Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Kraków

Wygląd naszej twarzy to pierwsza rzecz, na jaką zwracają uwagę inni, kiedy nas widzą. Warto więc zadbać o swoje brwi oraz rzęsy w Krakowie, aby wyglądać zdrowo i promieniście. Skorzystaj z usług Moment.pl i znajdź idealną kosmetyczkę, która stanie na wysokości Twoich oczekiwań.

Doczepianie rzęs

Powszechnie sądzi się, iż oczy są zwierciadłem duszy. Nic nie doda im takiego charakteru oraz pogrubienia jak piękne i długie rzęsy. Dla wszystkich kobiet, których natura nie obdarzyła idealnymi rzęsami, doskonałym rozwiązaniem będą sztuczne. Zabieg ten można przeprowadzić w praktycznie każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym, jaki znajdziesz na Moment.pl. Efekt jest absolutnie powalający i gwarantujemy, że zaskoczy niejedną z pań. Ich nakładanie jest absolutnie bezpieczne, a kosmetyczka zagęszcza naturalne rzęski na zasadzie jedna sztuczna do jednej naturalnej, dwie sztuczne do jednej naturalnej itd. Co więcej, zabieg daje także doskonały efekt pogrubienia oraz zagęszczenia ich, a sztuczne rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.

Uzupełnianie rzęs

Istnieje kilka sposobów na przedłużanie, a tym samym zagęszczenie rzęs w Krakowie oraz w następstwie ich uzupełnienie.

  • Metoda Blink&Go – jest to technika pozwalająca w szybki sposób uzyskać bardzo efektowne rzęsy. Polega ona na doklejaniu rzęs przy pomocy bezzapachowego, specjalnego płynu. Rzęsy takie można nosić przez dwa tygodnie, a ich aplikacja trwa 30 minut.

  • Metoda 1:1 – jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Polega na doklejaniu jednej sztucznej rzęsy do jednej prawdziwej przy pomocy mini szczypiec oraz specjalistycznego kleju. Efekt utrzymuje się około 6 miesięcy przy regularnym uzupełnianiu rzęs.

  • Kępki rzęs – sztuczne rzęsy dokleja się w postaci kępek w kilku miejscach na całej linii rzęs lub okolicy zewnętrznego kącika. Rzęsy te można używać wielokrotnie. Przy odklejaniu należy jednak zachować wyjątkową ostrożność. Zabieg ten można wykonywać zarówno w domu, jak i w salonach kosmetycznych.

Rzęsy w Krakowie z Moment.pl

Jeśli jeszcze nie wiesz, który salon kosmetyczny w Krakowie specjalizujący się w rzęsach wybrać, trafiłaś idealnie! Z nami znajdziesz to, co Cię interesuje. Po wejściu na naszą stronę internetową Moment.pl lub ściągnięciu naszej aplikacji mobilnej będziesz mogła sortować wyniki do woli - wg cen, opinii, a także lokalizacji. Wybierz dzielnicę Krakowa, która Cię interesuje i poszerzaj wyniki wyszukiwania o kolejne dzielnice! Z naszą pomocą umówisz się także na wizytę bez wychodzenia z domu. Co więcej, wszystkie opinie widniejące na naszym portalu zamieszczają Klientki, które odbyły wizytę w danym salonie i skorzystały z jego usług. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!