Rzęsy Kraków

DIVA'S ROOM

DIVA'S ROOM

Rzęsy

Grzegórzecka 43, 31-532 Kraków

Pani Tetiana jest totalną perfekcjonistką! Jestem dość wybredną klientką, bo sama zajmowałam się paznokciami. Zawsze poszukuję stylistki, która IDEALNIE opracowuje skórki i Pani Tetiana spełnia całkowicie moje oczekiwania! :) Uważam, że my Polki powinnyśmy uczyć się precyzji w tym fachu od dziewczyn pochodzenia ukraińskiego. Są NAJLEPSZE!

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Rzęsy

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Po pierwsze, zabieg wykonany profesjonalnie, przyjemnie, sprawnie, a efekt naprawdę zniewalający :) Rzęsy przepięknie podkręcone, niesamowicie podkreślające oko. Cudo! I tak jest po każdej wizycie. Po drugie, sama pani Ani i jej ciepłe, charyzmatyczne podejście do klienta sprawia, że każda klientka czuje się tu wyjątkowa. Aż chce się wracać.

Blue Nails&Beauty

Blue Nails&Beauty

Rzęsy

Karola Bunscha 14, 30-392 Kraków

Dałabym 10/5 ale nie można w tej apce :) Jestem zachwycona. Warto zaznaczyć że Pani była tak delikatna że udało mi się uciąć sobie solidną drzemkę podczas zabiegu :) Efekt przewyższa moje oczekiwania. Na pewno będę stałą klientką tej Pani. :)

Studio 3/3

Studio 3/3

Rzęsy

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków

Bardzo bezpiecznie się czułem będąc ścinanym przez Panią Kasie 😄 Pani Kasia zna się na rzeczy. W dodatku jest przemiła. Zapytałem o produkt do stylizacji, poleciła mi pewną gumę do włosów - nie miałem styczności z lepszą. Z całego serca ją polecam!

Salon MAGNETIC

Salon MAGNETIC

Rzęsy

Starowiślna 76, 31-035 Kraków

Jak zwykle wyszłam z Magnetica zadowolona :) Super atmosfera, podejście do Klientek bardzo serdeczne i osobiste. Paulina wie, co lubię i zawsze potrafi sprawić, że wyglądam jak milion dolarów (a na początku nieraz wyglądam na 50 centów ;)

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Rzęsy

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Profesjonalnie i dokładnie wykonana usługa w dodatku w miłej atmosferze, z zachowaniem najwyższych standardów higieny (narzędzia do wykonania usługi jednorazowe otwierane bezpośrednio przed zabiegiem) . Salon godny polecenia . Ja wrócę na pewno :)

Beauty Bar Lounge

Beauty Bar Lounge

Rzęsy

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków

Skorzystałam wyłącznie z usługi ściągnięcia rzęs, ale śmiało mogę powiedzieć, że poziom zabiegów jest na najwyższym poziomie. Pani Dorota to bardzo ciepła osoba, serdecznie polecam! Pobyt w tym salonie to relaks dla ciała i duszy ☺️

B.R.O.W.S brow bar

B.R.O.W.S brow bar

Rzęsy

Rakowicka 11, 31-511 Kraków

Pani Asia z niesamowitą precyzją wykonała zabieg, którego efekty są cudowne! Tak samo było przy regulacji brwi - idealny kształt, zero zaczerwienienia czy opuchlizny. Polecam z całego serca, zwłaszcza osobom z grubymi, trudnymi do ujarzmienia brwiami!

Rzęsy Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł