Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Gdynia

Hevena Beauty - zarezerwuj wizytę

Hevena Beauty

Rzęsy

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
4.95
Sprzedaż bonów

Zabieg super,pełny relaks i wspaniała PANI ANIA. Wielki żal że pani odchodzi. Hevena Beauty straci doskonałą fizjoterapełtkę i profesjonalistkę . Może są jeszcze szanse aby to odwrócić. Szefowo proszę się zastanowić to naprawdę wielkiej klasy pracownik a piszę te słowa bo pracuję w służbie zdrowia i wiem kto i co jest wart.

Perfection Świat Urody - zarezerwuj wizytę

Perfection Świat Urody

Rzęsy

Ujejskiego, 5, 81-405 Gdynia
4.96
Bezpieczny salon

Doskonale i dokładnie zrobiony manicure. Przyjemna atmosfera i zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa i sterylności. Polecam, wracam z przyjemnością do Pani Natalii. Pełen profesjonalizm!

Każda kobieta pragnie wyglądać atrakcyjnie. Jedną ze składowych dobrej prezencji jest oprawa oczu, szczególnie rzęsy. Stąd rosnąca popularność różnego rodzaju zabiegów, które nie tylko poprawiają ich kondycję, ale przede wszystkim upiększają. Jednym z nich jest lifting rzęs.

Czym jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg w Gdyni, który wydłuża, podnosi, zagęszcza i podkręca rzęsy. Jego przebieg nie jest skomplikowany, ale przynosi naprawdę zadowalające efekty. Dzięki niemu rzęsy są zachwycające, a przy tym bardzo naturalne. Efekty utrzymują się nawet przez kilka tygodni.

Na czym polega lifting rzęs w Gdyni?

Lifting rzęs w Gdyni należy do bardzo prostych zabiegów. Pierwszym etapem jest przygotowanie okolicy oczu, dlatego wykonuje się dokładny demakijaż. Następnie aplikuje się na rzęsy preparat, który pozwala nadać im oczekiwany kształt. W dalszym etapie nakłada się na górną powiekę specjalny wałeczek silikonowy, który przytrzymuje nakręcone na niego włoski. Kolejnym etapem jest aplikacja preparatu utrwalającego, a następnie nawilżającego. 

Dlaczego warto umówić się w Gdyni na lifting rzęs?

Lifting rzęs ma bardzo wiele zalet, biorąc pod uwagę pozostałe zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Podstawowym atutem jest wzmocnienie i odżywienie rzęs bez uszkodzeń. Kolejną zaletą jest szeroka dostępność i przystępne ceny. Dzięki temu może sobie na niego pozwolić niemal każda kobieta. W przeciwieństwie do przedłużania daje naturalny efekt bez wrażenia sztuczności. Jest bezbolesny i nie trwa długo. 

Czy lifting rzęs jest w pełni bezpieczny?

Lifting rzęs jest nie tylko bezpieczny, ale również całkowicie bezbolesny. Z tego powodu decyduje się na niego coraz więcej klientek. Kluczem do sukcesu są umiejętności osoby, która wykonuje zabieg. Odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że nie ma szans na żadne efekty niepożądane. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że niedbała aplikacja preparatów kosmetycznych może powodować delikatne podrażnienia.

Gdzie warto umówić się na lifting rzęs w Gdyni?

Gdynia jest miastem, gdzie dostępność salonów kosmetycznych jest duża. Wybierając właściwy dla siebie, warto skorzystać z oferty aplikacji i strony internetowej moment.pl. Znajdziesz tam miejsca zapewniające lifting rzęs w Gdyni blisko Ciebie. Wystarczy, że zaznaczysz interesujące Cię filtry. Ponadto sprawdzisz, ile zapłacisz za usługę, a nawet przekonasz się, jak salon został oceniony przez innych klientów. Wszystko bez wychodzenia z domu.