Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Stargard

Płatności online
Kreatywna Kosmetologia  - zarezerwuj wizytę

Kreatywna Kosmetologia

Rzęsy

Zwycięzców 1b/ 1, 73-110 Stargard
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Kreatywna kosmetologia powstała z pasji do kosmetologii. Chęć kreowania nowej jakosci usług i radość dzielenia się z pacjentem zdobytym przez lata doświadczeniem stała sie początkiem miejsca, w którym mam nadzieję, Każdy kto do niego trafi otrzyma usługę na najwyższym poziomie. Serdecznie z

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Piękności Isabell - zarezerwuj wizytę

Salon Piękności Isabell

Kosmetyczka

ul. Staszica 9-15, 73-110 Stargard
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Rewelacyjna regeneracja skóry, ale też fachowa porada, jak dbać na co dzień o skórę. Pani Kamilo- bardzo DZIĘKUJĘ i POLECAM wizytę każdemu, kto ma problemową skórę

Płatności online
Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Magdalena Ludwicka - zarezerwuj wizytę

Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Magdalena Ludwicka

Inne

Pogodna3, 73-110 Stargard
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Bardzo miły i profesjonalny serwis Zawsze jestem zadowolona z rezultatu . Podoba mi się fakt ze pani doktor pogłębia swoją umiejetność uczestnicząc w kursach które obserwuje na FB . Polecam

Salony bez rezerwacji online

Ponętne i zmysłowe spojrzenie można osiągnąć wyłącznie za pomocą długich i ciemnych rzęs. Dbając o ich kondycję, można je delikatnie wzmocnić, ale nigdy znacząco wydłużyć czy pogrubić. Na taki efekt wpływa wiele czynników, ale najskuteczniejsze są oczywiście zabiegi w salonach kosmetycznych. Takim przykładem jest lifting rzęs w Stargardzie, który cieszy się coraz większą popularnością. 

Jak wygląda lifting rzęs?

Zabieg polega na modelowaniu kształtu rzęs za pomocą specjalnych preparatów kosmetycznych., które wpływają na ich strukturę. Pod koniec zabiegu włoski nawilżane są keratynową odżywką, która gwarantuje spektakularny efekt, czyli pięknie podkręcone rzęsy. Dodatkową zaletą zabiegu jest ich głębokie odżywienie. Efekty widoczne są przez kilka tygodni. Szacuje się, że nawet przez cały cykl życia włosków, czyli od 4 do 7 tygodni. Po zakończonym zabiegu można normalnie tuszować rzęsy.

Ile trwa lifting rzęs w Stargardzie?

Zabieg wykonywany przez profesjonalną stylistkę trwa od 45 do 60 minut. Jest całkowicie bezbolesny, a optymalny czas pozwala się zrelaksować i odprężyć w wygodnej pozycji.

Wskazania do liftingu rzęs

Zabieg dedykowany jest paniom w każdym wieku, które pragną uzyskać efekt naturalnie podkręconych rzęs. Najbardziej widoczne efekty można obserwować u kobiet, które posiadają proste i długie włoski. Możliwe jest również wykonanie liftingu u kobiet z przedłużanymi rzęsami. 

Przeciwwskazania do liftingu rzęs

Podstawowym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest zaćma, jaskra, zapalenie spojówek, zespół suchego oka, nadmierne łzawienie, infekcje oczy, klaustrofobia, choroby na tle alergicznym, a także tendencje do wypadania rzęs.

Pielęgnacja po liftingu rzęs

Aby utrzymać efekty zabiegu jak najdłużej, wskazana jest odpowiednia pielęgnacja rzęs. W okresie do dwóch dni od jego zakończenia należy unikać kontaktu z wodą, pocierania oczu, tuszowania rzęs, a także używania tłustych kremów. Niewskazane jest również korzystanie z sauny czy solarium.

Gdzie warto umówić się na lifting rzęs w Stargardzie Szczecińskim?

Umawiając się w Stargardzie na lifting rzęs, warto wziąć pod uwagę opinie innych klientów. Cennym ich źródłem jest portal moment.pl, który gromadzi ofertę wielu salonów kosmetycznych. Oprócz komentarzy klientów dostępne są tam również aktualne ceny usług. Innowacyjną możliwością jest opcja umawiania wizyt online w dogodnym dla siebie terminie, zaznaczonym w portalu jako wolny.