Przejdź do głównej zawartości

Lifting rzęs Bielsko-Biała

Bezpieczny salon
TESORO Kosmetologia i Medycyna Estetyczna - zarezerwuj wizytę

TESORO Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Rzęsy

Plac Wolności 5, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Bezpieczny salon

Gorąco polecam. Jak zawsze pełen profesjonalizm w doborze zabiegu do problemów skóry. Marta jak zawsze tłumaczy spokojnie nie tylko jak wyglada zabieg i jakie bedą efekty, ale przede wszystkim jak pielęgnować cerę w domu, co wolno a czego należy unikać po zabiegu. Gorąco polecam

Salony z podobnych kategorii

Czasami drobne elementy potrafią znacząco podkreślić urodę i tym samym przykuć uwagę innych. Niewątpliwie taką rolę pełnią rzęsy. Doskonale podkreślają oprawę oczu, dodają zmysłowości i kobiecości. Każdy słyszał przecież o zalotnym spojrzeniu, które można osiągnąć poprzez filmowe trzepotanie rzęsami. Jeśli szukasz sposobu, by delikatnie podkreślić ich kolor i kształt, to idealnym rozwiązaniem jest lifting rzęs w Bielsku.

Na czym polega lifting rzęs?

To jeden z nowszych zabiegów w świecie kosmetycznym, który polega na modelowaniu rzęs. Poprzez nakładanie specjalnych środków kosmetycznych stylistka zmienia ich strukturę. Jednym ze stosowanych preparatów jest keratynowa odżywka. Lifting pozwala podkręcić i odżywić rzęsy.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Rzęsy podczas liftingu zostają podkręcone u nasady. Spektakularny, ale jednocześnie bardzo naturalny efekt utrzymuje się około miesiąca, maksymalnie do 7 tygodni. Z biegiem czasu aplikowany pigment traci swój kolor, dlatego warto wykonywać kontynuację zabiegu. Utrata pigmentu nie wpływa jednak w żaden sposób na urodę, wypłukiwanie barwnika nie pozostawia śladów na skórze.

Kto powinien skorzystać z liftingu rzęs?

Lifting rzęs w Bielsku dedykowany jest do różnej grupy odbiorców. W zależności jednak od długości i grubości naturalnych rzęs można osiągnąć różne efekty. Odżywienie i podkręcenie rzęs jest lepiej widoczne u pań, które mają naturalnie dłuższe i ciemniejsze rzęsy. Warto jednak podkreślić, że z zabiegu mogą także korzystać panie, które wcześniej poddały się zabiegowi przedłużania rzęs.

Jak pielęgnować rzęsy po liftingu?

Wszystkie stylistki są zgodne, że właściwa pielęgnacja rzęs może przedłużyć efekty zabiegu. W związku z tym kluczowe jest przestrzeganie kilku prostych zasad. Przede wszystkim należy unikać sytuacji, gdy włosy mogłyby mieć kontakt z wilgocią. Niewskazane jest korzystanie z solarium, mechaniczne pocieranie oczu, a także używanie kremu pod oczy. Wszystkich tych działań należy unikać do dwóch dni po zabiegu. Potem można powrócić do standardowych rutyn.

Gdzie warto umówić się na lifting rzęs w Bielsko Białej?

Większe miasta oferują bogaty wybór różnych usług. Trudno czasem zdecydować, co wybrać. Pomocny okazuje się portal moment.pl, który gromadzi ofertę salonów kosmetycznych z Bielska Białej. Aby umówić się w Bielsku na lifting rzęs, wystarczy zaznaczyć usługę, miasto oraz sprawdzić opinie klientów. Na koniec można zarezerwować termin przez internet.