Lifting rzęs Dzierżoniów

Salon Urody Raj

Salon Urody Raj

Rzęsy

ul. Ząbkowicka 17, 58-200 Dzierżoniów
5.0

Bardzo serdecznie polecam wizytę w salonie. Zabieg laminowania rzęs przeprowadzony przez Panią Aleksandrę całkowicie bezbolesny, nic nie szczypało nic nie piekło. Efekt rewelacyjny :) Do tego przemiła atmosfera w salonie. Z pewnością powrócę jeszcze nie raz. Pozdrawiam :)

Salony z tej samej miejscowości

DZIERŻONIÓW Salony fryzjerskie MICHAŁ MROSZCZAK Beauty&SPA

DZIERŻONIÓW Salony fryzjerskie MICHAŁ MROSZCZAK Beauty&SPA

Fryzjer

osiedle Różane 11L, 58-200 Dzierżoniów

Kolejna wizyta i kolejna porcja olbrzymiej satysfakcji. Obsługa na najwyższym poziomie. Łukasz słucha co się do niego mówi, potrafi sprostać oczekiwaniom klienta. I bardzo dziękuję za zaproponowanie sauny dla włosów - genialny zabieg!

Strefa Kobiet

Strefa Kobiet

Depilacja

Rolna 2C, 58-200 Dzierżoniów

Pani Kamila bardzo profesjonalnie dobrała i wykonała stylizację rzęs. Miło zaskoczyła mnie ogromna wiedza w temacie stylizacji okolic oka. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Atmosfera w salonie wręcz relaksacyjna. Każda z Pań podchodzi do klienta w bardzo indywidualny i ciepły sposób.

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI

Kosmetyczka

osiedle Różane 42D, 58-200 Dzierżoniów

Bardzo przyjemna atmosfera, fachowe doradztwo, przemiła obsługa. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, jak i z tego, że uzyskałam dużo rad na temat pielęgnacji skóry jak i wyjaśnienie różnych innych zabiegów, z których w przyszłości na pewno skorzystam.

Salony bez rezerwacji online

FANTASMAGORIA Aleksandra Gieraszek

FANTASMAGORIA Aleksandra Gieraszek

Rzęsy

Rynek 54/8, 58-200 Dzierżoniów
5.0
niezweryfikowany

Stylizacja paznokci oraz makijaż to moja pasja. Jestem na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi z tego zakresu. Stale uczestniczę w różnego rodzaju pokazach i warsztatach z zakresu stylizacji paznokci. Znajdziesz u mnie zdobienia niecodzienne wykonane różnymi technikami malarskimi, np. farbki i

Lifting rzęs Dzierżoniów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł