Doczepianie rzęs Wrocław

684 wyniki

Royal Studio

Rzęsy

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
102 opinie

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Salony z podobnych kategorii

KASUN Twoje Centrum Piękna

Rzęsy

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4553 opinie

Pierwsze dwa dni po zabiegu nie mogłam sobie poradzić z rzęsami, były bardzo podkręcone, zahaczaly o powieki i nie dało się ich pomalować maskarą. Na trzeci dzień rzęsy się ułożyły i są super. Polecam. Fajny efekt.

ROYAL LASER

Rzęsy

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław
5.0
368 opinii

Każda wizyta w klinice jest czystą przyjemnością. Osoby tam pracujące, są zawsze uśmiechnięte, z cierpliwością odpowiadają na wszystkie pytani i wątpliwości. Sam zabieg według mnie jest prawie bezbolesny, a efekty są rewelacyjne. Pani Magda dba o komfort swoich klientów, ani przez moment nie czułam się skrępowana. Polecam w 100%. ;)

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Rzęsy

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
59 opinii

Ponownie bardzo profesjonalnie i miło, indywidualne dopasowanie do potrzeb. Pani Sylwia zawsze służy dobrą radą w doborze zabiegów a wykonanie jest bardzo dokładne. Bardzo polecam :)

Bellissima Atelier

Rzęsy

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
5.0
260 opinii

Zabieg bardzo przyjemny dla klientki, wykonany profesjonalnie,z wyczuciem,w bardzo miłej atmosferze. Twarz zaraz po zabiegu wygląda bardzo ładnie. Przez cały miesiąc nie ma z nią większych problemów. Polecam

Beauty Boutique

Rzęsy

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław
5.0
37 opinii

Ania 😍Mega to że trafiłam w jej ręce dosłownie to jak wygrać w totka PRL a profesja niesamowita wiedZa pasja 😍😘pokonuje 50km żeby zrobić pazurki ale Warto poleca i zawsze będę Ja wspierać jest Najlepsza

Doczepianie rzęs Wrocław 684 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł