Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Gliwice

Hrabina Atelier Urody - zarezerwuj wizytę

Hrabina Atelier Urody

Rzęsy

Jana Siemińskiego 27, 44-100 Gliwice
5.0
Bezpieczny salon

Najlepszy salon w jakim do tej pory byłam w Gliwicach. Wszystko wykonywane jest delikatnie i dokładnie. Narzędzia są sterylne i odpakowywane przy klientce, co uważam jest najważniejsza zaletą w takich miejscach. Duży wybór kolorów. Polecam!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Prisma. Salon Urody - zarezerwuj wizytę

Prisma. Salon Urody

Rzęsy

Ul. Chorzowska 87, 44-100 Gliwice
5.0
Bezpieczny salon

bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce Klaudii. Paznokcie są zrobione bardzo dokładnie, precyzyjne i świetnie się utrzymują. Atmosfera w salonie jest przyjazna, można się zrelaksować.

Avenue Estetic Klinika Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Avenue Estetic Klinika Kosmetologii

Rzęsy

Kozielska 106/9, 44-121 Gliwice
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Avenue Estetic Klinika Kosmetologi Gliwice Klinika powstała z myślą o indywidualnych potrzebach pacjentów, specjalizujemy się w kosmetologii estetycznej mezoterapia igłowa na twarz oraz ciało, lipoliza iniekcyjna, powiększanie ust metodą Baby Doll. Dobieramy indywidualne zabiegi w celu mo

Lady Lashes Atelier Urody - Instruktor 4 Lashes  Śląsk - zarezerwuj wizytę

Lady Lashes Atelier Urody - Instruktor 4 Lashes Śląsk

Rzęsy

Wincentego Witosa 29, 44-196 Knurów
5.0

Lady Lashes to miejsce w którym poczujesz się swobodnie i pięknie... Stawiamy na naturalne piękno, uśmiech i moc Kobiecego wdzięku... Zaś właścicielka Karolina to Stylistka Rzęs z wieloletnim doświadczeniem i Instruktor Stylizacji Rzęs marki 4 LASHES... Przyjdź, sprawdź i poczuj się pi

Salony z podobnych kategorii

Marzysz o długich, pięknych i gęstych rzęsach? Wybierając się na przedłużenie rzęs w Gliwicach, możesz stać się ich dumną posiadaczką. Przedłużanie rzęs to powszechny zabieg, który przeprowadzany jest w salonach kosmetycznych. Może być wykonany różnymi technikami, które warunkują efekt. Obecnie do najpopularniejszych metod należą: 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1. Prym wśród nich wiedzie metoda 3:1, która polega na przyklejaniu trzech włosków do jednej rzęsy naturalnej.

Jakie rzęsy wybrać?

Po dokonaniu decyzji o wyborze metody, warto skupić się na tworzywie, z którego rzęsa jest wykonana. Najczęściej produkowane są z jedwabiu, który jest cienki i miękki, dzięki czemu przypomina naturalne włoski. Dostępne są także rzęsy syntetyczne oraz z futra norek. Pierwsze mogą spowodować reakcje alergiczne i podrażnienia w przeciwieństwie do tych drugich, które powodują jednak dyskusje etyczne. 

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Gliwicach?

Wybierając konkretny salon kosmetyczny, warto przede wszystkim kierować się opiniami klientów. Można ich poszukiwać wśród znajomych albo na portalach internetowych. Najczęściej pozytywne opinie świadczą o umiejętnościach kosmetyczki. Te są kluczowe dla przebiegu zabiegu. Kosmetyczka, po konsultacji z klientką, podejmuje decyzję o profilu oraz długości rzęs, które powinny pasować do urody klientki. O umiejętności stylistki świadczy również czas wykonywania zabiegu. Przeciętnie zajmuje około 1,5 godziny. Wykonywany krócej może przyczynić się do szybszego wypadania rzęs. Kompetencje kosmetyczki obejmują również jej podejście do klienta, jakość obsługi czy umiejętność odpowiadania na pytania.

Usuwanie rzęs

Efekty zabiegu, w zależności od metody, utrzymują się od 4 do 6 tygodni. Po upływie tego czasu należy udać się na zabieg uzupełniający lub ściągnięcie rzęs. Samodzielne ich usuwanie może okazać się szkodliwe, a nawet niebezpieczne w skutkach. Podczas ich usuwania, można wyrwać naturalne rzęsy. W związku z tym zabieg należy wykonać u kosmetyczki.

Jak umówić się na przedłużanie rzęs w Gliwicach?

Aby wybrać salon kosmetyczny oferujący przedłużanie rzęs w Gliwicach, a następnie umówić się na wizytę, wcale nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy sprawdzić ofertę dostępną na portalu moment.pl, który gromadzi salony kosmetyczne. Dodatkowo można tam sprawdzić aktualny cennik, a także opinie klientów, by w końcu zarezerwować wolny termin przez internet- wygodnie i bez zbędnych kłopotów.