Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie rzęs Bielsko-Biała

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair and Beauty ETHERIA - zarezerwuj wizytę

Hair and Beauty ETHERIA

Fryzjer

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Studio Etheria polecam z całą odpowiedzialnością ! Rzęsy zagęszczone z rąk Karoliny perfekcyjnie - efekt tak naturalny, ze koleżanki pytają jakiego tuszu używam :-) Renata i Basia bardzo szybko doprowadziły kolor moich włôw do oczekiwanego efektu a zabiegi wzmacniające i pielęgnacyjne polecone pomagają w wzroście włosa i jego nawilżeniu.

Płatności online
Bezpieczny salon
Manufatti Klaudia Jędrzejko - zarezerwuj wizytę

Manufatti Klaudia Jędrzejko

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Przez wiele lat szukałam fryzjera, który poradziłby sobie z moimi sztywnymi, gęstymi i trudnymi do ułożenia włosami, niestety bez efektu, w końcu trafiałam do Klaudii i to był strzał w 10-tkę, dzięki niej i jej umiejętnościom moje włosy na codzień układają się doskonale bez żadnego modelowania. Gorąco polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
BROW POINT - Monika Iskrzycka - zarezerwuj wizytę

BROW POINT - Monika Iskrzycka

Rzęsy

Stefanii Sempołowskiej 16, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

To była moja pierwsza wizyta u Pani Moniki i się nie zawiodłam! Z salonu wyszłam z rzęsami i brwiami zdobionymi dokładnie tak jak chciałam i co dla mnie również bardzo ważne bez podraznionych oczu. Dziękuje!

Bezpieczny salon
Salon V&K Cosmetic - zarezerwuj wizytę

Salon V&K Cosmetic

Inne

ul. Górska 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Bezpieczny salon

Jestem niesamowicie zadowolona z usługi ! Jakość na pierwszym miejscu , jak rownież troska o klienta . W trakcie usługi Pani Kamila poprosiła o konsultację Panią Podolog ,aby sprawdziła czy aby nie mam problemu z paznokciem - bardzo Dziekuje za troskę ! Do zobaczenia na następnej wizycie :)

Płatności online
Bezpieczny salon
La la Lashes- Pracownia Rzęs  - zarezerwuj wizytę

La la Lashes- Pracownia Rzęs

Inne

Skromna 7A/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo profesjonalna obsługa i miła obsługa 🤗 jestem bardzo zadowolona z henny oraz regulacji. To był mój pierwszy raz w tym miejscu, a na pewno nie ostatni. Bardzo polecam :)

Płatności online
Bezpieczny salon
KOSMETOLOGIA G. Czyżowska - zarezerwuj wizytę

KOSMETOLOGIA G. Czyżowska

Inne

Mickiewicza 29, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Paulina jest niesamowicie profesionalna i sympatyczna. Dokladnie opisala kazdy krok zabiegu. Skora po zabiegu jest b.dobrze nawilzona. Goraco polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
RUDA BEAUTY Make Up Artist, Lash & Brow Stylist, Hair extension - zarezerwuj wizytę

RUDA BEAUTY Make Up Artist, Lash & Brow Stylist, Hair extension

Rzęsy

Ligocka 1102, 43-391 Mazańcowice
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Iza jest wspaniałą kobietą! Niesamowicie uzdolniona, o szerokim zakresie wiedzy o świadczonych przez siebie usługach, w dodatku przesympatyczna! Jeśli chcesz podkreślić swoje piękno, ale nie wyglądać przy tym plastikowo, to ze spokojnym sumieniem umów się na wizytę!

Przedłużanie rzęs w Bielsku to profesjonalny zabieg, który polega na doklejaniu sztucznych lub naturalnych włosków do linii rzęs. O efektywności zabiegu decydują umiejętności kosmetyczki, jakość stosowanych produktów, a także metoda.

Przedłużanie rzęs w Bielsku - metody

Obecnie na rynku usług stylizacji rzęs dostępne są następujące metody:

- przedłużanie 1:1, czyli doklejanie jednego sztucznego włoska do każdej rzęsy. Zabieg trwa około 2 godziny,

- przedłużanie 2:1 (inaczej 2D), czyli doklejanie dwóch rzęs do każdego naturalnego włoska, co pozwala uzyskać lepszy efekt zagęszczenia. Zabieg  trwa ok. 2-3 godziny,

- przedłużanie 3:1 (3D), czyli potrójny efekt zagęszczenia polegający na doklejeniu trzech sztucznych włosków do każdej naturalnej rzęsy. Zabieg trwa 2-3 godziny,

- Russian Volume, czyli metoda inspirowana technikami objętościowymi z Rosji. Polega na doklejaniu kępek rzęs do pojedynczej rzęsy, co daje efekt jeszcze większego zagęszczenia. Rezultat jest bardzo wyrazisty, może polegać na przyklejaniu od 2 do nawet 8 lub 10 rzęs,

- Hollywood, czyli efekt rzęs jak u światowych gwiazd. Podczas zabiegu stosowane są rzęsy otrzymywane z futra norek syberyjskich. Metoda pozwala osiągnąć wyrazisty wygląd, ale bardziej naturalny i delikatniejszy niż metodą Russian Volume,

- Blink & Express. Spośród wszystkich rodzajów trwa najkrócej (około pół godziny). Znajduje zastosowanie przede wszystkim przed ślubami i sesjami zdjęciowymi. Do jednej powieki przyklejanych jest od 60 do 100 włosków (w metodzie 1:1 zaledwie 300). Efekty utrzymują się do dwóch tygodni,

- przedłużanie dolnych rzęsZabieg zapewnia delikatny efekt, ale wykorzystywany jest na szczególne okazje. Stosowaną metodą jest technika 1:1, która zajmuje około 60 min.

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Pierwszym etapem jest zabezpieczenie oka poprzez przyklejenie specjalnych płatków pod linią dolnych rzęs. W dalszej kolejności następuje odtłuszczenie i rozdzielenie naturalnych włosków, by ułatwić zabieg. Następnie aplikuje się klej i przykłada rzęsy- nie bezpośrednio do naturalnej, ale kilka milimetrów nad nią.

Gdzie najlepiej przedłużyć rzęsy w Bielsko Białej?

Umawiając się na przedłużenie rzęs w Bielsku, warto korzystać ze sprawdzonych źródeł. Takim miejscem jest portal moment.pl, który gromadzi ofertę salonów kosmetycznych. Dzięki portalowi znajdziesz to, czego szukasz i zamówisz wygodny dla siebie termin przez internet.