Lifting rzęs Poznań Jeżyce

Salony z podobnych kategorii

Salon Urody i Modelowania Sylwetki Babski Looksus Poznań

Rzęsy

Sokoła 13, 60-644 Poznań
4.9
48 opinii

Pełen profesjonalizm pani Karoliny, która tłumaczyła każdy kolejny etap i poinformowała jak w najbliższych dniach może zachowywać się skóra w miejscu zabiegu. Zabieg przyjemny, a do tego podgrzewany fotel dopełnił mojego relaksu 😊 gorąco polecam

Salony z tej samej miejscowości

Gabinet Ingenium

Depilacja

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań
5.0
4086 opinii

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zabiegów. Nie dość że zabiegi przeprowadzone profesjonalnie to jeszcze w bardzo miłej atmosferze. Pani Ania jest wesołą i uroczą osobą. Serdecznie polecam.

Salon Alchemik

Fryzjer

Wojskowa 4, 61-792 Poznań
5.0
1191 opinii

Wizyta w miłej bezpośredniej atmosferze. To co stworzył Piotr nie było do końca tym co pokazałam na zdjęciach ale czymś lepszym bo dostosowanym do specyfiki moich włosów. Wyraźna odmiana i profesjonalne strzyżenie. Pozdrowienia dla Piotra i salonu Alchemik :)

Salamandra Beauty Institute

Inne

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
5.0
1012 opinii

5,0 dal Pani Kasi. Co do Firmy to nacięłam się na odżywkę OPI, którą kupiłam. W dniu dzisiejszym zachwalając ją przed koleżanką sprawdziłyśmy inne produkty tej firmy..... i o mały włos nie spadłam z krzesła nie pomyślałabym, że można dać taką marże na kosmetyk , gdzie ceny podstawowych usług są niewiele wyższe niż gdzie indziej.... smutne

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań
5.0
664 opinie

U Łukasza byłam pierwszy raz i jestem bardo zadowolona z cięcia oraz poziomu obsługi. Bardzo duże wyczucie potrzeb klienta, porządny wywiad dotyczący oczekiwań, umiejętność słuchania i doradzenia co do funkcjonalności danego cięcia. Wbrew pozorom to niezbyt częste zjawisko. Będę wracać i polecać!

FRYZJERZY

Fryzjer

Ratajczaka 36/3b, 61-816 Poznań
5.0
61 opinii

Syntia to pierwsza fryzjerka, która dokładnie odzwierciedliła fryzurę, która od lat mi się marzyła a nie zawsze wychodziła gdy zabierali się za nią inni fryzjerzy. Mam ogromne zaufanie do jej pracy, cenię za profesjonalizm oraz talent. Salon z fajną atmosferą, muzyką i wystrojem high end. Szczerze polecam

GearUP! Symulator lotu B737

Inne

Kwiatowa 2, 61-881 Poznań
4.9
562 opinie

Będąc w trzy osoby podobało mi się to, ze każdy mógł polecieć w innych warunkach atmosferycznych, a sadze ze te trzy warianty to jeszcze nie wszystkie możliwości jakie mógł nam zaoferować instruktor. Super podejście do klienta i świetna energia od osób obsługujących symulator.

Studio Urody MadRic

Kosmetyczka

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
4.9
224 opinie

U Pani Eweliny byłam na regulacji i hennie brwi. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Pani Ewelina potrafi szczerze i profesjonalnie doradzić. Do Pani Eweliny chodzę także na manicure i hybrydy. Z tej usługi jestem również bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Lifting rzęs Poznań Jeżyce

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł