Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Warszawa

Marzysz o piękniejszych, bardziej wyrazistych rzęsach i zachwycającym spojrzeniu? Zdecyduj się na lifting rzęs. Zabieg ten szybko zdobył rzeszę zwolenniczek, a zadowolone klientki salonów kosmetycznych przekazują sobie opinie o jego skuteczności. Przekonaj się sama, jak w szybki, bezpieczny i bezbolesny sposób możesz zadbać o swoje rzęsy. Lifting rzęs w Warszawie wykonasz w wielu profesjonalnych salonach. Sprawdź ich ofertę na naszej stronie internetowej i umów się na wizytę. 

Dla kogo lifting rzęs?

Na lifting rzęs najczęściej decydują się panie, które chcą wyraźnie podkręcić i optycznie pogrubić rzęsy, "otworzyć" i podkreślić oko. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które mają proste i niesforne, albo skierowane w dół rzęsy. Podczas jednej, trwającej 60- 90 minut wizyty, kosmetyczka odmieni wygląd oczu. Zabieg pozwala też na wzmocnienie osłabionych włosków, ich przyciemnienie i odbudowę.

Lifting jest z postrzegany jako zabieg konkurencyjny dla przedłużania i zagęszczania rzęs. W rzeczywistości ich specyfika jest jednak zupełnie inna, choć efekt może być zbliżony. Lifting rzęs przeprowadzany jest na naturalnych włoskach, w żaden sposób ich nie uszkadza i nie narusza ich struktury, za to poprawia ich kondycję. Cena liftingu też jest konkurencyjna w stosunku do innych zabiegów w obrębie rzęs.

Jeśli chcesz umówić się w Warszawie na lifting rzęs, sprawdź na naszej stronie listę salonów oferujących tę usługę. Następnie wybierz kosmetyczkę pracującą w najbardziej dogodnej lokalizacji, oferującą najlepsze ceny, albo mającą najlepsze opinie. W prosty sposób umówisz się na zabieg, który odmieni Twoje spojrzenie.

Jak wygląda zabieg liftingu rzęs?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi liftingu rzęs w Warszawie, przeczytaj, jak przebiega zabieg.

W pierwszym kroku kosmetyczka wykona dokładny demakijaż i zabezpieczy okolice oczu. Następnie na górną powiekę przymocuje klejem silikonowy wałeczek w odpowiednim rozmiarze. Od jego wyboru zależy, jak mocne będzie podkręcenie rzęs.

W kolejnym kroku włoski zostaną dokładnie rozczesane, po czym kosmetyczka nałoży na nie specjalny preparat. Pozwoli on odpowiednio wymodelować rzęsy.

Kosmetyczki razem z liftiigiem często przeprowadzają botoks i laminację. Pierwszy zabieg polega na wzmocnieniu rzęs olejkami, włoski stają się przez to bardziej wyraziste i mocnejsze. Z kolei smarowanie rzęs odżywką keratynową uwidacznia efekt zabiegu i pozwala dłużej się nim cieszyć.

W pierwszej chwili po liftingu rzęsy mogą wyglądać na lekko wilgotne i posklejane. Piękny wygląd osiągną po około 24 godzinach. W tym czasie nie można przeprowadzać demakijażu, moczyć oczu (basen, sauna i parujące kąpiele nie są wskazane), ani ich pocierać. W drugiej dobie możesz już wrócić do zwyczajowej pielęgnacji, czyli częsać rzęsy, robić demakijaż, używać mascary.

Efekt liftingu jest długotrwały, utrzyma się co najmniej kilka tygodni.

Bezpieczeństwo i przeciwwskazania

Sam zabieg liftingu rzęs jest bezpieczny i nie niesie za sobą negatywnych konsekwencji, jednak ma kilka przeciwwskazań. Nie powinnaś się na niego decydować, jeśli masz problem z nadmiernym wypadaniem rzęs, zapaleniem spojówek, uczulenie na silikon, choroby alergiczne i zapalne w obrębie oczu. Jeśli żadne z tych przeciwwskazań Cię nie dotyczy, już teraz znajdź najlepszy salon wykonujący lifting rzęs w Warszawie. 

Umów się na wizytę dzięki Moment.pl 

Wejdź na naszą stronę internetową i wybierz odpowiednią usługę. W naszej wyszukiwarce możesz filtrować najlepsze oferty, dostosowywać je pod względem najlepszej lokalizacji, ceny czy zakresu usług. Oprócz tego klientki salonów, które już skorzystały z usług salonów, pozostawiają na naszej stronie realne opinie. Dzięki nim dowiesz się, które kosmetyczki darzone są największym zaufaniem. 

Zarejestruj się na zabieg liftingu rzęs w Warszawie w prosty i wygodny sposób za pośrednictwem naszej strony, albo aplikacji mobilnej Moment.pl. Zachwycaj jeszcze piękniejszym spojrzeniem.