Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Gliwice

Centrum Urody Jess - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Jess

Rzęsy

Perkoza 12, 44-100 Gliwice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Usługa wykonana powyżej oczekiwań. Pani Agnieszka najpierw wysłuchała moich oczekiwań, a później eksperckim okiem doradziła jaką koloryzację zastosować. Dodatkowo zasugerowana ampułka idealnie odżywiała włosy. Koloryzacja oraz strzyżenie na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług. 😍

AH Beauty Group - zarezerwuj wizytę

AH Beauty Group

Rzęsy

Księdza Marcina Strzody 3, 44-100 Gliwice
4.99
Bezpieczny salon

Moja przygoda w tym gabinecie dopiero się zaczyna, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, dwie przemiłe Panie z fachową wiedzą i doświadczeniem, indywidualne podejście do problemu klientki, wyjaśnienie wątpliwości, nie ma się poczucia skrępowania w mówieniu o swoim problemie. Bardzo urokliwy i komfortowy gabinet. Polecam.

SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego - zarezerwuj wizytę

SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

Rzęsy

Młodych Patriotów 7, 44-122 Gliwice
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pierwszy raz byłam u Pani Basi, ale na pewno wrócę! Przemiła atmosfera, czułam się bardzo komfortowo, a pedicure został wykonany dokładnie i precyzyjnie. Jestem zadowolona i polecam innym kobietkom taką chwilę dla siebie! :)

Victoria Day Spa luxury - ul. Zwycięstwa 63/1 - zarezerwuj wizytę

Victoria Day Spa luxury - ul. Zwycięstwa 63/1

Rzęsy

Zwycięstwa 63/1, 44-100 Gliwice
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mam same pozytywne odczucia - idealnie wykonane przedłużanie rzęs, przed zabiegiem - szczegółowo przeprowadzony wywiad przez bardzo miłą panią kosmetyczkę, ładny, czysty lokal a na koniec - super niespodzianka z lutową promocją na przedłużanie rzęs. Serdecznie polecam wszystkim paniom!