Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Rzeszów

Płatności online
Bezpieczny salon
Maciechowska Nails Academy - zarezerwuj wizytę

Maciechowska Nails Academy

Rzęsy

Targowa 10, 35-064 Rzeszów
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo profesjonalne podejście, świetne wykonanie, a przy tym miła i rodzinna atmosfera. Polecam świetne i wesołe dziewczyny ze salonu Maciechowska Nails Academy na Targowej 10!

Lifting rzęs w Rzeszowie - jak znaleźć salon?

Spojrzenie każdej kobiety jest nieodłącznym elementem, budzącym zainteresowanie płci przeciwnej. Oczy, nazywane są zwierciadłem duszy, a ich oprawa czyli rzęsy, często nie pozwalają na podkreślenie spojrzenia tak, jakby się tego chciało. Niestety rzęsy bywają proste, sztywne, nie chcą chcą się podkręcać i mają jasny kolor. Taka oprawa oka z pewnością nie przyciągnie uwagi nawet, mimo użycia rozbudowanego makijażu oka przy pomocy cieni. Jeśli jesteś niezadowolona ze swoich rzęs i pragniesz przyciągać spojrzenie nawet wtedy, gdy nie masz na sobie makijażu dobrym rozwiązaniem będzie wykonanie liftingu rzęs w Rzeszowie. Jest to zabieg, który sprawi, że Twoje oko będzie wydawać się szerzej otwarte, a ciemne rzęsy podkreślą urodę i wzbudzą zainteresowanie innych. Korzystając z serwisu Moment.pl możesz łatwo znaleźć salon w Rzeszowie, który zajmuje się wykonywaniem tego zabiegu. Serwis posiada bazę salonów kosmetycznych wraz z zakresem usług i ich cenami, co pozwoli znaleźć taki, który odpowiada Twoim możliwościom finansowym. Dodatkowo możesz zweryfikować czy dane studio spełni Twoje oczekiwania, czytając opinie innych użytkowników, którzy odwiedzili już dane studio i wystawili mu ocenę. Jeśli szukasz salonu zajmującego się liftingiem rzęs w Rzeszowie to tu znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Na czym polega lifting rzęs?

Lifting rzęs jest to zabieg, który wydłuża, podnosi, zagęszcza i podkręca rzęsy. Proces wykonywania liftingu nie jest skomplikowany, a rezultaty, które można dzięki niemu osiągnąć są olśniewające. Rzęsy wyglądają na grube, długie, podkręcone i ciemne, jednocześnie zachowując efekt naturalności. Większość salonów kosmetycznych oferuje wykonanie liftingu z uwagi na prostotę przebiegu zabiegu.

Na początku wykonywania liftingu rzęsy zostają pokryte specjalnym preparatom, dzięki któremu można nadać im kształt. Następnie na górną powiekę nakłada się wałeczek wykonany z silikonu, który podtrzymuje nawinięte na niego rzęsy. Ważne jest, aby wałek nakleić dokładnie nad linią rzęs, nie zostawiając przestrzeni miedzy rzęsami, a wałkiem. Dzięki takiej precyzji rzęsy będą wyciągnięte już od samej nasady. Na tak przygotowane rzęsy nanosi się specjalny preparat, którego zadaniem jest utrwalenie kształtu rzęs. Po odczekaniu odpowiedniego czasu, silikonowy wałek jest zdejmowany, a rzęsy nawilżone.

Lifting rzęs w porównaniu do innych metod zagęszczania rzęs ma wiele zalet, przede wszystkim tych prozdrowotnych. Głównym atutem jest fakt, że lifting pełni rolę formowania kształtu rzęs, bez ich niszczenia. Delikatnie podkręca i podnosi włoski. Lifting należy do łatwo dostępnych usług i wykonywany jest nawet w małych miastach lub niewielkich gabinetach  kosmetycznych. Kolejną cechą,  która wyróżnia lifting pozytywnie na tle innych rodzajów zwiększania objętości rzęs jest przede wszystkim naturalny efekt. Przy przedłużaniu rzęs z zastosowaniem sztucznych kępek lub nawet pojedynczych rzęs, często można uzyskać przerysowany, sztywny efekt, który nie odpowiada każdemu.

Jak długo utrzymuje się efekt liftingu rzęs?

Efekt pogrubionych, podkręconych rzęs utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. Aby uzyskać trwały efekt, lifting powinno się powtarzać co około 3 tygodnie. Należy pamiętać, że lifting daje naturalny efekt, zatem Ci, którzy oczekują spektakularnego, filmowego efektu mogą być niezadowoleni. Jeśli pragniesz mieć długie rzęsy z ogromną objętością lepszym rozwiązaniem będzie przedłużanie rzęs metodą objętościową, jednak ta obciąża naturalne rzęsy, o które później trzeba dbać ze szczególną troską.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu liftingu rzęs?

Lifting rzęs nie jest zalecany jeżeli borykasz się z takimi problemami jak: alergia na preparaty używane podczas zabiegu, infekcje oczu, jaskra, nadmierne wypadanie rzęs, zaćma, zespół suchego oka.

Jeżeli chcesz uzyskać uwodzicielski, naturalny wygląd delikatnego podkręcenia i uniesienia rzęs, znajdź swój idealny salon z Rzeszowa oferujący lifting rzęs, korzystając z portalu Moment.pl!

Umów się na lifting rzęs w Rzeszowie online szybciej, niż kiedykolwiek

Portal Moment.pl pozwala na umówienie się na wizytę przez internet zaledwie przy pomocy kilku kliknięć! Nie ma konieczności wychodzenia z domu czy dzwonienia do kosmetyczki, aby zapisać się na termin. Serwis ma w swoim zbiorze kosmetyczki z Rzeszowa, które wykonają Twój lifting rzęs. Umów się na zabieg i ciesz się pięknym spojrzeniem!