Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Dąbrowa Górnicza

PERLASH Patrycja Antolak - zarezerwuj wizytę

PERLASH Patrycja Antolak

Rzęsy

Topolowa 24, 41-303 Dąbrowa Górnicza
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

REWELACJA! Chodzę niezmiennie do Pati od kilku lat i naprawdę za każdym razem potrafi zaskoczyć stylizacją! Nie kładzie na łóżko i zaczyna kleić rzęsy tylko najpierw oceni, doradzi a dopiero później robi cuda na oczach! Profesjonalistka w każdym calu ❤️

ProSkin beauty place - zarezerwuj wizytę

ProSkin beauty place

Rzęsy

Braci Mieroszewskich 124A, 41-219 Sosnowiec
5.0
Bezpieczny salon

ProSkin beauty place powstało by zaspokoić potrzeby osób, dla których liczy się holistyczne podejście do pielęgnacji skóry. Specjalizuję się w terapii skór problematycznych oraz zabiegach anti-age. Jako kosmetolog nieustannie poszerzam swoją wiedzę śledząc nowinki w prasie branżowej, czytaj

Salony z tej samej miejscowości

Reha punkt - zarezerwuj wizytę

Reha punkt

Inne

Dębowa 91, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Bezpieczny salon

Pani Ania zajmuje się postawą mojej trójki dzieci. Jest bardzo profesjonalna. Ma świetne podejście do podopiecznych. Każde dziecię ma dobrany do siebie zestaw ćwiczeń korygujących konkretne wady postawy. Poprawę postawy widać już po kilku spotkaniach. Polecam gorąco :)

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Nie tylko. Przede wszystkim wpływają na pierwsze wrażenie, dlatego wiele kobiet dba o to, by ich rzęsy prezentowały się jak najlepiej. Do tego celu najlepiej służą różnorodne zabiegi wykonywane profesjonalnie w gabinetach kosmetycznych. W zależności od potrzeb można osiągnąć naprawdę zadowalające efekty. 

Naturalny efekt

Aby delikatnie podkreślić rzęsy w Dąbrowie Górniczej i nie tworzyć teatralnego efektu, najlepiej zdecydować się na zabiegi takie jak lifting oraz botoks, które podkreślają ich naturalny urok, wydobywając wszystkie atuty. Jednocześnie dbają o ich kondycję.

Efekt natychmiastowy

Szybki efekt można osiągnąć dzięki doczepianiu sztucznych rzęs w Dąbrowie Górniczej. Ich dużą zaletą jest możliwość wielokrotnego użycia, ponieważ pod koniec dnia wystarczy je zdjąć i schować do czystego opakowania, a następnie ponownie użyć. Ich zakładanie i ściąganie można wykonać samodzielnie bez większego problemu. Koszt też jest niewielki.

Na jakie zabiegi na rzęsy w Dąbrowie Górniczej się zdecydować?

Wybór zabiegu powinien być przede wszystkim podyktowany naszymi oczekiwaniami. Jeśli nie mamy pomysłu na to, co wybrać, warto porozmawiać ze stylistką i zapytać o jej sugestię. Na podstawie analizy naszej twarzy z pewnością pomoże wybrać odpowiedni zabieg.

Jak wybrać salon kosmetyczny w Dąbrowie Górniczej specjalizujący się w rzęsach?

Przede wszystkim należy kierować się umiejętnościami stylistki, które potwierdzone są zwykle odpowiednimi certyfikatami i zaświadczeniami o ukończeniu kursu. Na miejscu warto zwrócić uwagę, jak wygląda salon i czy spełnia standardy higieny. Dbałość o czystość i sterylizację narzędzi to podstawa, która gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie zabiegu. Warto też zwracać uwagę na jakość obsługi. Czy stylistka udziela odpowiedzi na zadane pytanie, czy próbuje nawiązać kontakt z klientką, czy wreszcie przeprowadza z nią krótka konsultację przed rozpoczęciem pracy? To wszystko przekłada się na jakość wykonywanych usług, a także wspomniane bezpieczeństwo.

Gdzie umówić się na rzęsy w Dąbrowie Górniczej?

Jeśli nie wiesz, jaki salon wybrać, skorzystaj z wygodnego portalu moment.pl. Dzięki filtrom znajdziesz interesującą Cię usługę, a także porównasz opinie o poszczególnych salonach. Na stronie znajdują się również cenniki. Proces umawiania się na wizytę można wykonać przez internet, co jest bardzo wygodne i doceniane przez dotychczasowych użytkowników portalu.