Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Lublin

Płatności online
Bezpieczny salon
Jasmine - zarezerwuj wizytę

Jasmine

Rzęsy

Nałęczowska 18, 20-701 Lublin
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Ola od razu zrozumiała jakie są moje oczekiwania, profesjonalnie zaproponowała rozwiązanie, bardzo delikatna przy pracy, zdecydowanie jestem zadowolona z efektu

Płatności online
Bezpieczny salon
DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia - zarezerwuj wizytę

DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Rzęsy

Ziemska 86, 21-002 Marysin Lublin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Szczerze polecam zabiegi u Pani Sylwii, która posiada ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii oraz umiejetność rozmawiania z klientem. Usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dużym plusem jest parking dla klientów salonu :)

Salony z podobnych kategorii

Lifting rzęs w Lublinie to zabieg, który polega na podniesieniu i podkręceniu rzęs. Jego przebieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi zadowalające efekty. Jego głównym zadaniem jest podkręcenie i wydłużenie rzęs, a także uniesienie ich u nasady. Daje bardzo naturalny efekt, który utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

Lifting rzęs w Lublinie - krok po kroku

Pierwszym etapem wykonywania zabiegu jest dokładny demakijaż. Następnie kosmetyczka nakłada specjalny preparat, który pozwala modyfikować kształt rzęs. Później aplikuje na górną powiekę specjalny wałeczek, który służy do nakręcania rzęs. Przedostatnim etapem jest utrwalenie kształtu, a następnie nawilżenie rzęs. 

Lifting rzęs - efekty

Efekty zabiegu utrzymują się od 4 do 6 tygodni, dlatego zabieg warto powtarzać co 3 tygodnie. Efekty zabiegu są bardzo naturalne, dlatego nie zaspokajają potrzeb osób, które poszukują efektu wow. W tym celu lepiej wybrać metody objętościowe albo przedłużanie rzęs. Dzięki liftingowi rzęsy stają się odżywione, delikatnie podkręcone i uniesione od nasady.

Lifting rzęs - zalety

Wybierając się w Lublinie na lifting rzęs, należy liczyć się z wieloma zaletami zabiegu. Przede wszystkim nie niszczy naturalnych rzęs. W zamian gwarantuje ich uniesienie i delikatnie podkręcenie. Niewątpliwym atutem jest również powszechny dostęp usługi w salonach, a także atrakcyjna cena.

Jak pielęgnować rzęsy po liftingu?

Pielęgnacja po liftingu powinna przebiegać standardowo- tak samo jak przed zabiegiem. Należy wykonywać dokładny demakijaż, nawilżać oraz rozczesywać rzęsy. Nie ma przeciwwskazań związanych z basenem czy korzystaniem z sauny. Jeśli szukasz sposobu na delikatne podkreślenie rzęs i nadanie im seksownego wyglądu, to lifting jest tego doskonałym przykładem. Będą wyraziste, ale wciąż naturalne. Po wykonaniu zabiegu można zrezygnować z tuszu albo wybrać maskarę, delikatnie podkreślającą uzyskany efekt.

Gdzie warto umówić się na lifting rzęs w Lublinie?

Wybór salonu kosmetycznego powinien być podyktowany przemyślaną decyzją, najlepiej na podstawie zgromadzonych o nim opinii. Dobrym ich źródłem są znajomi, ale czasami nie jest to możliwe. W takich sytuacjach warto skorzystać ze strony internetowej moment.pl, która gromadzi ofertę salonów kosmetycznych, również wykonujących stylizację rzęs. Na stronie można sprawdzić dokładną ofertę, ale też cennik oraz opinie wystawione przez klientów korzystających z zabiegów.