Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Dąbrowa Górnicza

Płatności online
Bezpieczny salon
Esthetics Beauty - zarezerwuj wizytę

Esthetics Beauty

Rzęsy

Al. Wolności 2, 41-219 Sosnowiec
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Polecam. Pani Natalia zasugerowała dodatkowy zabieg, dzięki któremu efekt podstawowego zabiegu był jeszcze bardziej widoczny. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Płatności online
Bezpieczny salon
SALON URODY ESSE - zarezerwuj wizytę

SALON URODY ESSE

Rzęsy

Jaworowa 2, 41-310 Dąbrowa Górnicza
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Salon piękny i wręcz sterylny !!! Zabieg Academie rewelacyjny! Skóra napięta i nawilżona. Rzęsy wykonane ślicznie a mam porównanie bo robiłam u innych stylistów. Polecam wszystkim ten salon !!!

Płatności online
Bezpieczny salon
Manufaktura Rzęs Karina Iwan  - zarezerwuj wizytę

Manufaktura Rzęs Karina Iwan

Rzęsy

Paryska 3/5a, 41-303 Dąbrowa Górnicza
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Najlepsze rzęsy jakie kiedykolwiek miałam. Pani Karina zrobi każdą stylizacje i każda będzie perfekcyjnie wykonana. Bardzo estetyczne stylizacje i co najważniejsze, wygodne. Wgl nie czuje, żebym nosiła sztuczne rzęsy. Polecam z czystym sumieniem. 😍

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Lakiernia Magdalena Borek - zarezerwuj wizytę

Lakiernia Magdalena Borek

Paznokcie

Wojska Polskiego 47/1, 41-300 Dąbrowa Górnicza
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie wykonana usługa przez Panią Kingę, która świetnie doradziła zarówno kształt jak i finalne wykończenie stylizacji. Salon bardzo czysty i zadbany. Polecam 🌸

Bezpieczny salon
Studio urody Belis - zarezerwuj wizytę

Studio urody Belis

Kosmetyczka

Legionów Polskich 103, 41-300 Dąbrowa Górnicza
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Rzęsy po liftingu są fajnie podkręcone i widać je nawet gdy nie są wytuszowane☺️ Polecam salon z czystym sumieniem. Jestem trochę wymagającą klientką😉 ale za każdym razem wychodzę bardzo bardzo zadowolona. Dziękuję 😘

Płatności online
Bezpieczny salon
Louise Institut Medycyna Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Louise Institut Medycyna Estetyczna

Inne

Włodzimierza Majakowskiego 44, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bardzo polecam salon,Pani Monika jest przesympatyczną osobą. Zabieg permanentny brwi wykonany mega profesjonalnie,dbałość o klienta podczas całego zabiegu.Super polecam jeszcze raz.

Bezpieczny salon
Studio Urody Hair Line - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Hair Line

Fryzjer

Aleja Piłsudskiego 20, 41-303 Dąbrowa Górnicza
4.96
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Byłam u Pani Klaudii, którą z czystym sumieniem mogę polecić. Udzieliła mi fachowych porad, dowiedziałam się ciekawostek o strukturze mojego włosa pod kątem farbowania. Profesjonalna obsługa i miła atmosfera.

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Nie tylko. Przede wszystkim wpływają na pierwsze wrażenie, dlatego wiele kobiet dba o to, by ich rzęsy prezentowały się jak najlepiej. Do tego celu najlepiej służą różnorodne zabiegi wykonywane profesjonalnie w gabinetach kosmetycznych. W zależności od potrzeb można osiągnąć naprawdę zadowalające efekty. 

Naturalny efekt

Aby delikatnie podkreślić rzęsy w Dąbrowie Górniczej i nie tworzyć teatralnego efektu, najlepiej zdecydować się na zabiegi takie jak lifting oraz botoks, które podkreślają ich naturalny urok, wydobywając wszystkie atuty. Jednocześnie dbają o ich kondycję.

Efekt natychmiastowy

Szybki efekt można osiągnąć dzięki doczepianiu sztucznych rzęs w Dąbrowie Górniczej. Ich dużą zaletą jest możliwość wielokrotnego użycia, ponieważ pod koniec dnia wystarczy je zdjąć i schować do czystego opakowania, a następnie ponownie użyć. Ich zakładanie i ściąganie można wykonać samodzielnie bez większego problemu. Koszt też jest niewielki.

Na jakie zabiegi na rzęsy w Dąbrowie Górniczej się zdecydować?

Wybór zabiegu powinien być przede wszystkim podyktowany naszymi oczekiwaniami. Jeśli nie mamy pomysłu na to, co wybrać, warto porozmawiać ze stylistką i zapytać o jej sugestię. Na podstawie analizy naszej twarzy z pewnością pomoże wybrać odpowiedni zabieg.

Jak wybrać salon kosmetyczny w Dąbrowie Górniczej specjalizujący się w rzęsach?

Przede wszystkim należy kierować się umiejętnościami stylistki, które potwierdzone są zwykle odpowiednimi certyfikatami i zaświadczeniami o ukończeniu kursu. Na miejscu warto zwrócić uwagę, jak wygląda salon i czy spełnia standardy higieny. Dbałość o czystość i sterylizację narzędzi to podstawa, która gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie zabiegu. Warto też zwracać uwagę na jakość obsługi. Czy stylistka udziela odpowiedzi na zadane pytanie, czy próbuje nawiązać kontakt z klientką, czy wreszcie przeprowadza z nią krótka konsultację przed rozpoczęciem pracy? To wszystko przekłada się na jakość wykonywanych usług, a także wspomniane bezpieczeństwo.

Gdzie umówić się na rzęsy w Dąbrowie Górniczej?

Jeśli nie wiesz, jaki salon wybrać, skorzystaj z wygodnego portalu moment.pl. Dzięki filtrom znajdziesz interesującą Cię usługę, a także porównasz opinie o poszczególnych salonach. Na stronie znajdują się również cenniki. Proces umawiania się na wizytę można wykonać przez internet, co jest bardzo wygodne i doceniane przez dotychczasowych użytkowników portalu.