Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Kołobrzeg

Płatności online
Bezpieczny salon
Gałązka Oliwna - zarezerwuj wizytę

Gałązka Oliwna

Rzęsy

Mariacka 12, 78-100 Kołobrzeg
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zdecydowanie polecam! Zawsze wychodzę od pani Cecylii bardzo zadowolona. Koloryzacja, strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w miłej atmosferze panującej w salonie. Będę wracać bo w końcu trafiłam na fryzjera który spełnił moje oczekiwania.

Płatności online
Bezpieczny salon
Warsztacik Urody Anna Wrońska - zarezerwuj wizytę

Warsztacik Urody Anna Wrońska

Rzęsy

Błękitna 49, 78-100 Kołobrzeg
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Nie do końca jestem zadowolona z usługi, ale wynika to bardziej z mojego niezdecydowania niż braku umiejętności pani Ani. Myślę że jeśli dokładnie określę czego oczekuje to po następnej wizycie będzie pięknie. Samo wykonanie zabiegu profesjonalne

Salony z tej samej miejscowości

Nails and Beauty - zarezerwuj wizytę

Nails and Beauty

Paznokcie

Ratuszowa, 12/1 lok 4a, 78-100 Kołobrzeg
5.0

Jestem b.zadowolona z uslug tego salonu. Szukalam odpowiedniej osoby i ją znalazłam.Pani Kasia jest przemiła , zaklad b.estetyczny i sterylny co powiedzmy w czasach pandemii jest konieczne. Korzystalam z manicure.Ładnie zrobiony i b.ważne trwaly. Polecam odwiedzenie salonu.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Bezpieczny salon
Marti Nails & Make up Artist  - zarezerwuj wizytę

Marti Nails & Make up Artist

Paznokcie

Podczele Krzemieniecka 4/20, 78-100 Kołobrzeg
5.0
Bezpieczny salon

Witaj! Zajmuję się profesjonalną stylizacją paznokci. Jeśli chcesz zadbać o swoje dłonie i sprawić sobie zachwycający manicure, zapraszam serdecznie na wykonanie usługi. W mojej ofercie znajdziesz wszystkie podstawowe zabiegi na paznokcie dłoni i stóp. Nadam im pożądany kształt, w ra

Salony bez rezerwacji online

Przedłużanie rzęs w Kołobrzegu to zabieg, który wykonuje coraz więcej kobiet. Pozwala na bezbolesną poprawę wizerunku i wyraźne podkreślenie oka. Dzięki niemu można zaoszczędzić cenne minuty, dotychczas poświęcane każdego ranka na tuszowanie rzęs. Zabieg jest całkowicie bezpieczny zarówno dla skóry, jak i oka po wcześniejszym wykluczeniu przeciwwskazań.

Czy na przedłużenie rzęs w Kołobrzegu należy się wcześniej przygotować?

Klientka nie musi przygotowywać się w żaden sposób do zabiegu. Wszystkie przygotowania leżą po stronie stylistki, która jest zobowiązana przeprowadzić z klientką krótką konsultację, podczas której omawia procedurę zabiegu, zalecania po nim, jak i poznaje oczekiwania klientki.

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg składa się z kilku etapów, z których pierwszym jest właśnie krótka konsultacja. Po przeprowadzonej rozmowie stylistka przeprowadza demakijaż, po czym przygotowuje okolicę oka do zabiegu. W tym celu podkleja specjalną taśmę pod dolną powieką oraz przygotowuje narzędzia pracy. Następnie przechodzi do czynności właściwych, czyli aplikacji wybranych rzęs. W zależności od przyjętej metody zabieg może trwać nawet około kilku godzin. W związku z tym klientka powinna się przygotować na dłuższy pobyt na kosmetycznej leżance. 

Kto nie powinien wykonywać zabiegu?

Istnieją kluczowe przeciwwskazania, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu. W tej grupie znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju alergie i uczulenia, choroby oczu i nowotwory, a także nadwrażliwość oczu. 

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg przynosi widoczną poprawę wizerunku i oprawy oka. Rzęsy są zagęszczone i wydłużone przez około kilka tygodni. Po upływie tego czasu można się udać na ich uzupełnianie. Efekty uzależnione są od wybranej techniki przedłużania rzęs zastosowanej w salonie w Kołobrzegu. Im więcej doklejanych rzęs, tym większe ich zagęszczenie i bardziej spektakularny efekt. Najbardziej naturalną metodą jest technika 1:1, która polega na przyklejaniu pojedynczej rzęsy sztucznej do naturalnej.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Kołobrzegu?

Wybierając się na przedłużanie rzęs w Kołobrzegu, warto kierować się opiniami klientów o salonie. Takie informacje można zdobyć na portalu moment.pl. Poza bazą komentarzy portal daje również możliwość sprawdzenia cennika usług, a także wyszukiwania konkretnych usług po miastach. Co więcej, wolny termin wizyty można zarezerwować przez internet, co jest opcją bardzo wygodną.