Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Częstochowa

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
SENSIVA - zarezerwuj wizytę

SENSIVA

Rzęsy

Wolna 32, 42-215 Częstochowa
5.0
Bezpieczny salon

Do Agnieszki chodzę już kilka lat i nie wyobrażam sobie zmiany kosmetyczki! Rzęsy zawsze pięknie uzupełnione, długo się trzymają, a sama wizyta przebiega sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo polecam! :)

Salony z tej samej miejscowości

Lifting rzęs to zabieg kosmetyczny, który każdego roku zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Celem zabiegu jest podkręcenie oraz wydłużenie rzęs, dzięki czemu stają się lepiej wyeksponowane. Dedykowany jest szczególnie posiadaczkom przerzedzonych i krótkich rzęs, ale wykonywany jest również na długich i gęstych. Pozwala nadać rzęsom lekkość i świeży wygląd, dzięki czemu spojrzenie nabiera głębi i zmysłowego charakteru. Drugim etapem zabiegu może być laminowanie.

Na czym polega lifting rzęs w Częstochowie?

Lifting rzęs w Częstochowie to szereg działań, które należy wykonywać w określonej kolejności. Precyzyjne wykonywanie zadań, używanie dobrej jakości preparatów oraz duże doświadczenie kosmetyczki z pewnością pozwolą osiągnąć zachwycające efekty. Zabieg przebiega według następujących etapów:

- dokładny demakijaż oczu,

- nałożenie na rzęsy specjalnej substancji, która powoduje zmianę położenia związków cysteinowych. Odpowiadają one za naturalny kształt rzęs oraz ich ułożenie,

- nałożenie na górną powiekę formy w kształcie wałeczka. Jego zadaniem jest podtrzymanie włosków w czasie podkręcania. Średnica wałka decyduje o efekcie końcowym zabiegu. Foremka pokryta jest dodatkowo klejem,

- przyklejenie rzęs do formy i pokrycie ich specjalnym preparatem, który pozwala na podkręcenie rzęs zgodnie z kształtem powierzchni foremki.

- nawilżenie rzęs specjalnym serum,

- odklejenie rzęs od foremki.

Uzupełnieniem zabiegu może być wykonanie henny rzęs, czyli zafarbowanie ich naturalnym barwnikiem.

Gdzie warto umówić się na lifting rzęs w Częstochowie?

Wybierając salon kosmetyczny, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest opinia klientów, która świadczy o jakości wykonywanych tam usług. Dzięki portalowi moment.pl możesz sprawdzić, co sądzą o konkretnym miejscu klienci, a także, jak oceniają wykonywane tam usługi. Ponadto istnieje możliwość wygodnego zamawiania wizyty przez internet.

Czym kierować się, umawiając się w Częstochowie na lifting rzęs?

O jakości oferowanych usług świadczą przede wszystkim kwalifikacje kosmetyczek, dlatego warto sprawdzić, jakie ukończyły kursy i gdzie zdobywały doświadczenie zawodowe. Duże znaczenie ma także jakość używanych produktów i akcesoriów, a także podejście do klienta- komunikacja, odpowiadanie na pytania, obsługa. Wszystkie te elementy składają się na renomę salonu, dlatego warto wziąć je pod uwagę decydując się na konkretny zabieg, a przede wszystkim salon kosmetyczny.