Przedłużanie rzęs Gdańsk

Salon Sopot

Salon Sopot

Rzęsy

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Zdecydowanie polecam! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Kamila, u której byłam ostatnio na parafinie dłoni zmieniła ten "zwykły" zabieg w prawdziwy relaks. Brakuje takich osób w dzisiejszym roszczeniowym świecie. Na pewno wrócę!

MOSAICbeauty

MOSAICbeauty

Rzęsy

Podbielańska 18/1, 80-851 Gdańsk
5.0

Bardzo eleganckie miejsce, usługi na bardzo dobrym poziomie i realizowane przez miłą i uprzejmą obsługę, a dodatkowo trafiło mi się znakomite towarzystwo przy pierwszej wizycie. Z pewnością ta wizyta nie będzie ostatnią. Dziękuję i gorąco polecam!

Taida Niklas Lash Collections

Taida Niklas Lash Collections

Rzęsy

Wajdeloty 12, 80-208 Gdańsk

Moje pierwsze z życiu przedłużanie rzęs i nie mogłam trafić lepiej. Pani Weronika to bezapelacyjnie profesjonalistka i perfekcjonistka. Rzęsy są pięknie przedłużone i zagęszczone, ale najważniejsze, ze wyglądają naturalnie. Polecam każdemu!!!!

Kosmetologia Karolina Pietkiewicz

Kosmetologia Karolina Pietkiewicz

Rzęsy

aleja Rzeczypospolitej 8 lok nr 3, 80-369 Gdańsk
5.0

Profesjonalne podejście do skóry, od lat walcze z trądzikiem, próbuje różnych rzeczy ,ale pierwszy raz miałam dokładny wywiad i badanie. Dowiedziałam się jakie błędy popełniam na codzień i dostałam listę kosmetyków. Pedicure i henna tez na wysokim poziomie.

KMKLashes

KMKLashes

Rzęsy

Czerwony Dwór 17, 80-376 Gdańsk
5.0

KMKLashes to salon kosmetyczny, w którym zadbasz o nienaganny wygląd. Wykonujemy między innymi depilację, zabiegi kwasami, hennę czy przedłużanie rzęs. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnych kosmetyczek oraz stylistek. Dokładamy

Secret Avenue

Secret Avenue

Rzęsy

Partyzantów 3, 80-254 Gdańsk
5.0

Secret Avenue. The Beauty Institute w Gdańsku to miejsce w którym możesz skorzystać z kompleksowych usług kosmetycznych oraz zasięgnąć fachowych porad z zakresu pielęgnacji. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki ciała oraz pielęgnacji twarzy, ciała i paznokci.

Przedłużanie rzęs Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł