Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Łódź

Płatności online
Bezpieczny salon
Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Rzęsy

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jestem miło zaskoczona-rzęsy,mimo że wcale nie jakieś długie,są super podkręcone. Dokładnie i delikatnie przeprowadzony zabieg,dziękuję Pani Agnieszce;)

Płatności online
NOWBROW Galeria Lodzka - zarezerwuj wizytę

NOWBROW Galeria Lodzka

Rzęsy

Piłsudskiego 15/23, 90-001 Łódź
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Wizytę oceniam na plus. Poza wspaniałym efektem liftingu rzęs, nie należy pominąć uprzejmej i przesympatycznej obsługi. Pani Ola odpowiedziała na wszystkie pytania, a jej towarzystwo bardzo umiliło przebieg zabiegu. Polecam każdemu, kto ma proste rzęsy! A osobiście do pani Oli wrócę na pewno! Przeurocza osoba.

Płatności online
NowBrow Wigury 9 - zarezerwuj wizytę

NowBrow Wigury 9

Rzęsy

Inż. Pilota Wigury 9, 90-302 Łódź
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Profesjonalizm, miła atmosfera oraz zachwycający efekt obu zabiegów (nitkowanie brwi oraz lifting rzęs) sprawiły, że z przyjemnością tam wrócę! Polecam każdej pani, która waha się z podjęciem decyzji dotyczącej liftingu rzęs. Pani Natalio, bardzo dziękuję za oba zabiegi!!!

Rzęsy to jeden z atrybutów każdej kobiety, dlatego staramy się robić wszystko, by wyglądały jak najlepiej nie tylko od święta, ale również na co dzień. Na szczęście bogata oferta salonów stylizacji rzęs przychodzi z pomocą. Dostępny jest tam pełen wachlarz zabiegów, dzięki którym można zapewnić sobie kompleksową pielęgnację, jak i zabiegi upiększające. 

Naturalny czy powalający efekt?

Salon kosmetyczny w Łodzi specjalizujący się w rzęsach oferuje różnorodny wybór zabiegów. Wszystko zależy od tego, jaki efekt Cię interesuje. Naturalne, wypielęgnowane rzęsy, które doskonale się prezentują bez tuszu? Taki cel osiągniesz dzięki zabiegom takim jak botoks czy lifting. Rezultaty utrzymują się nawet przez kilka kolejnych tygodni. Natomiast spektakularne efekty można osiągnąć dzięki założeniu sztucznych rzęs. Salony oferują aż kilka różnych metod, które różnią się przede wszystkim liczbą rzęs przyklejanych do naturalnej. Na przedłużanie i zagęszczanie zwykle decydują się kobiety przed ważnym wyjściem lub uroczystością rodzinną taką jak wesele. Warto jednak pamiętać, że po kilku tygodniach rzęsy naturalnie wypadają, dlatego konieczne jest ich uzupełnienie.

Czy zabiegi na rzęsy w Łodzi są bezpieczne?

Zabiegi są bezpieczne, jeśli przeprowadza je kompetentna osoba, posiadająca kwalifikacje, jak i doświadczenie. Równie ważne są stosowane przez nią narzędzia oraz produkty kosmetyczne. Przed rozpoczęciem zabiegu warto również uprzedzić kosmetyczkę o ewentualnych alergiach lub innych, niepożądanych reakcjach skóry. W ten sposób można uniknąć przykrych skutków ubocznych.

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu?

Najczęściej bezpośrednio po zabiegu i około dwóch dni po zakończeniu niewskazane jest moczenie rzęs, a także korzystanie z sauny czy basenu. W kolejnych dniach można powrócić do normalnych zwyczajów. W przypadku doklejanych rzęs, konieczne jest aplikowanie specjalnych preparatów. 

Gdzie wykonać rzęsy w Łodzi?

Aby wybrać profesjonalny salon kosmetyczny, warto korzystać ze sprawdzonych źródeł. Takim miejscem jest wygodna aplikacja oraz strona internetowa Moment.pl, na której znajdziesz salony kosmetyczne z Łodzi oferujące stylizację rzęs, jak i szereg innych usług kosmetyczno- fryzjerskich i nie tylko. Ponadto sprawdzisz tam aktualne ceny obowiązujące w salonach, jak i opinie klientek, które wcześniej korzystały z usług. Wszystkie informacje są zweryfikowane i godne zaufania, dlatego warto z nich korzystać.