Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Katowice

NOIR kosmetologia i medycyna estetyczna  - zarezerwuj wizytę

NOIR kosmetologia i medycyna estetyczna

Rzęsy

Opolska 4/2, 40-084 Katowice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam z całego serduszka. Jestem bardzo wdzięczna i bardzo dziękuję za uratowanie moich rzęs, które zostały bardzo zniszczone po zagęszczniu rzęs w innym salonie. Atmosfera bardzo przyjemna. Na pewno jeszcze wrócę do tego salonu.

Studio Impresja  - zarezerwuj wizytę

Studio Impresja

Rzęsy

Ul.Ułańska 9, 40-887 Katowice
4.99

I co? Jak tam po wizycie? - pytacie Czuję się zrelaksowana, zadbana, dopieszczona. Otrzymałam to czego właśnie potrzebowałam. Szukasz dobrej kosmetyczki... Ja już znalazłam. Polecam wszystkim, którzy oczekują sympatycznej atmosfery, profesjonalnej porady i rewelacyjnych zabiegów!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Philocaly Concept - zarezerwuj wizytę

Philocaly Concept

Rzęsy

Silesia City Center ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice
4.93

Philocaly Concept to wyjątkowe miejsce w Katowicach, które powstało z prawdziwej miłości do piękna. Nie bez powodu to właśnie oznacza nazwa naszego salonu, zaczerpnięta z języka greckiego („phílos” znaczy miłować, a „kállos” znaczy piękno). Tutaj piękno łączy się z pasją, doświadczeniem i n

Madame Lashes Studio Stylizacji Rzęs - zarezerwuj wizytę

Madame Lashes Studio Stylizacji Rzęs

Rzęsy

ul. Armii Krajowej 126, 40-762 Katowice
4.97

Edytka jest boska! A rzęsy, które robi.. CUDOWNE! Nigdy nie miałam tak pięknych rzęs, na prawdę - idealnie dobrane do oka (w końcu jest pięknie otwarte, a nie "opadające") i wyglądające naturalnie, mimo 3:1. Polecam z całego serca, lepiej nie znajdziecie <3

 Med-beauty Grażyna Walkowicz - zarezerwuj wizytę

Med-beauty Grażyna Walkowicz

Rzęsy

Bohaterów Monte Cassino 1, 40-231 Katowice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo polecam - profesjonalna obsługa personelu, ponadto Pani Doktor jest bardzo miła i dokładna - pierwsze efekty widać już wieczorem. Z pewnością będę często korzystać z usług kliniki.

Studio Fryzjerskie Maria  - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzjerskie Maria

Rzęsy

1 Maja 119, 40-235 Katowice
5.0
Bezpieczny salon

Salon godny polecenia. Profesjonalne podejście do klienta, życzliwa atmosfera. W salonie tym nie tylko widać pracę rąk ale też włożone serce. A zachwyt mojego syna ostatecznie potwierdził, że moja dzisiejsza fryzura to był strzał w dziesiątkę. Bardzo dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia:)