. Pan Dariusz jest miłym, sympatycznym i bardzo cierpliwym Fryzjerem Godnym Polecenia. My na pewno wrócimy.

Płatności online
Bezpieczny salon
Medi Skin Clinic  - zarezerwuj wizytę

Medi Skin Clinic

Inne

Murarska 5C-D, 59-220 Legnica
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Klinika Kosmetyki Profesjonalnej i Medycyny Estetycznej Medi Skin to miejsce, które zostało stworzone z myślą o kobietach ale nie tylko dla kobiet. Każdy z Nas dba o siebie i chcę jak najdłużej zachować młodość oraz cieszyć się piękną zdrową skórą. Specjalizujemy się w zabiegach pielęgnacyj

Trendy Hair Fashion Legnica - zarezerwuj wizytę

Trendy Hair Fashion Legnica

Fryzjer

Świętego Piotra 9, 59-220 Legnica
0.0
Brak opinii

TRENDY HAIR FASHION Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Wszystkie łączy wspólna idea: tworzenia miejsc, gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar. W każdym salonie czekają na Państwa wykwalifikowani specjaliści pełni p

Salony bez rezerwacji online

Idealnie podkręcone rzęsy, nad którymi nie trzeba każdego ranka spędzać kilku minut to bez wątpienia marzenie wielu kobiet. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna, ponieważ by osiągnąć efekt zalotnych rzęs, należy włożyć w nie sporo wysiłku. Chyba że skorzystamy z oferty salonu kosmetycznego. 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Technika 1:1 stanowi obecnie najbardziej popularną metodę przedłużania rzęs w Legnicy. Jedną z przyczyn jest niewątpliwie naturalny efekt, jaki można osiągnąć za jej pośrednictwem. Metoda polega na aplikowaniu na pojedynczą rzęsę naturalną jednej rzęsy sztucznej. Nigdy jednak ich przyklejanie nie odbywa się bezpośrednio do rzęsy. Najczęściej jest to około 1mm tuż nad nią. W tym celu stylistka używa mini szczypiec oraz kleju, który nie uczula ani wywołuje podrażnień. Jakość tych produktów jest jednym z wyznaczników renomy salonu kosmetycznego. Efekt przedłużania utrzymuje się około pół roku, ale co 3 tygodnie należy udać się ponownie do kosmetyczki na ich uzupełnianie. Do dwóch dni po zabiegu należy bezwzględnie unikać  kontaktu z wodą, po tym czasie można ponownie korzystać z basenu i zamoczyć powieki.

Przedłużanie rzęs w Legnicy metodą Blink&Go

W porównaniu do niezwykle trwałych rzęs wykonywanych metodą ilościową, technika Blink&Go dedykowana jest osobom, które potrzebują czasowego odświeżenia spojrzenia, w dodatku w krótkim czasie. Podczas gdy zakładanie rzęs metodą 1:1 trwa nawet do dwóch godzin, w tym przypadku zajmuje zaledwie 30 minut. Zabieg polega na przyklejaniu kępek rzęs na wybraną partię powieki. Efekt jest widoczny przez dwa tygodnie. Po upływie tego czasu rzęsy wypadają. Zabieg polecany jest na szczególne okazje, np. uroczystości rodzinne czy sesje zdjęciowe, ponieważ daje spektakularny efekt.

Przeciwwskazania do przedłużania rzęs

Osoby, które powinny unikać zabiegu przedłużania rzęs to przede wszystkim alergicy oraz osoby, które mają infekcje oczu. Niewskazane jest również jego wykonanie w przypadku tendencji do wypadania rzęs oraz ich słabej kondycji. Podobnie, gdy obserwujemy u siebie wrażliwość oczu.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Legnicy?

Zabieg przedłużania rzęs może przynieść znaczącą poprawę wyglądu, aby tak się stało, warto wybrać dobry salon kosmetyczny. Umawiając się na przedłużenie rzęs w Legnicy, warto skorzystać z portalu moment.pl, który jest bogatą bazą tego typu usług. Ponadto posiada możliwość dodania i sprawdzenia opinii.