Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Olsztyn

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Kosmetyczne Orchidea - zarezerwuj wizytę

Studio Kosmetyczne Orchidea

Rzęsy

Plac Pułaskiego 8, 10-515 Olsztyn
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zawsze miła atmosfera i zadowalający efekt. Efekt po każdym zabiegu utrzymuje się długo, do 6 tygodni. Polecam p. Agnieszkę. Niedługo znów wrócę. 🙂

Płatności online
Bezpieczny salon
Lady Galaxy - zarezerwuj wizytę

Lady Galaxy

Rzęsy

Marii Curie-Skłodowskiej 12a, 10-110 Olsztyn
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo profesjonalne podejście, duża wiedza, dbałość o bezpieczeństwo i precyzja wykonania. Rzęsy zadbane, pięknie ułożone i odżywione. Na pewno wrócę. Dziękuję serdecznie i polecam :)

Aroma - zarezerwuj wizytę

Aroma

Rzęsy

plac Konstytucji 3 Maja 3, 10-589 Olsztyn
5.0

Dzisiaj był mój szósty zabieg modelowania ciała. Jak dla mnie mega odprężający, a po całym dniu siedzącej pracy, idealnie rozmasowujący ciało. Pani Patrycja jak zawsze uśmiechnięta i już dobrze wie, na czym chwilę dłużej się skupić. Zapomniałam dodać, że naprawdę widać poprawę skóry i co najważniejsze, centymetry znikają :) Polecam na 100%

Salony z podobnych kategorii

Jankowicz Beauty - zarezerwuj wizytę

Jankowicz Beauty

Rzęsy

Tarasa Szewczenki 7/20, 10-247 Olsztyn
4.98

Pierwszy raz skorzystałam osobiście z przedłużania rzęs w tym salonie. Dotychczas często kupowałam jako prezent komuś zabiegi u Jankowicz Beauty. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo precyzyjnie wykonana aplikacja. Bardzo sprawnie wykonanie. Polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
Olsztynianka Pracownia Urody - zarezerwuj wizytę

Olsztynianka Pracownia Urody

Rzęsy

Jana Janowicza 21, 10-900 Olsztyn
4.9
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kolejny raz za mną. Jak zwykle pełna profeska, miło spędzony czas. Zawsze jest co podziwiać po zabiegu i o czym pogadać 😃 same plusy. Polecam z czystym sumieniem 🌻

Płatności online
Bonita Wioleta Ullrich-Mikulska - zarezerwuj wizytę

Bonita Wioleta Ullrich-Mikulska

Rzęsy

Wrocławska 2a/2, 10-248 Olsztyn
4.99
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Wizytę jak zwykle oceniam najwyższą notą wspaniały zabieg wykonany profesjonalnie przez fantastyczną Panią Ewunię . Wyjatkowy zabieg , wspaniała atmosfera cudowna kadra i na dodatek widoczne super efekty 😄👍💪 uwielbiam i oczywiście polecam 😄😄😄

Lifting rzęs w Olsztynie, inaczej trwała, to zabieg całkowicie naturalny, który powoduje poprawę kondycji i wyglądu rzęs. Kierowany jest do niemal każdej grupy kobiet, ale decydują się na niego panie, które oczekują delikatnego podkreślenia bez efektu przerysowania.

Kto powinien zdecydować się na lifting rzęs w Olsztynie?

Zabieg dedykowany jest osobom, które dążą do odświeżenia spojrzenia, ale bez ingerencji w strukturę rzęs. To zabieg dedykowany paniom, które podczas wykonywania objętościowych metod przedłużania, odczuwają dyskomfort i nadwrażliwość. Lifting sprawdza się też wśród pań, które po przedłużaniu czuły ciężkość rzęs, dlatego poszukują rozwiązania podkreślającego oprawę oczu, ale bez ich obciążania. Zabieg nie jest jednak odpowiedni dla osób, które oczekują długotrwałego efektu. Podkręcenie i wzmocnienie rzęs utrzymuje się bowiem przez 4 tygodnie. Po wykonaniu liftingu można rzęsy tuszować. Wśród podstawowych przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienia się: jęczmień, choroby oczu, zapalenie spojówek lub infekcje.

Jak dbać o rzęsy po liftingu?

Po wykonanym zabiegu należy zadbać o codzienną ich pielęgnację. Przez pierwszą dobę należy bezwzględnie unikać kontaktu z kosmetykami, wodą oraz parą wodną itp. Niewskazane jest również nakładanie tuszu, który mógłby zniwelować osiągnięte efekty. Stylistki przestrzegają przed pocieraniem oczu oraz dotykaniem rzęs. Podczas pierwszej nocy po zabiegu należy spać na plecach i nie wolno korzystać z opaski na oczy. Po upływie 48 godzin można zacząć stosować zwykłą rutynę pielęgnacyjną. Oznacza to, że każdego wieczora należy wykonywać dokładny demakijaż oczu, a później nawilżać rzęsy (np. olejkiem rycynowym) oraz dokładnie rozczesywać, używając do tego celu specjalnej szczoteczki. Warto również zrobić przerwę od makijażu, szczególnie używania zalotki. Przerwa powinna trwać minimum tydzień.

Gdzie warto umówić się na lifting rzęs w Olsztynie?

Profesjonalnie wykonany lifting rzęs w Olsztynie jest bezpieczny dla skóry. Aby wybrać odpowiedni salon kosmetyczny wykonujący tego typu zabiegi, warto korzystać z zaufanych źródeł. Takim miejscem jest portal moment.pl, który gromadzi ofertę usług kosmetycznych i nie tylko. Poszczególne usługi podzielone są na kategorie i miasta, a można je wyszukać za pomocą filtrów. Dodatkowym atutem portalu jest możliwość umawiania wizyt przez internet. Można również sprawdzić opinie klientów, a także aktualny cennik, by umówić się w Olsztynie na lifting rzęs.