Przejdź do głównej zawartości

Doczepianie rzęs Warszawa

MOs Beauty Academy - MO's - zarezerwuj wizytę

MOs Beauty Academy - MO's

Rzęsy

Al. Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Opuściłam salon z pięknymi rzęskami wykonanymi metodą objętościową :) Stylistka rzęs - Pani Justyna to prawdziwa profesjonalistka. Polecam ten salon! Bardzo szeroki zakres usług, bardzo przyjazna atmosfera i mają FOTOLUSTO!! :D Polecam ten salon!

O Mały Włos - zarezerwuj wizytę

O Mały Włos

Rzęsy

Sokratesa 2b, 01-909 Warszawa
4.97

Bardzo miła obsługa. Profesjonalna porada i fachowe wykonanie usługi... to opinia dla męskiej części klientów, natomiast panie nie znajdą lepszego miejsca do miłego spędzania czasu w bardzo komfortowych warunkach i podzielenia się swoimi troskami. Michał wysłucha, poradzi, a przy okazji zrobi swoją robotę, po której znikną największe troski ;-)

Długie i piękne rzęsy są bez wątpienia atutem każdej kobiety. Niestety nie każda została obdarzona bujnym ich wachlarzem. Jeszcze do niedawna jedyną deską ratunku było ich codzienne i mozolne tuszowanie albo podkręcanie na zalotkę, by zyskały chociaż odrobinę zmysłowości. Współczesne narzędzia i metody kosmetyczne dają więcej możliwości i stwarzają naprawdę zróżnicowaną ofertę przedłużania rzęs. Oferta jest na tyle różnorodna, że mogą z niej korzystać zarówno osoby o skłonnościach alergicznych, jak i kobiety z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. 

Doczepianie rzęs w Warszawie na specjalne okazje i na co dzień

Aby prezentować się zjawiskowo z okazji większych wyjść, warto założyć doczepiane rzęsy. Zabieg nie jest skomplikowany, więc właściwie można wykonać go samodzielnie. Najważniejsze jest to, by zachować precyzję i dokładność. Po powrocie z imprezy należy rzęsy zdjąć i schować w szczelnie zamkniętym pojemniku. Dzięki temu można ich używać wielokrotnie. Doczepiane rzęsy można też nosić na co dzień bez specjalnej okazji. Doczepiając kępkę rzęs syntetycznych, można cieszyć się ich wspaniałym wyglądem nawet przez tydzień, zapominając o podkreślaniu rzęs za pomocą tuszu.

Jak postępować po założeniu rzęs syntetycznych?

Bezpośrednio po ich założeniu należy powstrzymać się przed dotykaniem powiek oraz używaniem zalotki. Niewskazane jest przebywanie w wysokich temperaturach, a także pomieszczeniach wilgotnych. Nie należy również używać tłustych kremów i preparatów do demakijażu zawierających lipidy.

Jak długo utrzymują się sztuczne rzęsy?

Czas utrzymywania się sztucznych rzęs jest uzależniony od rodzaju, jaki wybieramy. Najbardziej popularne są rzęsy syntetyczne, które można dokleić na stałe. Zabieg należy jednak przeprowadzić w salonie kosmetycznym. Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczych rzęs do naturalnych włosków. Cała procedura może trwać nawet kilka godzin. Alternatywą jest zatem doklejanie tymczasowe kępek rzęs.

Gdzie w Warszawie warto doczepić rzęsy?

Wybór właściwego salonu kosmetycznego, często determinuje ostateczny efekt usługi. W związku z tym warto kierować się opiniami innych o konkretnym salonie. Aby doczepić rzęsy w Warszawie, warto skorzystać z portalu moment.pl, na którym znajdziesz wszystkie informacje. Lokalizację salonu, z uwzględnieniem dzielnicy, opinie klientów, a także cennik. Interesującą opcją jest również możliwość zamówienia wizyty online.