Lifting rzęs Łódź Śródmieście

297 wyników

NOWBROW Galeria

Rzęsy

Piłsudskiego 15/23, 90-001 Łódź
4.9
890 opinii

Wizytę oceniam na plus. Poza wspaniałym efektem liftingu rzęs, nie należy pominąć uprzejmej i przesympatycznej obsługi. Pani Ola odpowiedziała na wszystkie pytania, a jej towarzystwo bardzo umiliło przebieg zabiegu. Polecam każdemu, kto ma proste rzęsy! A osobiście do pani Oli wrócę na pewno! Przeurocza osoba.

Salony z podobnych kategorii

DANA Stylizacja Paznokci i Rzęs & BEATY KRIS makijaż permanentny

Rzęsy

Pomorska 18, 91-421 Łódź
5.0
3 opinie

https://www.facebook.com/danapazurki/ DANA Stylizacja Paznokci i Rzęs to profesjonalny salon, w którym zadbasz o piękny manicure i oprawę oka. Każda kobieta wie, że najlepszą wizytówką są zadbane dłonie. Dlatego też stylizacja paznokci ma tak wielkie znaczenie dla efektownego wyglądu.

Salon urody Allure

Rzęsy

Dowborczyków 22, 90-019 Łódź
0.0
Brak opinii

Kim jesteśmy? Salon Urody Allure to wyjątkowe miejsce, w którym dbamy o to, aby Państwa piękno zostało wyeksponowane. Naszym celem jest to, aby nasze klientki poczuły się kobieco. Walczymy o to by nasze klientki pozbyły się swoich problemów skórnych i odnalazły swoje piękno. Pracownicy

Salony z tej samej miejscowości

Laser DeLux / Łódź

Medycyna estetyczna

Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź
5.0
1345 opinii

Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta. Pani Paulina przekazała mi wszystkie potrzebne informacje, odpowiedziała na nurtujące mnie pytania i wątpliwości. Czułam się bardzo komfortowo i swobodnie. Teraz z niecierpliwością czekam na umówioną wizytę.

Krystian Wojewoda

Fryzjer

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 19, 90-349 Łódź
5.0
922 opinie

co więcej można napisać o salonie który od lat trzyma najwyższy poziom świadczonych usług, w którym jest zajebista atmosfera oraz super podejście do klienta, należy mieć tylko nadzieję że inne salony ucząc się od KW choć trochę zbliżą się to tego poziomu !

Lifting rzęs Łódź Śródmieście 297 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł